Skocz do zawartości

Szklarska Poręba


zygizz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wie ktos moze cos na temat zlotu w <b>SZKLARSKIEJ PORĘBIE</B>, Zlot mial sie odbys juz w poprzedni wekend, ale odwolano z powodu "pięknej" pogody i przeniesiono, nie wiem na kiedy:/??

Czy zna ktos moze nowy termin zlotu?? :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitka

 

Nawet jeśli został przeniesiony na inny termin to i tak nie pojade do Szklarskiej tam zaczeła się od 3 lat robić wielka H......nia :icon_twisted:

 

poniżej przyklejam post z innego forum gostka który był uczestnikiem zlotu

 

Pozdro

Ps. Jak tak można :buttrock:

 

a no miał być kolejny fajny deszczowy zlot w szklarskiej, ale tak sie nie stało, zlot formalnie został odwołany tylko nastapiło to dopiero w piatek jak organizatorzy zczaili iż frekwencja na polu jest "lekko" poniżej ich oczekiwań a wydaje mi się że spowodowane było to aura która juz któryś rok z rzędu nie sprzyja tej imprezie (może to jakis znak) a być może obecni motocykliści są zbyt miięccy żeby siedzieć lub jezdzić w tak niesprzyjających warunkach:roll: . W piątek około 18 godz na całym polu nie było więcej niz 40 motocykli. Na bramie panowie organizatorzy oświadczyli iz wszystko jest odwołane zespoły, parada, striptiz itd..... czyli nie ma nic Bolcowa ekipa nie zlekła się tego wszystkiego i rozbiła swój obóz, po tym następiło to co zawsze nastepuje na zlotach... nie wnikam w szczeguły niestety ku mojemu zdziwieniu w sobotni poranek cała ekia Bolców oznajmia że zwija sie do domu no i niestety chłopaki zwineli się, no cóż ich wybór, zaraz po odjezdzie naszych zwineli się tez organizatorzy, czyli impreza typowo kameralna została, ja urzedowałem z innymi chłopakami z B-c i zabawa była na całego, kilka metrów od nas koczowała ekipa z Łodzi, chłopaki przyjechali na Junakach i WSK'ch (szacuneczek, bo 320km do szklarskiej to nie mała wycieczka tymi sprzetami no i + droga powrotna ten sam dystans), łakę niżej zasiedlała skromna ekipa Boxera z Lubska i to było by na tyle w sobote pod wieczór na polu zostało góra 15 sprzeta Porażka totalna, ja bym sie zapadł ze wstydu jak był bym organizatorem żeby tak dac ciała (no coment). Ale ja nie nażekam ja bawiłem sie doskonale pomimo tego wszystkiego

_________________

Sempo

Suzuki VX 800 & ........(szukam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem tych ludzi jadących na zlot tak lało a oni się nie poddawali, ale Hamówka tak postapić tzn organizator jest do dupy... sam traci chętnych no i prenieśli i co? Ktoś przyjedzie na ten "nowy termin"? pie**ole nie pokaże się tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram. tak się nie robi. kuźwa, jak pomyślę, że miałem jechać do szklarskiej zamiast do debrzna.... no, wkur*bym się na max. tyle kilosów.... w deszcz....

swoją drogą orgnizatorzy nasrali we własne gniazdo, bo wątpię żeby ktoś po takim myku tam się jeszcze pokazał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

My z kumplem jechaliśmy 260km w jedną stronę, cały czas w deszczu!!!

Zajechaliśmy cali przemoknięci, przemokło wszystko!! O 21 dotarliśmy na brame, a ci nam k....a mówią że zlot jest odwołany :buttrock: . Nawet nie mieliśmy jak rozłożyć namiotu bo był cały zamoknięty a śpiwory wykręcaliśmy bo były zalane :icon_twisted: No to trzeba było sie gdzieś ogrzać, poszliśmy do schroniska na terenie zlotu i nic nie dostaliśmy :icon_mrgreen: Więc o 22 zaczeliśmy szukać noclegu w szklarskiej, nie ukrywam było ciężko ale chyba w czwartym pensjonacie nas przyjęli :buttrock:

No wstalismy o 11 i zaczęlismy się pakować!! Najgorsze to było znowu się ubierać w mokre skóry, ale jakoś to było!! No i powrót do domu to następne 260km w deszczu!! :biggrin: Nawet jak by zlot przeniesli to i tak bym już chyba nie pojechał. Miał być to mój pierwszy zlot w szklarskiej ale jakoś się do niego zraziłem!!

 

Pozdrawiam :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach '80 były fajne zloty w Szklarskiej, później się spieprzyły. Trzeba też pamiętać że w ogóle w górach pogoda jest zmienna, często pada a noce są zimne. :icon_twisted: pzdr, Pastor.

 

 

Kolego Pastor wszystko się zgadza kiedyś to były zloty w Szklarskiej aż miło sobie foty pooglądać ale cóż odkąd przejeło to ( tu bez antyreklamy ) jest z roku na rok coraz większa Hu......nia i to przez duże H. Nastawienie tylko i tylko na kase a ludki niech se robią so chcą . Po drugie od kilku lat nie można nazwać zlotu w Szklarskiej zlotem motocyklowym tylko zlotem PAŁ z Dolnego Śląska na jednego naszego trzech Policjantów. Kontrole co 100 m. Choć mieszkam 70km od Szklarskiej to na Bigos za 7 zeta i cole za 5 moge sobie polecieć kiedy będe chciał a nie nabijał oszustom z sok........ kieszenie. Tak czy siak wszystkim znanym i nie znanym będe odradzał zlotu w Szklarskiej noooooooo chyba że coś się zmieni

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hejo, kilka postów wyzej Łysy forwardował moje wypociny na temat tegorocznego zlotu w Szklarskiej. Do tej pory uwazałem Szklarska za mekke zlotową ponieważ swoją kariere zlotowicza zaczolem od tego zlotu, ale z roku na rok coraz bardziej pograża się to, w tym roku dali takiej niewybaczalnej DUPY że szok, i sądze że był to mój ostatni zlot w szklarskiej jeśli tak to ma wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...