Skocz do zawartości

Motocykl z firmy ubezpieczeniowej.


Adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i tym razem to ja mam problem. Motocykl sprowadzony z Holandi, odkupiony od firmy ubezpieczeniowej, która dała do niego tylko fakture. Oprocz tego sprzedający ma też umowe K-S. Czy da się to w jakiś sposób zarejestrować i co będzie potrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... sprzedający powiedział, że na motocykl dostał tylko fakture i kluczyk. Wątpie, żeby motocykl był spisany na straty bo brakuje mu tylko przedniej owiewki, a ogólnie jeździ i nie ma z nim problemów. Jest po ślizgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, czyli nie sam importowałeś. było tak od razu mówić :)

facet powinien dostarczyć ci dokumenty do rejestracji. istnieje natomiast duże prawdopodobieństwo, że pomimo niewielkich widocznych gołym okiem uszkodzeń motocykl był przeznaczony do złomowania... bo z jakiej innej okazji firma ubezpieczeniowa miałaby go sprzedawać, nie dając dokumentów do rejestracji..?

ech... naiwność ludzka nie zna granic... nie mogłeś kupić normalnej maszyny z kompletem dokumentów? mało to razy była mowa jakie papiery są potrzebne do rejestracji?

jest jeszcze szansa, jeśli w umowie jest zapis, że facet daje dokumenty niezbędne do rjestracji, żeby unieważnić transakcję. ale marna...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jsz za kogo ty mnie masz, napaleńca jakiegoś?? :-> Najpierw myśle, potem wyciągam pieniądze i jak narazie dobrze na tym wychodze :] Poprostu spodobała mi się myśl o GPZ którą pucuje całą zime, ale bez papieru to nawet kiełbasy ze sklepu nie biore ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, ale bez papieru to nawet kiełbasy ze sklepu nie biore ;]

 

Czyli z tego wynika ze masz papiery.

A wczesniej napisales ze maz tylko umowe kupna czego raczej nie zalicza sie do dokumentow. Takie mialem odczucie ale jezeli chciales przez ta kielbaske powiediec co innego to sorry :) pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh :] To bedzie licytacja :)

Oprocz tego sprzedający ma też umowe K-S

 

"Sprzedający MA" naprowadza na to, że motocykl jeszcze nie został kupiony. A pisząc o kiełbasie i napaleńcu, chciałem powiedzieć, że wole sie najpierw upewnić, czy tym co mam zamiar kupić w ogóle będe mógł wyjechać na drogę :] Wszystko przez to, że nie napisałem dosłownie czy mam ten motocykl, czy chce go dopiero kupić, za co przepraszam :]

 

Idąc za ciosem, nie ma po co kupować tego moto bo rejestracja jest niemożliwa tak? Dzieki :] Cóż, trzeba szukać dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...