Skocz do zawartości

POZNAŃ-SZAMOTUŁY DOM DZIECKA


radek320
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mysle że na poczatku przyszlego sezonu znowu sie wybierzemy do SZAMOTUŁ

Generalnie mysle ze jest w wielkopolsce wiecej domów dziecka mysle ze powinniśmy pomyśleć czy nie warto by nastepnym razem wybrać sie gdzieś indziej :P Wiecie o co chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy: :lalag: :wink:

DZIEKI WSZYSTKIM OBECNYM

 

jak sami widzieliscie warto bylo ruszy dopsko z domu i zrobic maluchom troche radosci i zabawy

kolejny wyjazd zaliczamy do mega udanych :crossy:

 

PREZES heheheheheh nie mowcie tak bo czuje sie jak stary dziad :D

 

Luzi nie denerwuj sie bo to szkodzi :P

 

Kris dobrze ze caly jestes ale cos tam musiales wywinac co nie wytrzymales :crossy:

 

wszyscy czekamy na fotki

 

jeszcze raz wszystkim dziekujemy i pozdrawaimy ekipy z Opalenicy, Szamotul, Pily, Obornik, nastepny wyjazd zrobimy z jeszcze wieksza pompą :wink:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy: PANIE I PANOWIE DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kolejna rewelacyjna impreza, cieszy mnie to, że nie tylko dzieciaki mają frajdę, ale że i Wam się to podoba:)CO tu duzo mówić, w takich sytuacjach słowa nie wystarczą :crossy: :crossy: JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI, do zobaczenia przy kolejnej okazji, i bezkolizyjnej jazdy :D

:lalag: Cóż Radku chyba już zostaniesz PREZESEM :P

Edytowane przez sIza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco musze zgłościć stanowczy i zdecydowany protest :lalag: :wink: :crossy: na ok 80-90 zrobionych zdjęć jestem tylko na 4-5 :crossy: :crossy: za to na przynajmniej 50 jest Norberto :P :D

Ogólnie wyjazd super pozdrowienia dla Pana Prezesa :wink: :wink:

 

a no fajnie było

trochę się zdenerwowałem pod koniec, ale ch*j - przejdzie mi !

czekam na foty

pozdrawiam

 

 

a nic na dobrą sprawę - o fakt mi chodzi...

 

To może napisz o jaki fakt chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris dobrze ze caly jestes ale cos tam musiales wywinac co nie wytrzymales :crossy:

 

Hehe, ja nie wytrzymuje jak nic się nie dzieje. :crossy:

 

Luzer, co karbon mocno dostał?? :crossy:

 

Cytryna wiadomiks, powoli staje się Twoją pomocą drogową :D

 

Dzięki kiler za pomoc. Dzisiaj jeszcze na służbe ujechałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załapałem sie na 4 zdjecia !!!! ;p

 

tyle osob robilo zdjecia a tak malo pojawilo sie ich na forum ?

gdzie jest reszta !!??

 

P.S Fat postawie Ci browara jak w czasie jazdy noca przekrecisz kranik w moim B4 z ON na RES ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pierwszy raz na takim wyjeżdzie i musze przyznać, że było naprawde zajebiście.

Fajnie, że można sprawić frajde tym dzieciakom i nie mniejsza sobie w ten sposób.

Oby więcej takich pomysłów przychodziło do głowy.

Pozdrowienia dla wszystkich którzy byli obecni w Szamotułach. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco musze zgłościć stanowczy i zdecydowany protest to na przynajmniej 50 jest Norberto

 

 

Wyjazd super :icon_mrgreen: mam szczególna radoche z tego ze niektorych z nas dzieciaki pamietały np. moja skromna osóbkę :buttrock: a jesli chodzi o Twoj protest Killer to sorry trzeba umiec sie znalezc w odpowiednim czasie i miejscu :lalag:

pozdor dla wszystkich :buttrock:

p.s. coraz głośniej o NIEZNISZCZALNYCH :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz se przypomniałem, ze na ciebie zły jestem, żeś mi ućknął - mieliśmy razem "po lasach" wracać :buttrock:

 

Mówiłeś jeszcze w Szamotułach, że jedziesz normalnie przez Gądki :buttrock: więc nie namawiałem, a szczególnie po ostatniej jeździe nocnej tam tymi drogami :icon_mrgreen: looz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...