Skocz do zawartości

Brudne filmy


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie mi sie podoba ten pomysł Eversta :buttrock: co on tam powiedział ze chce wygrywać zawody na takim starym motorze zeby pokazac innym ze na starych sprzetach też da sie wygrywać i ze nie liczy sie aż tak bradzo maszyna tylko najważniejszy jest kierowca :banghead:

CZekam na jego zwycięstwo na takiej starej yamaszce :crossy: To byłoby naprawde coś!

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.megaupload.com/?d=FEFD6WZ7 - zakret

 

Jutro dodam wiecej...

 

http://www.megaupload.com/?d=F5381QR6 - trening :clap:

 

Pozniej wrzuce to na videogogle bo widze ze z megaupload nie da sie scigac :/

 

Można bez problemu ściągać z megaupload tylko trzeba najpierw zainstalwać wtyczkę "megaupload toolbar"- jak to zainstalowałem to wszystko działało :banghead:

 

PS: właśnie zasysam filmiki ;]

Edytowane przez k_smart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można bez problemu ściągać z megaupload tylko trzeba najpierw zainstalwać wtyczkę "megaupload toolbar"- jak to zainstalowałem to wszystko działało mrugacz.gif

 

PS: właśnie zasysam filmiki ;]

W fire foxsie nie dziala toolbar, moze adrenaline lubie ale samobojca nie jestem zeby uzywac IE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok potem napisz cos :flesje: :smile:

 

hmm... no do bubby to trochę Ci jeszcze brakuje :biggrin: :joke: a tak poza tym to fajnie dajesz tylko szkoda, że taki krótki ten filmik... masz jeszcze jakies?

Jestem na etapie przymierzania się do crossa (nie będę mówił do jakiej pojemności* bo mnie zjedziecie :biggrin: ) dlatego wszystkie filmiki z w/w sprzętami mile widziane !

 

* 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak moim zdaniem.. (niestety) ale zeby filmiki choć troche sie spodobały szerszemu gronu widzów.. to autor musiałby nieziemskie sztuki wyprawiać xD...

 

no ale moto fajne..

ostatnio jakis dzieciak mi sie pojawił na ulicy takim suzuki czerwonym : o

 

ma to moc... z gazu zryl pół drogi tak jak ty w ostatnim filmiku ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...