Skocz do zawartości

% i promile


mrOOfka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A myślałem że to tylko ja mam taki problem :) w sieci znalazłem wirtualny tester trzeźwości jednak no własnie tylko wirtualny http://alkomaty.net/testery/wirtualny.html sam sie czasami zastanawiam czy nie zainwestować kasy w alkomat ale nie taki za 15zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że to tylko ja mam taki problem :) w sieci znalazłem wirtualny tester trzeźwości jednak no własnie tylko wirtualny http://alkomaty.net/testery/wirtualny.html sam sie czasami zastanawiam czy nie zainwestować kasy w alkomat ale nie taki za 15zł

Tylko trzeba miec pewnośc ze jest dokladny;]. W sumie ważne zeby rozróżniał 0 od reszty ale kiedyś czytałem test alkomatów w autoświecie i z tą dokladnoscią było cięzko szczególnie za 15 zł tak jak mówisz a lepsze alkomaciki troszke kosztują;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin to mało po porządnym chalaniu.

 

A co do Policji - bylem raz po weselu, na którym dalem ognia ( i to nieźle). Nastepnego dnia wieczorem miałem wracać samochodem, więc podreptałem na komendę by poddać się badaniu. I co ?? Koleś powiedział, że może zbadać tylko sprawcę wykroczenia lub przestępstwa. Tak więc chcąc zbadać się alkomatem musiał bym zaj**ć mu ze łba, by mieć coś na sumieniu. Argumenty o prewencji, zapobieganiu itp. jakoś tego pana nie przekonały. Dalszy komentarz chyba nie jest potrzebny.

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin to mało po porządnym chalaniu.

 

A co do Policji - bylem raz po weselu, na którym dalem ognia ( i to nieźle). Nastepnego dnia wieczorem miałem wracać samochodem, więc podreptałem na komendę by poddać się badaniu. I co ?? Koleś powiedział, że może zbadać tylko sprawcę wykroczenia lub przestępstwa. Tak więc chcąc zbadać się alkomatem musiał bym zaj**ć mu ze łba, by mieć coś na sumieniu. Argumenty o prewencji, zapobieganiu itp. jakoś tego pana nie przekonały. Dalszy komentarz chyba nie jest potrzebny.

 

Pawel

 

 

Dobrze że mu nie zaj****eś bo byś nadził się na cholernie zkuty łeb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znam jeden ale to pomoga bardziej psychicznie "kilka godzin + młode jędrne kobiece piersi = psychika podleczona"

Teoria, ze kobiecie piersi obnizaja poziom alkoholu do mnie przemawia, tylko teraz znajdz takie młode i jedrne na kazde zawołanie na kacu... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde powiedziawszy nie pijam wódeczki tylko czasem od święta małe piwko (1) i mi wystarczy tak więc nie mam takich problemów aczkolwiek kilka godzin+kobiece jędrne piersi wydaje się bardzo ciekawym rozwiązaniem tego problemu (warto spróbować - przyjemne z pożytecznym) a co do tematu to jest takie powiedzenie

"pijesz nie jedź - za dużo się rozlewa"

pozdrawiam Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argumenty o prewencji, zapobieganiu itp. jakoś tego pana nie przekonały...

 

oni wciąż myślą, że to społeczeństwo jest dla nich. w dupie mają prewencję, bo czymś takim nie da się pochwalić w raporcie ani wykonać normy mandatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jakby tak każdy mógł sobie sprawdzić to co by się działo pod komisariatami :D (głównie po świętach i sobotnich imprezach) i chyba się tego obawiają a swoją drogą ciekawe co na to rzecznik praw obywatelskich :crossy: w końcu tu idzie o ludzkie zdrowie lub nawet życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 h to malo ? :crossy: Ile razy po imprezie baardzo zakrapianej :D poszedlem spac o 4 rano. Wstaje o 10, pije 0.5 litra wody(nie wódy :clap: ) jem cos na sniadanie i nigdy mi nic nie wykazało. Moze rano faktycznie, jezeli sie obudzisz to moze by cos wykazalo, ale szybko a nawet bardzo szybko spada. Jezeli wypiję cos i zjem(szybki prysznic tez mine widziany dla odswiezenia) to ja juz bez obaw prowadzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu dziś znok rozmawiałem ze znajomym który miał niedawno taką sytucje i poszedł na komisariat fakt że z ociąganiem się ale pozwolili mu dmuchąć i to też działo się w Białymstoku. Widac czasem trafiamy na ludzi rozumnych w policji a czasem na obszczymuroburaków w stroju policjanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...