Skocz do zawartości

No cóż.... Nie zdałem !


Pitu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Dziś o godzinie 11:30 pożegnałem się z pierwszym terminem. Teorie zaliczyłem, zero błędów. Niestety nie przeszedłem już placu :icon_twisted:

Pierwszy błąd popełniłem już podczas przygotowania motocykla, bo nie sprawdziłem działania długich świateł. Drugi - podparcie się na ósemce (z tym nie miałem żadnych problemów, tego się w ogóle nie bałem)... I dowidzenia, kolejny egzamin w październiku.

Miłego Dnia Sobie i Wam Życze ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszy do góry, następnym razem pójdzie Ci lepiej. Ja też za pierwszym razem uwaliłem obie kategorie (motocyklem [Woschod - tak się chyba nazywał] nie wyrobiłem się na wąskim, krętym torze, po którym kiedyś dojeżdżało się do ósemki, a maluchem nie udało mi się równo zaparkować, wjeżdżając do "garażu" tyłem). Wykupiłem parę jazd doszkalających i następnym razem poszło jak z płatka. Glejt miałem w kieszeni, co nie znaczy, że potrafiłem dobrze jeździć.

 

Dziwi mnie jedynie tak odległy termin następnego egzaminu. A potem się dziwią, że ludzie śmigają bez prawka. :icon_twisted:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś tak jest z tymi ósemkami że na egzaminie zawsze gorzej wychodzą niż na placu...

 

polecam potrenować ósemki trzymając kierę jedną ręką

 

Ja się tak bawiłem pare dni do tyłu z plecaczkiem na ósemeczce fajnie wychodzi a ósemke mam pod domem na parkingu wymalowaną kiedyś tam prawko zdawali!!fajnie nieraz popróbować :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedynie tak odległy termin następnego egzaminu. A potem się dziwią, że ludzie śmigają bez prawka. :icon_twisted:

 

Takie są niestety kolejki. U mnie są juz do 25 wrzesnia czyli 1.5 miesiaca. Jezeli 4 wrzesnia nie zdam(odpukac) to nastepny egzamin bede mial pewnie pod koniec pazdziernika.

 

Pitu powodzenia nastepnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dał mi szansy bo już jeden "błąd" popełniłem - nie sprawdziłem tych świateł :icon_twisted:

Ale jaja były co nie miara, bo zaraz przed egzaminem motor się zepsuł. czekaliśmy kilkadziesiąt dobrych minut... Motor podjechał, a Pitu oblał :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...