Skocz do zawartości

WARSZAWSKI GUL GOT


Barył
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy krewni i znajomi a także krewni i znajomi znajomych i krewnych jak niektórzy wiecie;

1. virówa stoi unieruchomiona

2. Z tego powodu miałem ostrą depresję którą zwalczyłem zakupem staszkowego BULDOGA :crossy:

3. w przyszły weekend 19-20 mam kurs pierwszej pomocy więc nigdzie nie wyjeżdżam motorkiem

4 WNIOSKI :P z soboty na niedzielę LIBACJA LIBACJA OPIJAMY NOWĄ MASZYNĘ

 

proszę składać deklarację i propozycje co do miejszca myślę że zbierze się sporo znajomych bobrów i rychów oczywiście z tymi forumowiczami z którymi jeszcze nie chlałem chętnie umoczę mojego paskudnego ryja :clap::buttrock::)

wiem że większość z was i tak już siedzi w siodłach i pomyka na długi weekend ale ...... czekam na pijacki odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałeczka,

Bandziory będą....... :clap: ;)

a co do miejsca, to jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje, może gdzieś uciec za Wafkę....a może zostać.......najważniejsze, żeby wypić to i owo, a jest za co...... :flesje: :D :biggrin:

pozdr.

Niunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE!!! :clap:

...no w koncu masz motóra... na ktorym nie wygladasz jak na psie ;)

...co do spotkania... to z pewna doza niesmialosci... :biggrin: ...bardzo chetnie... wyznacz tylko czas i miejsce...

 

ps.

...a na kursie w niedziele... to chyba za fantomy czy inne stwory bedziemy robili... :flesje: ...no w kazdym razie, cos mi sie zdaje, ze trzeba bedzie nam pomoc :D

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Baryłku kochany - jakże się niezmiernie cieszę!! Gratuluję, zarazem, zakupu wymarzonego sprzęta! ;) Teraz to już nie będę miała z Tobą szans w trasie... :flesje:

Tak mi się coś wydawało, że iksjotka od początku była na straconej pozycji w konkursie. Ale bardzo dobrze, kupiłeś to co chciałeś i teraz możesz się lansować nawet pod kolumną :clap: (Jadzia mi doniosła o wtorkowym planie :D )

 

Oczywiście chętnie przybędę na chrzciny Buldoga i umoczę ust swych korale w piekielnych trunkach!

Czekam więc na naznaczenie miejsca i godziny owych pijackich wybryków.

Pozdrawiam

 

Maryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oblewanie ok. Ale jak dzoniłem do PCK aby uzyskać bliższe info Pani powiedziała iż Kurs przeniesiny na Październik, może mam zamało wdzięku w głosie Pozdrawiam.

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje z okazji zakupu nowej maszynki

 

co do spotkania jestem za :)

termin mi odowiada zwlaszcza ze kilka osob bedzie

zarowno w sob jak i w niedziele na kursie I pomocy

ja oczywiscie tez sie tam wybieram

ale z tego co pamietam na takich kursach

znacznie lepiej sie "dmucha manekina"

na drobnym znieczuleniu ;) :flesje:

mam tylko nadzieje ze instruktorzy nas nie usuna z zajec

 

czekam na info gdzie i o ktrorej sie spotykamy

 

 

Los Barylos

zorjetuj sie czy ten kurs jest aktualny ,

(bo doszly mnie sluchy ze ma byc przeniesiony na pazdziernik)

jak tak to zaczynamy zaraz po

a jak nie to moze bysmy zaczeli troszke wczesniej :biggrin: :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję sprzęta, o właściwej do gabarytów kierowcy pojemności :clap:

Kiedy robimy enduro-test? Bo trzeba sprawdzić czy nowy motocykl równie dobrze pokonuje wąwozy jak virówka :cool:

Co do oblewania, to niestety nie dołączę do Was, z powodu wyjazdu do Bolesławca, w rodzinne strony pewnego kochanego plecaczka :crossy: Troszkie daleko, ale bedę łączył się z imprezą duchowo :D

Kamandir Kulik.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Baryłło! Los Gratulacios nuovos machinos! :crossy:

Jak to mówią na Kubie - "Hasta la victoria! Siempre!" ..i do Piekła! :D

Wreszcie Ci sie nie będa lusterka przyklejac do uszu powyzej 140km/h :clap:

 

Ponieważ na kursie nie będę, to nie wiem czy będę w W-wie żeby opić w sobote Bullgota. Ale jeśli kurs Wam przeniosą na październik, to może wybierzemy się gdzieś ekipą poza W-wę, żeby aktu uchlania sie dokonać w jakichś piąknych okolicznościach przyrody? :cool:

Np. do Białowieży? :smile::):wink::)

..albo na zlot do Ostródy.

Edytowane przez rob_rocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan na dzisiaj jest taki 18.30 w sobotę na placu na rozdrożu w barze w przejściu zaczynamy libację (proszę pamiętać że tam są 2 przejścia podziemne)

jak zbierze się nas więcej zawsze możemy iść do blues baru lub gdzieś dalej miejsce to ostatnio testowałem z koleżankami i kolegami z forum :D pozdrawiam - i nam się podobało wyszliśmy o 4.00

w razie jakiś pytań proszę o tel bądż kontakt na priva

M.N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baryłku ja również potwierdzam swoją obecność ... mam tylko nadzieję, że w niedzielę uda nam się dotrzeć na szkolenie - i cokolwiek zapamietać a nie robic tylko za fantomy ;o)

 

A co do SZKOLENIA, to sprawa wygląda tak, Ci którzy byli juz zapisani i opłaceni mają nadal szkolenie 18-19 sierpnia (start w sobotę o 10) tu nic sie nie zmieniło, natomiast nie ma już zapisów na ten termin, a wszyscy inni zainteresowani przeszkoleniem będą mieli szanse zapisać się na październik ... mam nadzieję, że teraz wszystko jasne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Rozmawiałem z organizatorem - Kurs w ten weekend z racji małej ilości chętnych motocyklistów będzie niestety kursem bardziej standardowym niż motocyklowym.

Kurs pierwszej pomocy stricte "motocyklowy" odbędzie się natomiast w dniach 21-22 października. Zasady zapisywania się oraz cena dla motocyklistów takie same jak teraz.

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...00entry697900

Aby kurs doszedł do skutku musi się zapisać min. 10 osób

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się mi niebo na głowę nie zwali to będę :icon_question:

Ale ale...jak motóra oblewanie to też jakaś prezentacja by się przydała - rozumiem że Barył przyjeżdza na Buldogu po czym pali gumę, ryje ziemię i stawia na gumę po czym odstawia moto na najbliższy parking i dopiero zaczyna pić!

Inaczej to się nie liczy.

Stasiu już nowy nabytek opił tak więc już sie nie mogę doczekać opijania motonga postasiowego :icon_exclaim:

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...