Skocz do zawartości

Jazda motocyklem bez kierunkowskazów


kris02
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam te wasze komentarze. Jeszua jeszcze jako tako się wypowiedział, przynajmniej mnie naprowadził ale Ty Ks-rider to w zasadzie po kiego ch*ja napisałeś tego posta?

 

Elementarza nie miałeś w podstawówce? Czytać nie umiesz? Zadałem proste pytanie a Ty wyskakujesz mi tu z jakimś ,,wyrzucaniem" :)

 

To jest dział ,,przepisy" i chcę się dowiedzieć czegoś o przepisach a nie o ,,wyrzucaniu".

 

Chciałeś nabić posta czy podlizać sie publiczności? :D

 

Pytanie jest banalne, nie znsz odpowiedzi to nie pisz bzdur, nie musisz w każdym poście pisać swoich wypowiedzi ;) .

 

http://www.pro-tuning.no/undertray.htm <<< znalazłem przed chwilą, cos wymyślę

Edytowane przez cenderr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze kierunkowskazy to podstawa ;) Co do tej wystawania reki to owszem,ale w simsonach i komarkach.Bo nie wyobrazam sobie sytuacji zeby jechac na jezdni dwupasmowej okolo 120 km/h i zeby zmienic pas lub wyprzedzic wystawiac reki bo jest to bardzo niebezpieczne :)

A kierunków to moze nie byc w motorowerach które osiagaja predkosci do 60 km/h,crossów które prawie nigdy nie wyjezdzaja na drogi publiczne no i moze tez w quadach które tez rzadko pojawiaja sie na drodze,a jezeli ktos tym czesto jezdzi to jak najbardziej powinny byc,takie moje skromne zdanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te wasze komentarze. Jeszua jeszcze jako tako się wypowiedział, przynajmniej mnie naprowadził

 

ależ dziękuję za uznanie :D

BTW przypomniałem sobie, że fajne małe kierunki diodowe ma w ofercie louis. tak coś koło połowy mniejsze od większości fabrycznych

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

A może kierunki przykręcane do owiewek ? :D

 

Jakieś to rozwiązanie jest...bo bez kierunków trochę niebezpiecznie :buttrock:

 

http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?c...51604a274a9ba7b

 

Ładne, malutkie, niedrogie.

 

Powiedz co o tym myślisz :buttrock:

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hard-enduro typu EXC 125 nie mają kierunków ...

A są dopuszczone do ruchu, więc wniosek nasuwa się sam :flesje:

 

No może i tak....

 

Ale z tego co wiem to kolega nie jeździ w Hard Enduro, tylko szosowo ;)

 

Nie wyobrażam sobie sytuacji na autostradzie jadącego motocykla, kierowca chce zmienić pas ruchu i wystawia łapkę.... :biggrin:

 

A co w nocy ? Dla mnie bzdura...bezpieczeństwo na 1 miejscu...

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hard-enduro typu EXC 125 nie mają kierunków ...

A są dopuszczone do ruchu, więc wniosek nasuwa się sam :banghead:

 

Nie rozumiem jak przy unijnych prawach mozna dostac homologacje przy braku kierunkowskazow ???

 

:)

 

Uwielbiam te wasze komentarze. Jeszua jeszcze jako tako się wypowiedział, przynajmniej mnie naprowadził ale Ty Ks-rider to w zasadzie po kiego ch*ja napisałeś tego posta?

 

Elementarza nie miałeś w podstawówce? Czytać nie umiesz? Zadałem proste pytanie a Ty wyskakujesz mi tu z jakimś ,,wyrzucaniem" :)

 

To jest dział ,,przepisy" i chcę się dowiedzieć czegoś o przepisach a nie o ,,wyrzucaniu".

 

Chciałeś nabić posta czy podlizać sie publiczności? :)

 

Pytanie jest banalne, nie znsz odpowiedzi to nie pisz bzdur, nie musisz w każdym poście pisać swoich wypowiedzi :) .

 

http://www.pro-tuning.no/undertray.htm <<< znalazłem przed chwilą, cos wymyślę

 

Odpowiedz podaki Ci juz inni, wiec nie chcialem sie powterzac. Czytac to ja potrafie odpowiedz znam lepiej niz Ci sie wydaje ( wg naszych przepisow § 54 StVO ) Przepisy sa Unijne PEPE moze Ci cos na ten temat powiedziec. Jezeli chcesz to moge Ci jeszcze podac dwie definicje. co to jest ti doczego sluzy, bo na kursie prawa jazdy to albo spales,

 

albo je za kaczke dostales.

 

Brak Ci elementarnej wiedzy o czym swiadczy fakt, ze pytasz sie o to co jest juz oczywiste, bo bez kierunkowskazy moto nie dostaloby homologacji i nie zostalo dopuszczone do ruchu, wystarczy troche glowa ruszyc i pomyslec.

 

Jezeli piszesz, ze chcesz wyrzucic tylny blotnik, to czego oczekujesz ?

 

z powazaniem

 

P.S. Miesem nie musisz rzucac, bo to swiadczy, ze w skrzynce na wegiel chowany byles, a rodzicom tylko wstyd przynosisz.

 

 

 

Teraz juz jasne ???

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, fajnie ja zdawałem w ubiegłym roku tj. wrzesień 2006r. prawko na kat.A.

Zdawka była na SR 250 oczywiscie wyposażoną w działające kierunki, ale po co one tam były? to do dziś nie wiem. Wszystkie informację dotyczące skrętu, zmiany, pasa itp. musiałem pokazywać poprzez wystawienie ręki...dla mnie to było ciut nie logiczne, ale zdałem i mam już to za sobą. (teraz oczywiście zamiar skrętu pokazuje kierunkowskazem :crossy: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, fajnie ja zdawałem w ubiegłym roku tj. wrzesień 2006r. prawko na kat.A.

Zdawka była na SR 250 oczywiscie wyposażoną w działające kierunki, ale po co one tam były? to do dziś nie wiem. Wszystkie informację dotyczące skrętu, zmiany, pasa itp. musiałem pokazywać poprzez wystawienie ręki...dla mnie to było ciut nie logiczne, ale zdałem i mam już to za sobą. (teraz oczywiście zamiar skrętu pokazuje kierunkowskazem :icon_mrgreen: )

 

Czy to nie rewelacyjno-zadziwiajace ? moze w Osrodkowym moto kierunki byly zepsute ???

 

Moze Pan egzaminator mial taki kaprys ???

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie rewelacyjno-zadziwiajace ? moze w Osrodkowym moto kierunki byly zepsute ???

 

Moze Pan egzaminator mial taki kaprys ???

 

:icon_mrgreen:

Wszytsko z kierunkami było OK - takie zasady do dziś w tym WORDzie panują :crossy:

Mój instruktor jak uczył mnie jeździc na moto, też mówił że "pokazujemy rączkami wysoko, wysoko, bo na egzaminie tak trzeba, ale dlaczego? też nie widział" :icon_mrgreen: - w Polsce to jednak wszystko możliwe.

Edytowane przez bodman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz jasne ???

 

Jasne :banghead:

 

Co do kierunków przykręcanych do owiewek to nie chcę inegorować w żaden sposób w plastki.

Przemyślałem sprawę i kierunki muszą być. Kupię ten stelaż pod tablicę i tam postaram się to jakoś upchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem sprawę i kierunki muszą być. Kupię ten stelaż pod tablicę i tam postaram się to jakoś upchać.

 

 

No i chyba najlepiej zrobisz...kup poprostu jakieś malutkie kierunki najlepiej diodowe (mocno i ładnie świecą) i po sprawie :banghead:

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...