Skocz do zawartości

WARSZAWSKI GUL GOT


Barył
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się mi niebo na głowę nie zwali to będę :icon_exclaim:

Ale ale...jak motóra oblewanie to też jakaś prezentacja by się przydała - rozumiem że Barył przyjeżdza na Buldogu po czym pali gumę, ryje ziemię i stawia na gumę po czym odstawia moto na najbliższy parking i dopiero zaczyna pić!

Inaczej to się nie liczy.

Stasiu już nowy nabytek opił tak więc już sie nie mogę doczekać opijania motonga postasiowego :icon_razz:

 

Pozdrawiam

Jakby tu Ci powiedzieć żeby Cię nie obrazić :icon_question: a będziesz mnie pchał bo rozrusznik wczoraj w nocy pod warszawą powiedział FUCK i moje nowe moto pali na razie tylko na pych a w yamasze będą go oglądać dopiero w przyszły czwartek więc Pietra pij ze mną w sobotę i nie pie........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, kusząco brzmi.

Na kurs się nie załapałem bo praca stanęła na przeszkodzie. Jeżeli innych przeciwwskazań nie będzie to postaram się być.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Baryłło!

A czy to na pewno rozrusznik? Wczoraj gadalismy o Twoim przypadku w 2oo - o ile pamiętam Dziadu miał podobnie; ale na wszelki wypadek sprawdzili przekaźnik startera (rozwalili go i zwarli kombinerkami) i rozrusznik zagadał. Nota bene później okazało się, że to alarm spierdzielił całą sprawę ale przekaźnik był juz rozwalony :icon_question:

Więc to może jednak nie rozrusznik? Spróbuj może jakos dobrać sie do kabelków w przekaźniku i je zewrzeć (jesli to mozliwe - to bez rozpierdzielania startera :icon_exclaim:).

...a nóż zabullgota?!

Edytowane przez rob_rocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zapomniałem że będziesz w 200 bo śmigałem trochę tylko do odpalania pomocnika potrzebowałem :icon_razz: i tak się będę toczył aż do umówionej wizyty w serwisie bo wiesz ja jako humanista tak naprawdę na niczym się nie znam i wolałbym sam w tym nie grzebać jeżeli chodzi o naprawy to mogę co najwyżej polać wachą i podpalić wszystko inne spierdolę przyznaje się bez bicia :icon_razz:

chociaż taka doagnoza byłaby pocieszająca najgorszy to jest czas który tracę więc jakbyś śmigał gdzieś z ursynowa i chciał popchnąc z 5 m 350 kg (tyle razem ważymy ) to ................:icon_question::notworthy::icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350kg?! Kurna, to nawej ja z moim Capo tyle nie ważę!!! Barył - dieta M.Ż.W.Ch. się kłania! (Mniej Żreć Więcej Chlać :()

 

Dzisiaj sie nie zapowiada, że będe latał, raczej w weekend. Ale wtedy Wy się szkolicie ze sztucznego oddychania. Może next week się zgadamy. Jak będzie z góry to Cię jakoś..hmm... popchnę (ale nie rozmarzaj sie za bardzo ;):))

 

Ps.

A czy aby takie odpalanie na popych nie może brzydko zaszkodzić moto? Jakies tam przesunięcie czegoś, ż przestawieniem? Tez jestem mało techniczny, ale Wojtasik cos mi tam ostatnio wspominał, że mozna cos mocno zjeb*ć. Spytnij sie go na wszelki słuczaj.

 

tady do jutra, kamerat! ..tymczasem, borem, lasem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350kg?! Kurna, to nawej ja z moim Capo tyle nie ważę!!! Barył - dieta M.Ż.W.Ch. się kłania! (Mniej Żreć Więcej Chlać :()

hehehe.... przed przeczytaniem tego co w nawiasie, skrot rozszyfrowalem: Mniej Zryj Wielki Ch...... ;) ;) :icon_exclaim:

 

Ps.

A czy aby takie odpalanie na popych nie może brzydko zaszkodzić moto? Jakies tam przesunięcie czegoś, ż przestawieniem? Tez jestem mało techniczny, ale Wojtasik cos mi tam ostatnio wspominał, że mozna cos mocno zjeb*ć. Spytnij sie go na wszelki słuczaj.

 

tady do jutra, kamerat! ..tymczasem, borem, lasem!

...no wlasnie juz wczesniej mialem napisac... Barylku... ze z tym odpalaniem na pych to spokojnie... bo mozna sobie zaszkodzic... a jak... HINT: rozrząd...

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo on te 350 policzył z pełnym bakiem i plecaczkiem ;o)

 

chyba z pełnym bandziochem :( ;)

 

skrot rozszyfrowalem: Mniej Zryj Wielki Ch

 

..no i to "popychanie"... składa nam się wszytsko w jedną całość ;) :icon_exclaim: :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dzieciaki, pamiętacie jak wczoraj dzwoniła do mnie siostra i mówia, że przyjechał jej Szwed, więc muszę spać na kanapie? Tak więc okazało się, że się zaręczyli, no i będę CIOCIĄ!!! Jezu, niesamowite uczucie, mówię Wam! :)

...i jest już co obewać następnym razem!!!

Pozdrawiam wszystkich gorąco!

ciocia Marysia :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...