Skocz do zawartości

Odpalanie ...Aprilia Rs 125


stachu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem z moja aprilia ,Gdy chce odpalic na rozrusznik to nie zapala, Kreci normalnie ale nie odpala...Gdy odpalam ja na popych to nie ma najmniejszego problemu zeby odpalil nawet jak długo stoi,Dzisiaj próbowalem nalac paliwa do cylindra zmieniałem swiece ale jak krecniłem to po jakims czasie tylko szczelił z wydechu...i nic poza tym .Na popych oczywiscie normalnie pali ...Prosze o konkretne odpowiedzi bo wkurza mnie juz odpalanie na popych....Za odpwiedzi z gory dziekuje..Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnij to prostownika i wtedy zakrec rozrusznikiem i zobacz czy zapali. Czasem jest tak ze wydaje sie ze dobrze rozrusznik kreci, ale tak naprawde kreci minimalnie wolniej i juz nie zapala

Tak tez przed chwila zrobiłem i dalej nic nie pali....Juz nie wiem co to moze byc ...Jutro bede dalej sprawdzal wszystko jeszcze raz swice fajke itp...wyczyszcze gaznik ...Moze sie uda.. pozdro

Edytowane przez stachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ..Dzis rano poszedłem sprubowac odpalic moto.. przychodze ssanie i krece akumulator cała noc sie ładował...za pierszym razem złapał ale zgasł za drugim to samo a za trzecim juz normalnie odpalił bez problemu...silnik był ciepły wyłonczyłem ..Próbuje odpalic i nic nawet nie zapałał na chwile...Myslałem ze moze paliwo nie dochodzic ale jak dzisiaj odpalił jak był zimny bez problemów to ja juz nie wiem ... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akumulator to raczej nie jest bo kręci.

sam możesz mieć problem żeby to sprawdzić, ale to śmierdzi cewką albo kablami.

paliwo dochodzi skoro odpaliła. może kabelek jakiś gdzieś się przetarł i masy dotyka.... mechanik pomoże. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Miesiac temu oddawalem wujka skuter do "mechanika" kolesia co sprowadza skutery naprawia i sprzedaje. I zapamietalem jak on mowil ze jak jest juz tłok wyjechany to skutery jeszcze na kopa pala ale z rozrusznika juz nie chca. Moze tłok :icon_mrgreen: . Sam tego nigdy nie sprawdzilem wiec nie wiem czy to prawda. Najlepiej oddaj do mechanika. Niech sprawdzi kompresje i cala reszte.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakiś kabel nie łączy albo ten aku jest padniety

Wykręć świecę i i sprawdź jaką ma iskrę jak kręcisz rozrusznikiem może rozrusznik zżera cały prad i iskra jest za słaba żeby odpalić

 

:icon_mrgreen:

Edytowane przez zaxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam juz jest Cacy :icon_mrgreen:.... Okazało sie ze w servisie wsadzili mi zła swiece tzn o złej ciepłocie...Wsadziłem stara swiece która mialem orgilanie jak upiłem jest to swieca dokładnie taka jak w pisza w servisówce i jest cacy....Akum naładowany ale i tak przyadało bi sie go wymienic bo cos napiecia nie trzyma zabardzo.. ale to juz nie problem... Dzieki z góry za odpowiedzi ...I pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...