Skocz do zawartości

CZy za 4tysiące kupie motorower?doradzcie


patryk998
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

Ej no jakie tam znowu staro :banghead:

No ja Ci powiem, że wolałbym starszą dziewczyne (jeśli już miałbym ją mieć)

Więc jak mam być Twoją ofiarą to baaardzo albo baaardzo chętnie :banghead:

 

 

pozdr.

 

Ja ci sie nie podoba to nie zagladaj :buttrock:

 

 

Człowieku przestań proszę Cie Przestań dobrze :)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci sie nie podoba to nie zagladaj :banghead:

 

 

special for you bede tu zagladać ! :)

 

zaimponowałes mi.....prostotą.... :buttrock:

 

 

 

Więc jak mam być Twoją ofiarą to baaardzo albo baaardzo chętnie

 

chachacha :banghead: uwazaj uwazaj :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Człowieku przestań proszę Cie Przestań dobrze :buttrock:

Rozkazywać to sobie mozesz............to nie jest forum matrymonialne nie dosyć że nie pomogłes autorowi tematu tylko go skomentowałes to jeszcze będziesz.....mnie pouczał :banghead: zrób to na tej ikonie :banghead: to ci pomorze

 

 

 

zaimponowałes mi.....prostotą.... :)

 

Gdyby wszyscy mówil i robili wszystko prosto było by o wiele lepiej ja staram sie mówic co mnie boli

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkazywać to sobie mozesz.....

Tam było magiczne słowo PROSZĘ!! Wiec sie juz tak nie denerwuj jak rozwścieczona babcia w mocherze....

 

Avatarek Sandry jest --> stąd :banghead:

 

A byłem na motocyklEXPO w Wawie. :buttrock: Te laski na zdjęciach też widziałem, a co, z daleka przyjechałem, to i laski musiałem obejżeć i motory, ale żeby któras miała tą nalepke na PUPIE to nie widziałemmm, pewnie sie słabo przyglądałem.. :) zresztą na moim profilu w fotka.pl mam zdjęcia na tej Hondziawce co ta jedna laseczka siedzi... :banghead:

Edytowane przez markos16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wszyscy mówil i robili wszystko prosto było by o wiele lepiej ja staram sie mówic co mnie boli

 

No to faktycznie pokazałeś co Cię boli........ :banghead:

 

 

To od września będziemy sie czuć staro razem ;P

 

Ufff nie będę sama :banghead: :buttrock:

 

Przyzwyczaisz się Kolega ma już taki `stajl`

 

to może "koledze" pomoze tableta "ostrzezenie" ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie chciałem wam to dać delikatnie do zrozumienia... :)

 

P.S. ja juz szprychy poleruje, a Ty bestio jeszcze pyrkasz sobie w tym swoim orzeszku... :buttrock:

Edytowane przez markos16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

Kup sobie lepiej od razu jakas 250 przynajmniej... Te malenstwa ponizej 100 ccm szybko ci sie znudza i bedziesz miala tylko problem ze sprzedaza i szukaniem czegos wiekszego...

Najlepiej na poczatek cos w miare popularnego, zeby ewentualnie czesci byly dostepne.

Zdecydowalas sie w ogole jaki typ motocykla ciebie interesuje? Chcesz jezdzic po miescie, gdzies daleko sie wybrac, czy moze troche powalczyc w terenie?

 

Pozdrawiam! Fajnie, ze coraz wiecej amazonek mamy w naszym gronie:)

"Sosen"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo gdzie Wejherowo to każdy wie, a gdzie Góra, to już ciężko... : :buttrock: Nie moja wina, ze staruszki sobie wymyślili się na wioche przeprowadzić... :banghead:

 

Czesc!

 

Kup sobie lepiej od razu jakas 250 przynajmniej... Te malenstwa ponizej 100 ccm szybko ci sie znudza i bedziesz miala tylko problem ze sprzedaza i szukaniem czegos wiekszego...

Najlepiej na poczatek cos w miare popularnego, zeby ewentualnie czesci byly dostepne.

Zdecydowalas sie w ogole jaki typ motocykla ciebie interesuje? Chcesz jezdzic po miescie, gdzies daleko sie wybrac, czy moze troche powalczyc w terenie?

 

Pozdrawiam! Fajnie, ze coraz wiecej amazonek mamy w naszym gronie:)

"Sosen"

POzdrawiam i gratuluje fachowej porady... no no... nie kupuj nic ponizej 1000ccm. a właściwie to najlepiej Hayabuse, szpan na mieście, a nie znudzi Ci sie napewno, najwyżej będziesz sie jej bać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci sie nie podoba to nie zagladaj

 

Dzieki takim tematom jak ten, wiekszosc osob ktore maja cos ciekawego do powiedzenia nie zagladaja do tego dzialu. Na 3 strony tylko 6 postow bylo zwiazane z tematem, reszta to sam spam. Uspokojcie sie kur**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...