Skocz do zawartości

Zapraszamy enduromaniakow do wspolnej jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc kochana!!!Ja jezdzilam w sobote we Wrześni z mężusiem i moim bratem:-) Mam WR 250 już dla siebie!!!Ogień!!! Tor we Wrześni jest doskonały. Mam nadzieje,że wyciagne kogoś w przyszly weekend.

 

Rozumiem, ze z nami juz nie pojezdzisz - wolisz z facetami hmm ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc kochana!!!Ja jezdzilam w sobote we Wrześni z mężusiem i moim bratem:-) Mam WR 250 już dla siebie!!!Ogień!!! Tor we Wrześni jest doskonały. Mam nadzieje,że wyciagne kogoś w przyszly weekend.
Ja we Wrześni jestem w każdy weekend najczęsciej -piątek, sobota, niedziela ale przez ostatnie 2 tyg czekałem na cząści wiec mnie nie było, w ten sie pojawie w piątek wieczorkiem i sobote rano. Także do zobaczenia na torze :biggrin: P.S tor jest super, bardzo techniczny, mało prostych same winkle i hopy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaze ja z moim kumplem i naszym trenerem :bigrazz: tak na 99% będziemy we Wrześni całą najbliższą niedzielę, gdzieś od 11.

Wpadnij chociaż na chwilę bo ktoś miejscowy powinien nam pokazać jak się tam jeździ. :biggrin:

 

PS. Możesz powiedzieć jak tam obecnie wygląda nawierzchnia :biggrin:

Edytowane przez BaRy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słyszałem że wymiatasz wiec ja raczej nic nie pokaże :biggrin:. Zobacze w tą niedziele jak sie wyrobie, fajnie byłoby wpaść i pogadać. Tor jest zaniedbany, dużo kolein, ta druga trudniejsza częśc toru stała w wodzie także mozna jeździć tylko po tej jednej (i tak amatorzy nigdy nie wjezdzają na tą drugą, tam tylko Lonki kilku gości z MP lata). Ale spoko da sie latać, ponoć właściciel toru wyrównuje go jedynie przed zawodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słyszałem że wymiatasz wiec ja raczej nic nie pokaże :bigrazz: . Zobacze w tą niedziele jak sie wyrobie, fajnie byłoby wpaść i pogadać. Tor jest zaniedbany, dużo kolein, ta druga trudniejsza częśc toru stała w wodzie także mozna jeździć tylko po tej jednej (i tak amatorzy nigdy nie wjezdzają na tą drugą, tam tylko Lonki kilku gości z MP lata). Ale spoko da sie latać, ponoć właściciel toru wyrównuje go jedynie przed zawodami.

 

Z tym wymiataniem to bez przesady, dopiero niedawno wstąpiłem w szeregi MO i zabrałem się za regularne treningi.

Wpadaj zawsze miło będzie z kimś jeszcze polatać i pogadać :biggrin: , jest plan żeby w przerwie jakiegoś grila zrobić. :biggrin:

Na tip top jeszcze potwierdze wszystko w sobote wieczorem.

 

Co do toru to trudno i w takich warunkach trzeba umieć jeździć, z resztą w Obornikach też ostatnio nie ma raju bo spychacz się zepsuł i robią mu kapitalke.

Edytowane przez BaRy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do toru to trudno i w takich warunkach trzeba umieć jeździć, z resztą w Obornikach też ostatnio nie ma raju bo spychacz się zepsuł i robią mu kapitalke.
Oczywiście że tak, trenujesz na takiej nawieszchni a jak wpadasz na wyrównany tor na zawodach to czujesz sie jak ryba w wodzie. No z tą niedzielą to też musze uzgodnić czy dam rade wpaść - aha uważaj na jeden elemant na tym torze - a dokładniej na najmniejszą hope na całtm tym torze, została ona stworzona na długiej prostej bo ludzie nabierali za dużych prędkości. Ale jest tak zrobiona że po małym skoku wlatujesz w kałuże i koleine. Tam wykładali sie najlepsi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak, trenujesz na takiej nawieszchni a jak wpadasz na wyrównany tor na zawodach to czujesz sie jak ryba w wodzie. No z tą niedzielą to też musze uzgodnić czy dam rade wpaść - aha uważaj na jeden elemant na tym torze - a dokładniej na najmniejszą hope na całtm tym torze, została ona stworzona na długiej prostej bo ludzie nabierali za dużych prędkości. Ale jest tak zrobiona że po małym skoku wlatujesz w kałuże i koleine. Tam wykładali sie najlepsi!

Oki spoko kombinuj.

Ja w sumie też się zastanawiałem czy w niedzielę nie iść czasami na meczyk z GKS BOT bo karnet mi się marnuje.

Ale pieprze narazie motocross dostał w moich wszystkich planach priorytet :biggrin:

 

Dzięki za info, będe uwazał na to miejsce z resztą najpierw napewno zrobimy kilka rundek zapoznawczo rozgrzewkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...