Skocz do zawartości

Głowica s60 do simsona z 9.5km wersją cz to prawda?


Strzałka91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba chodzi Ci o cylinder 60cm...Jest to zwykly,polski cylinder mizernej jakosci.Lepiej kupic niemiecki cylinder z tlokiem firmy MZA za 20euro.A chyba nejlepiej zrobic szlif na swoim starym cylindrze produkcji DDR na 60cm,do tego tlok DDR i pierscionki i mozna jezdzic 'do upadlego'...:icon_razz: Zreszta,jest to aukcja kolejnego 'naciagacza'.Facet pisze kompletne bzdury,nie zna sie na rzeczy a taki cylinder kosztuje 60-70zl.

Edytowane przez Aivars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi Ci o cylinder 60cm...Jest to zwykly,polski cylinder mizernej jakosci.Lepiej kupic niemiecki cylinder z tlokiem firmy MZA za 20euro.A chyba nejlepiej zrobic szlif na swoim starym cylindrze produkcji DDR na 60cm,do tego tlok DDR i pierscionki i mozna jezdzic 'do upadlego'...:icon_razz: Zreszta,jest to aukcja kolejnego 'naciagacza'.Facet pisze kompletne bzdury,nie zna sie na rzeczy a taki cylinder kosztuje 60-70zl.

 

 

 

no własnie tak się zastanawiałem. no chodziło mi o cilinder pomyliłem sie. to ile by mnie to tak wyniosło (koszta). a po szlifie simson nie traci na mocy??

 

Nie jestem pewien ale chyba dopiero na mausnerach 70ccm jest koło 10 KM, innych się nie opłaca kupywać.

 

 

ale na 70ccm trzeba przerobić silnik a ja nie wiem jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cylindry firmy ''Mausner'' to zwykle polskie cylindry,niewarte swojej ceny.Zrob szlif na swoim starym cylinderku(we Wroclawiu koszt szlifu to 40zl),do tego tlok produkcji niemieckiej(www.agmot.strefa.pl lub www.simson.strona.pl)i pierscionki szwabskie po 4zl sztuka(mozna pokusic sie o gorny chromowany,jesli bedzie to przerabiany cylinder)i masz naprawde bardzo dobry zestaw.Mozna zregenerowac wal(lepszy niemiecki zregenerowany,niz podrobka tajwanska),wrzucic lozyska c3 (polecam SKF C3 francuskie-sam takie posiadam),siweczke odpowiednia i inny pierdoly.Wtedy bedziesz mial bardzo dobrego simsonka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zrobic szlif cylindra i nie bawic sie w jakies 60- kompletna bzdura ze bedzie mial 9,5 km :icon_razz: przeciez taka moc nie zalezy tylko od cylindra, trzeba naprawde duzo wiedziec zeby uzyskac z simsona taka moc. Ja w swoim mialem gdzies kolo 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aivars przeczytaj temat w dziale motorowery temmat Tuning Simson tutaj jest link http://forum.motocyklistow.pl/Tuning-simson--t53190.html o cylindrze mausner

jak tego nie stosowales ani nie kupowales to wiec jakie masz na to dowody ze to gowno? albo jak sie nie umie dostroic do tego cylindra gaznika i wydechu to nawet spieprzysz osiagi

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory,ale jakos jeszcze bardziej utwierdzielem w przekonaniu, ze to shit :) Wybacz,ale nie uwierze w jakas 'cudna' firme,ktora przerobila wykres z ksiazki 'Jezdze motorowerem simson" itp itd...:buttrock:

Edytowane przez Aivars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.simson.strona.pl)

znam osobiscie własciela tej strony byłem u niego kilka nascie razy po czesci do sima stare czasy :buttrock:

koles ma wszystkie cześci ale ich jakos nie jest najlepsza

Cholernie sie dorobił jeździ BMW 5 i ma odszykowana chate......

Simsony sprzedaje po 2500zł(w zyciu bym nie dał jak za 10tys musze remont zrobić)

kupiłem od niego cylinder 70cm i wytrzymał mi 8 tys :) nie polecam jego czesci

Tym jego srebrnym simsonem jeździłem osobiście 70cm a nic szcególnego......

Edytowane przez V12

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...