Skocz do zawartości

zlot triumpha!!


Gość filip1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moze jakies szczegóły

ja bardzo chętnie sie wybiore

(z Torunia)

pozdr

 

Na stronie intermotors będą szczegóły, narazie wiem że będzie 2 września a co i jak będę moze wiedzial w poniedziałek bo jadę na przegląd.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jadę z Warszawy z kumplem więc możemy się jakoś umówić.Zadzwonię do jeszcze jednego znajomego na T-birdzie z Ciechanowa bo też miał zamiar jechać,więc byłoby weselej razem.Jak kto chce to podam nr. telefonu na priva to się dokładnie umówimy. ;)

 

Aha,dobrze by było zarezerwować sobie domek,ceny to 110,- bez łazienki i 150,- z łazienką (od pary)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę z Warszawy z kumplem więc możemy się jakoś umówić.Zadzwonię do jeszcze jednego znajomego na T-birdzie z Ciechanowa bo też miał zamiar jechać,więc byłoby weselej razem.Jak kto chce to podam nr. telefonu na priva to się dokładnie umówimy. :)

 

Aha,dobrze by było zarezerwować sobie domek,ceny to 110,- bez łazienki i 150,- z łazienką (od pary)

 

 

W razie jakby co to mój nr 502613227. Ja mam zamiar jechac w piątek i wrócić w sobotę. Mi zaprponowano domek za 80.

 

"Mam zamiar jechać z zastrzeżeniem że żona nie postai ultimatum"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie jakby co to mój nr 502613227. Ja mam zamiar jechac w piątek i wrócić w sobotę. Mi zaprponowano domek za 80.

 

"Mam zamiar jechać z zastrzeżeniem że żona nie postai ultimatum"

zgadza sie 80 zł ale za jedną osobę.

Ja miałem zamiar jechać na sobotę i niedzielę,ale może jeszcze coś się zmieni.

Swoją drogą to ja biorę ze sobą swoją połowicę, i po sprawie!

Wypróbuj!!! :)

To działa... :biggrin: .choć niesie za sobą pewne komplikacje.............. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jade raczej na 99% w piatek i wracam w sobote. Biore plecaka (kumpel, akurat sprzedal moto i raczej nie zdazy do zlotu nic kupic)

a w przypadku dodatkowej osoby na jednym motorze oplata wynosi 110zl za pare hehe;

to wtedy narta (moj numer fona 506009353) :D

 

ps. bedzie scianka wspinaczkowa, a to mnie kreci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie 80 zł ale za jedną osobę.

Ja miałem zamiar jechać na sobotę i niedzielę,ale może jeszcze coś się zmieni.

Swoją drogą to ja biorę ze sobą swoją połowicę, i po sprawie!

Wypróbuj!!! :D

To działa... :icon_mrgreen: .choć niesie za sobą pewne komplikacje.............. ;)

 

Ale nie mam kosza dla syna 8 tygodni. To jest dylemat....

 

do tego właśnie dziś znalazł się w szpitalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D A apriliowiec moze sie dolaczyc?

 

Gdzieś czytałem, że każdy triumfowiec może zaprosić jednego nietriumfowca. Może ktoś cię zaprosi ;)?

Ale o szczegółach tej akcji będą lepiej wiedzieli triumfowcy.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...