Skocz do zawartości

Fundacja Motocyklowa


mateuszm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę w Nowym Sączu z niewiadomych przyczym doszło do tragicznego wypadku motocyklowego. Jadąc prostą drogą nasz kolega uderzył w przydrożne barierki. W wyniku uderzenia stracił obie ręce...

Staramy się mu jakoś pomóc. Znalazłem namiary na Fundację Motocyklową "Duae Rotae". Czy ktoś orientuje się jak ta fundacja działa? Chodzi tutaj głównie o rehabilitację a w późniejszym czasie protezy. Z tego co pamiętam ta fudacja była kiedyś opisana w "ŚM", zaraz będę szukał tego numeru. Jeżeli wiecie cokolwiek na ten temat napiszcie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Proponuję dwa adresy:

 

1) www.fundacja.motocykle.pl (skontaktuj się za pomocą tej strony - napewno odpowiedzą i pomogą w miarę możliwości)

 

2) www.alterego.org.pl (z tą fundacja nie miałem kontaktu ale rozdawali kiedyś naklejki odblaskowe, kamizelki, organizowali pogadanki itp. - myślę że warto spróbować ...)

 

Bądzcie blisko kolegi - potrzebuje teraz spokoju, wsparcia i obecności zaufanych ludzi ...

 

Pozdrawiam,

 

konradskce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam znaleść co kolwiek na ten temat, ale sie niczego nie dowiedziałam. Nie wiem w jaki sposób moge wam jeszcze pomóc. Tak jak już napisał konradskce bądźcie blisko niego. Może w kródce wszystko sie powoli ułoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!!!!!

Zbieramy kasę na bioprotezy dla Barkta który ucierpiał w tym wypadku numer konta i wiecej info na temat tego wypadku na stronie http://www.pomozbartkowi.oz.pl/

Jestem ZA, tylko to powinien być założony osobny post, bo jak sam widzisz ten temat pomocy Bartkowi

jakoś zginął w tym poście pod nazwą Fundacja Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...