Skocz do zawartości

co z tymi yamaszkami?


apoloniusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Jestem nowy na tym forum i odrazu mam do was pytanie. Mam 3500 tys. na motorower i bardzo podobają mi się starsze yamahy tzr z '95r.

 

np. ta http://allegro.pl/item120403497_yamaha_tzr_80.html

 

albo ta. http://www.swistak.pl/aukcje/2002393,YAMAH...ZO-DOBRYM-.html

 

 

I od razu pytanie. czy warto taka kupować?? Dlaczego one sa tak tanie w porównaniu do innych tzrek??. Czy takie to zawsze są jakieś zdezelowane i tak naprawde rozypią sie po 100km?? Czy one było seryjnie produkowane jako 80-tki czy moze to są po tuningu na 80ccm??

 

 

 

będziewdzieczny jak mi pomożecie czy warto taka kupować czy może lepiej tańszą rg albo mbx.

 

pozrrawiam :icon_razz:

Edytowane przez apoloniusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TZR były seryjne produkowane jako 80cmm3 :icon_razz: Tzr-ki są bardzo ładne,i mają solidne wykonanie jak to Yamaha. Przyśpieszenie na 80 ma bardzo dobre,v max też nie najgorszy 110-120km\h. Jechałem taką nsr i scigałem się z NS1 i szła łeb w łeb z NS1 :icon_razz: Raczej radziłbym brać ten motor,badź popatrz za NS1 Hondami :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swoją NS-1 zapłaciłem właśnie 3500 zł... A jest z roku 1996. Te TZRki, które podałeś jako przykład, są na allegro i świstaku od dłuższego czasu. Poza tym, do ich cen trzeba doliczyć jeszcze koszty rejestracji. Nie wierzyłbym temu handlarzowi w Choszczna, bo od pół roku śledzę jego ogłoszenia i jak dotąd nie sprzedał zbyt wiele. Sprowadza sporo złomu, a z tymi przeglądami na 49cc też nie jest do końca pewne - jeden egzemplarz RG 80 próbuje wcisnąć komukolwiek od marca :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za 3500 zł shukałbym na Twoim miejscu właśnie NS-1 albo TZR 80 chociaż z tym może być problem, żeby znależć za te pieniądze coś w bdb. stanie. Ewentualnie możesh kupić Rg w super stanie i jeszcze Ci zostanie. A odnośnie tych aukcji, to ta pierwsza za 2700 zł kusi ceną no ale przebieg dość duży :/ Trzeba by zobaczyć ... A co do tego handlarza z Choszczna to jest w porządku. A jego yamashkę też trzeba by zobaczyć, bo nie można nic oceniać na podstawie zdjęć i tego co piszą sprzedajacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no ja wiem że za 3500 można mieć ta honde ns1 ale mi jakos ona nie pasi. ( moze jestem inny) bo nie lubie az tak bardzo ścigaczowatych moto. Podobają mi sie właśnie takie nakedy jakim jest własnie ta Yamaha. Muszę jeszcze dodac że one jakos tak niedawno pojawiły sie do kupna( bo tak to widziałem tylko te nowsze i droższe). Powiedzcie mi jeszcze jaki tam siedzi silnik ( bo chyba nie am6) i jak do tego z częściami.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...