Skocz do zawartości

HONDA VALKYRIE


hary kapuchan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy fajnie grają? poetycko lepiej niż organy w kościele Mariackim :biggrin:

 

zresztą oglądnij sobie filmik i porównaj http://www.youtube.com/watch?v=VAc_us6bTog&feature=related

moja na żywo brzmi jeszcze lepiej niech się schowają oryginalne "rynny"

 

:blink: Masssakra. Rzeczywiście gada to, wręcz poetycko jak powiedziałeś. Już wiem czego masz szukać i co będzie wymienione w pierwszej kolejności :biggrin: Znalezłem kilka ofert i powiem że różnice w cenie są znaczące. Nie powiem gdzie żeby nie było że reklamuję ale jednak ok 3 tysie trza wydać, chyba ze jakieś tańsze źródło :biggrin:??? Myślę że Valec zostanie u mnie na dłużej. Szkoda że już nie robią takich sprzętów. Ciekawe jak będzie chodzić ta nowość? Pewnie będzie trochę wykastrowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie barwy Narodowe są i chorągiewki też ale tylko na wyjątkowe okazje. Joinery masz rację Cobry muszą być i już zostały zamówione. Szkoda tylko że już zbliża się Zima choć jak urzyma się taka pogoda to można dzikać :biggrin: . Jak pokazałem znajomym co kupiłem to powiedzieli że też kupują Valca a enduraki idą tylko w las :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...uwierz mi...zresztą inni to potwierdzają tu ma FM ... Valkyrie ma coś w sobie że nie będziesz chciał Jej sprzedać nigdy, zostanie u Ciebie do końca ...heh przynajmniej ja tak mam... :biggrin: w lecie sprawiłem sobie jako drugi, Stratolliner Yamaha XV1900 ale niech się chowa ...pojeździłem trochę bo czekałem na części do Valca i jak z powrotem dosiadłem Valkyrie to świat zupełnie inaczej wyglądał... a jak założysz Cobrę to zrozumiesz :biggrin: :crossy:



...zresztą poczytaj co można z tym moto jeszcze zrobić...(pod warunkiem że masz wydech Cobra) :biggrin:

post-65608-0-29727400-1385247544_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szatan :biggrin: , Noo Cobry bedą akurat na Mikołaja :biggrin:.

Ps. Moja kochana żonka już zrezygnowała z prezentu na rzecz Valca czyli z odkurzarza piorącego na mokro :biggrin: . Niech się dziołcha wdraża w poważniejsze sprzęy bo dotąd miała xj6. Część osób się śmiała że kupuję Valkyrie ale teraz już wiem że podjąłem słuszną decyzję z całym szcunkiem do innych motocykli ale dla mnie motocykl ma być metalowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Valca nawet Heavy Metalowy ;). Szkoda, że nie bedzie przez jakiś czas okazji do jazdy. Ja Valca "upiększać" nie będę. Podoba mi się bez akcesoriów. Wrzuciłem tylko mocowania pod sakwy, bo to się przydaje czasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:blink: Masssakra. Rzeczywiście gada to, wręcz poetycko jak powiedziałeś. Już wiem czego masz szukać i co będzie wymienione w pierwszej kolejności :biggrin: Znalezłem kilka ofert i powiem że różnice w cenie są znaczące. Nie powiem gdzie żeby nie było że reklamuję ale jednak ok 3 tysie trza wydać, chyba ze jakieś tańsze źródło :biggrin:??? Myślę że Valec zostanie u mnie na dłużej. Szkoda że już nie robią takich sprzętów. Ciekawe jak będzie chodzić ta nowość? Pewnie będzie trochę wykastrowana

Witam .Jeśli chciałbyś zmienić wydechy, to kumpel zarzucił do swojego Valca orginalne rury i ma na zbyciu Cobry (chyba cena nie jest wysoka,ale nie jestem pewny iie).Mogę się zapytać i przesłać Ci na niego namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni właściciel mojego Valca popełnił tzw. Ragnar cut.

http://www.valkyrieriders.com/shoptalk/pipes101.htm

Wygląda to mniej więcej tak:

http://www.horseapple.com/Valkyrie/Valk_Products/M2W_Exhaust__System/bselzer-in-NB.jpg

Początkowa część wydechu jest seryjna, a końcówka jak na zdjęciu powyżej.

Dźwięk jest powiedzmy "soczysty" ;). Sprzęt chodzi trochę, jak amerykańska półciężarówka. Narazie nie mam żadnych db killerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Jeśli chciałbyś zmienić wydechy, to kumpel zarzucił do swojego Valca orginalne rury i ma na zbyciu Cobry (chyba cena nie jest wysoka,ale nie jestem pewny iie).Mogę się zapytać i przesłać Ci na niego namiar.

 

Cześć. Kurcze gdybym wiedział że będę kupował wydechy to pewnie bym skorzystał z twojej pmocy ale już przyszły nówki :biggrin: . Dzięki

Ps. Nie wiem czy czasem cię kiedyś nie widziałem koło Opla na Poczesnej jak jechałeś od strony Bargł. Może ty może nie ale fajna maszynka :)

Takie zakupiłem

post-69843-0-34557400-1385581959_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: skoro nówki to rewelacja , teraz pochwal się ile wybuliłeś :wink: . Ja tam uważam że o gustach się nie dyskutuje, bo są różne , jednemu się "to" podoba innemu "tamto"... generalnie powiem tylko że jak bym miał mieć dwie rury przy sześciocylindrówce to wolę mieć sześć , dźwięk ... dla mnie rewelacja, nie za głośny nie za cichy badania tech. przechodzę bez problemów a jak odkręcę na drodze to nie ma takich co by zachwytu nie wyrazili :biggrin: poza tym nie ma specjalnie wielu moto. z 6 rurami (pomijając właśnie Valyrię) więc wnioski wyciągajmy sami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: skoro nówki to rewelacja , teraz pochwal się ile wybuliłeś :wink: . Ja tam uważam że o gustach się nie dyskutuje, bo są różne , jednemu się "to" podoba innemu "tamto"... generalnie powiem tylko że jak bym miał mieć dwie rury przy sześciocylindrówce to wolę mieć sześć , dźwięk ... dla mnie rewelacja, nie za głośny nie za cichy badania tech. przechodzę bez problemów a jak odkręcę na drodze to nie ma takich co by zachwytu nie wyrazili :biggrin: poza tym nie ma specjalnie wielu moto. z 6 rurami (pomijając właśnie Valyrię) więc wnioski wyciągajmy sami...

 

Masz rację, piękne są te rurki :biggrin:. Co do ceny to myślę że jest dobra. Po przecenie wyszło mnie 699$ a w Polsce znalazłem ale za 3200zł z tym że dzwoniłem do Stanów i targowałem się bardzo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...