Skocz do zawartości

Rój Szerszeni - Honda Hornet CB 600, Hornet CB 900,


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest banalnie prosta - Kasa !

Bylem teraz na weteranie i ogladalem uzywki i nie bylo tak starsznie : nie widac bylo zadnych kolkow :) , bieznik w miare i rocznik powyzej 06

-- zawsze zostaje jeszcze ocena na allegro !

 

btw

temat jak kazdy inny - przynajmniej cos sie dzieje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no tak sie domyslam że kasa, tyle że czy Ci sie to opłaca.

Jesli ma byc ekonomik to możesz kupic maxxisa , tylna dostaniesz juz za mniej niż 400.

Za założenie płaacisz tylko raz, a jak z używka to za jakis czas znowu bedziesz musiał itp, no i chyba najważniejsze, masz ta pewność że przy odkręceniu masz nowa gumę.

No ale wiadomo, czasami nie można i 4 stówek wyskrobać.

 

Fakt ceny opon u nas sa chore, powiem Ci że ja za komplet nowych Pilot Roadów 2 na ebayu angielskim zapłaciłem 713 zł, u nas taki komplecik od 1100 do nawet 1600 , to jakies chore :) .

 

Może tam cos wyrwiesz nowego w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwiez, jak bym mial kaske to ani chwili bym sie nie zastanawial : nowa czy stara ?

a teraz musze cos z tym faktem zrobic bo ostatnio ostro policaj sie wzieli za NAS :lalag:

na moto weteranie bylo kilka sztuk "w miare", ale za duzo sie dzialo :wink:

teraz znajde cos na tym rypanym necie i jakos zalatam ta dziure :)

myslalem ze moze ktos cos wie o takich kapciach na tych aukcjach i moze sie rozpisze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie od 3 dni poruszam się po Łodzi motocyklem Honda Hornet CB 600(2000r) i mam prośbę do użytkowników tych motocykli czy macie możliwość wstawienia instrukcji obsługi motocykla ponieważ ja takowej nie posiadam. Jest to mój pierwszy motocykl i nie wiem co i po ilu Km wymieniać.

Edytowane przez parasol8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam kilka pytań :

 

1. Jak włączam zimny silnik to na ssaniu tak ?

 

2. Ile trzymać go na ssaniu ??

 

3. Gdzie w Łodzi kupie i zmienie opony (na nowe) obecnie mam front : Dulom Sport Max Radial d208F 120/70 zr17 m/c58w Back : Metzeler MEz2 180/55 zr17 73w

 

4. Jakiej firmy opony możecie polecić

 

5. Za uwarzyłem że wskazówka obrotomierza chodzi po zegarze raz w górę i raz w dół między 1100 obr. a 1300 ogr. czy tak powinno być ?? a jak nie to co z tym zrobić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

siema

Tak jak rozpocząłem ten sezon - tak skończyłem.

23.09.2008 zatrzymałem hornetę na barierkach. Powód: zajechanie drogi. Niestety sprawca się nie zatrzymał.

Link do forum regionalnego - do tematu:

http://lima.home.pl/forum/forum/viewthread...4&thread_id=668

 

P.S. Do sprzedania za symboliczną kwotę mam lampę przednią bez klosza i bez chromowanego plastiku - czyli cały tył jest ok oraz odbłyśnik wersja europejska też ok. Pozostałości po zegarach - szybki całe, obwódki chromowane całe, białe tarcze całe. Jeżeli ktoś zainteresowany fotki wyślę na maila. Po weekendzie porobię fotexy.

P.S.2. Dzięki Jery za klatkę - uratowała mi silnik i nogę.

P.S.3. Horneta ma się dobrze pod względem technicznym - teraz zimuje sobie spokojnie w ciepłym.

P.S.4. Przywrócę ja do pełnej krasy w kwietniu - teraz czas na odpoczynek i rodzinę :)

P.S.5. W lutym urodzi mi się córeczka :), dlatego też nie chcę sprawdzać przysłowia: "do trzech razy sztuka"; 2 dzwonki mi wystarczą w jednym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S.2. Dzięki Jery za klatkę - uratowała mi silnik i nogę.

 

 

OMG. Strasznie mi przyklo ze sie rozwaliles i ciesze sie ze moja wydumka w jakis sposob Ci pomogla.

 

P.S. A co ze zbiornikiem paliwa? Ucierpial czy klatka tez pomogla? No i jak generalnie klatka to zniosla? Jakies spawy puscily czy cos w tym stylu?

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...