Skocz do zawartości

Przestępcy na motocyklach w TVN


Gość Visuz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to normalne o tej porze roku-dziennikarz to zawod-musza z czegos zyc hieny, a tu w sejmie nic ciekawego, zadnych wyborow, no to do motocyklistow sie dopieprzyli....a co tam! Okropnosc...

pzdrr

btw. Bandzior-zajebisty avatar!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to normalne o tej porze roku-dziennikarz to zawod-musza z czegos zyc hieny, a tu w sejmie nic ciekawego, zadnych wyborow, no to do motocyklistow sie dopieprzyli....a co tam! Okropnosc...

 

Czas medialny Ptasiej grypy sie skończył, trzeba niusy uzupełnić...

Edytowane przez Diego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu sezon ogorkowy w pelni :lalag: Szybke w kasku mam przyciemniona. Raz jak zajechalem na cpn, wylaczylem moto, wyciagnalem kluczyki, zdjalem rekawice i kask to koles wybiegl i sam mi zatankowal paliwo. Pomijajac fakt zostawienia w srodku 2 innych osob, co mogli zwinac jemu z kasy cala forse.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

 

oglądałam te fakty i obraz z nich sie wyłanie niezbyt ciekawy, przestepcy na motocykle..., przytoczona statystyka że mieszkancy małych miejscowości najbardziej boją sie szybko przejezdrzajacych motocyklistów!!!!! Masakra... :lalag:

 

 

Ale jedna wypowiedz mnie niezbyt ucieszyla chłopak wypowiadal a propos zabitego przez policjanta motocyklisty ze on tez zapewne nie zatrzymałby sie na blokadzie... ludzie to mnie przeraza. Zyjemy było nie było w panstwie gdzie jakies tam prawo obowiązuje, może mi sie ono nie dokonca podobac ale ja jezeli przekraczam np predkosc to licze sie z tym ze policja mnie moze zatrzymac i wlepic mandat, po prostu sie z tym licze. Nie uciekałabym. Uwazam ze ten policjant grubo przekroczyl uprawnienia strzelajac, ale zginąc z obawy za mandat za brak prawa jazdy to dla mnie jakis koszmar!!! :)

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola daj spokój, bo znowu zrobi się kolejny wątek o tym zasrzelonym biedaku.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

 

oglądałam te fakty i obraz z nich sie wyłanie niezbyt ciekawy, przestepcy na motocykle..., przytoczona statystyka że mieszkancy małych miejscowości najbardziej boją sie szybko przejezdrzajacych motocyklistów!!!!! Masakra... :)

Ale jedna wypowiedz mnie niezbyt ucieszyla chłopak wypowiadal a propos zabitego przez policjanta motocyklisty ze on tez zapewne nie zatrzymałby sie na blokadzie... ludzie to mnie przeraza. Zyjemy było nie było w panstwie gdzie jakies tam prawo obowiązuje, może mi sie ono nie dokonca podobac ale ja jezeli przekraczam np predkosc to licze sie z tym ze policja mnie moze zatrzymac i wlepic mandat, po prostu sie z tym licze. Nie uciekałabym. Uwazam ze ten policjant grubo przekroczyl uprawnienia strzelajac, ale zginąc z obawy za mandat za brak prawa jazdy to dla mnie jakis koszmar!!! :)

pozdrawiam

 

 

widzialem urywek w tv z tym gosciem co twierdzil ze tez by sie na blokadzie bez prawka nie zatrzymal.

nie wiem czy gosc tu zaglada ale powinien wiedziec ze jest ciezkim debilem :lalag:

rozumiem do kontroli sie nie zatrzymac, mozna przejechac... ale na blokadzie? blokade trzeba ominac lub sforsowac i trzeba sie liczyc z ostra reakcja policji.

koles za duzo cpa ;)

 

druga sprawa, jaki dziennikarz puscil na antene tak przykra wypowiedz? i po co to zrobil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokłanie "na koło" mi to wyglądało na jakiegoś pierda małego a nie plastika:/ale cóż...

Najbardziesz szydercza jest wypowiedź policjanta który stwierdza że w motocyklu mozna bardzo szybko i łatwo zmienić tablice...phe...czy jest różnica gdy zmienia sie tablice samochodową...która jest tylko o 30cm dłuższa?:/moim skromnym zdaniem niema różnicy...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...