Skocz do zawartości

Zlot w Krotoszynie


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kobuz :icon_twisted: a jak myślisz ? :icon_arrow: ;) ale dojechałem cały i zdrowy ( zresztą jak reszta ekipy z Rawicza ) dopiero wczoraj wyszorowałem moto, jest znowu lśniące i piękne :icon_arrow:

 

podobno w sobotę i niedzielę jest zlot w Miejskiej Górce, raczej na dwa dni nie pojade, ale w sobote wlece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno w sobotę i niedzielę jest zlot w Miejskiej Górce, raczej na dwa dni nie pojade, ale w sobote wlece

Ja sie tez wybieram w sobote, tak jakos zeby na parade zdazyc ;)

http://forum.motocyklistow.pl/Zlot-Miejska...cza-t55184.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety już po zlocie :wink: i znowu trzeba czekać rok na taki zajebisty zlot jak jest w Krotoszynie. Cały zlot bawiłem sie nieziemsko.W sobotą klub relax ale dopiero o 1 było super, tylko szkoda że zlot tak szybko przeleciał.

Pozdro dla wszystkich co byli :wink: i do zobaczenia za rok ja napewno będe :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stifler? Kto jest ta młodzieza? A w ogóle to czemu razem nie jechalismy na te piaski tylko sami pojechaliscie?? To jakies umówione było czy co?

 

No tego czemu nie jechaliśmy razem to nie wiem... trzeba bylo za nami zaczekac...

Jak wjechaliśmy do ostrowa to doszliśmy do wniosku, że gdzies sie jeszcze mozna przejechać i tak padlo na piaski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co? Pewno do nas pretensje ze nie zaczekalismy? Super.... A co najlepsze to wszystko wina jednej głupiej pomyłki! buehe, jak przejeżdżalismy obok was (jak staliscie na poboczu) to Ty Darek machnołeś do mnie, i Twój ruch reka wygladał mi na znak żebysmy jechali dalej (odebralem to jako -jedzcie dalej, pojedziemy za wami) i myslalem ze jak przejedziemy to odpalacie maszyny i jedziecie..

A potem mi Iwona napisała na gadu ze to nie był znak że mamy jechac tylko takie sobie machniecie..

I ogólnie wyszlo jak wyszlo. Tak wiec zapewne jestecie obrazeni ale nie ma Cie o co bo to byla pomyłka;)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...