Skocz do zawartości

CZy za 4tysiące kupie motorower?doradzcie


patryk998
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co już Ci sie znudziła??? Czy chcesz interes zrobić poprostu na niej???

Jaki tam interes? "Panie, siedem tysięcy za nią zapłaciłem! Prawko robię i pilnie potrzebuję kasy!" :-)

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

- No a jak ja chce admina w motorowerach, od razu by się skończyły durne tematy.

 

- A tak ogólnie Sadrasf widze się pojawiłaś na forum, jakąś przerwe chyba miałaś :)

 

 

Ps. Widzicie a sami teraz piszecie, żeby nie pisać o pierdołach. Kolega napisał coś o 3500zł za sima a wy już się podniecacie.

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

- No a jak ja chce admina w motorowerach, od razu by się skończyły durne tematy.

 

- A tak ogólnie Sadrasf widze się pojawiłaś na forum, jakąś przerwe chyba miałaś :)

Ps. Widzicie a sami teraz piszecie, żeby nie pisać o pierdołach. Kolega napisał coś o 3500zł za sima a wy już się podniecacie.

pozdr.

 

 

No tak jakby powiedzmy :buttrock: ale nie róbmy i my off-topa

 

Powinna być jakaś informacja że tak jak napisałeś

Wejdz sobie na allegro opcja szukaj, do 4000zł. wyświetlą Ci sie.

Później znajdziesz kontretny model który Ci się będzie podobał, szukasz informacji o nim na forum i tyle

 

i dopiero forum!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Żadnej informacji nie potrzeba, żeby zobaczyć Ciebie z powrotem.

Całkiem ładna pupcia w awatarku :) Czyżby to Twoja :buttrock: ???

 

Jeszcze duuużo tematów będzie z cyklu "co kupić do ..."

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pupcia całkiem całkiem,

 

Powiedział bym, że nawet bardziej niż całkiem.

 

a pozatym podoba mi sie ten napis motocykle sa wszędzie, kojaży mi sie z tym filmem co do świata motcykli dodali... :) Z kąd taki napisik masz??? ;D

 

 

Przy piwie był temat:

Akcja żółte naklejki (czy coś takiego), ktoś tam drukował czy miał rozsyłali ludzią do różnych miast a oni naklejali gdzie tylko się da.

 

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Po co kolejny taki temat?

Co chwile tylko co do 7000 co do 5000 .... ludzie ?

Wejdz sobie na allegro opcja szukaj, do 4000zł. wyświetlą Ci sie.

Później znajdziesz kontretny model który Ci się będzie podobał, szukasz informacji o nim na forum i tyle.

 

pozdr.

Ja czegoś nie rozumiem to po co w końcu jest to forum chyba żeby ludzie sie pytali??!!! :)

Może kolega sie nie zna na motorach wejdzie na allegro wpisze do 4000zł i znajdzie simsona za 4000zł bo ktos sobie dla jaj wystawi i kupi takiego sieczkobrzeka co wart nie całe 1000zł i bedzie sie meczył a tak zapyta i rozwiejea sie jego wątpliwości

Tak odemnie polecam Suzuki RG 80

pozdr

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V12 ale zastanów się warto zakładać nowy temat ?

Nie lepiej znaleźć o podobnej tematyce, poczytać i jeśli nadal nie będzie czegoś wiedział odkopać stary temat ? Żeby mieć chociażby jakiś punkt odniesienia ? :)

Kurcze no troszkę wysiłku a nie takie bezmyślne pisanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak teraz o dup....tyłkach zaczniemy gadać :buttrock:

 

dzieki Marta za wyręczenie :banghead:

 

Ja czegoś nie rozumiem to po co w końcu jest to forum chyba żeby ludzie sie pytali??!!!

Może kolega sie nie zna na motorach wejdzie na allegro wpisze do 4000zł i znajdzie simsona za 4000zł bo ktos sobie dla jaj wystawi i kupi takiego sieczkobrzeka co wart nie całe 1000zł i bedzie sie meczył a tak zapyta i rozwiejea sie jego wątpliwości

Tak odemnie polecam Suzuki RG 80

pozdr

 

tia to kolega wtedy zapoda na forum wybrany przez siebie "motór" to sie go naprowadzi że simsona za 4tysiaki się nie kupuje......

bedzie temat :

 

- doradzcie

- znalazłem

- czy warto kupić

 

itd...

 

a poza tym to na forum jest dość obszerne ARCHIWUM....

 

ech.....nie wiem czemu ale odnosze wrazenie ze jakby pod działem "motorowery/skutery" była informacja "tylko dla osób ponizej 18roku życia" to by się nic nie stało...

 

bez obrazy (Marta, Magik i reszta "swojaków" ) po prostu takie odnosze wrazenie zaglądając tutaj.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bez obrazy (Marta, Magik i reszta "swojaków" ) po prostu takie odnosze wrazenie zaglądając tutaj.... :)

 

Jestem dla Ciebie swojakiem :buttrock:

Juuupi :banghead: Ciesze sie, nie no ale w końcu gadaliśmy jakiś z rok temu na gg :banghead: Ja tam nadal Cie mam na liście :icon_eek:

I tak i tak średnia wieku w tym dziale to 15, tylko Ty jesteś dorosła :buttrock:

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dla Ciebie swojakiem :)

Juuupi :banghead: Ciesze sie, nie no ale w końcu gadaliśmy jakiś z rok temu na gg :icon_eek: Ja tam nadal Cie mam na liście :buttrock:

I tak i tak średnia wieku w tym dziale to 15, tylko Ty jesteś dorosła :buttrock:

pozdr.

 

 

Buu a mi sie dysior spalił, cały windows od nowa a lista z gg pik nie ma, zaraz sobie Ciebie dodam :cool:

i bedziesz moją ofiarą :buttrock: :bigrazz:

 

Hmm czuje sie starooo..... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ech.....nie wiem czemu ale odnosze wrazenie ze jakby pod działem "motorowery/skutery" była informacja "tylko dla osób ponizej 18roku życia" to by się nic nie stało...

 

bez obrazy (Marta, Magik i reszta "swojaków" ) po prostu takie odnosze wrazenie zaglądając tutaj.... :)

Ja ci sie nie podoba to nie zagladaj :buttrock:

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...