Skocz do zawartości

R6 - Kilka Pytan


Rekomendowane odpowiedzi

1. sucha waga jest zawsze mniejsza

2. spokojnie dasz rade

3. zalezy od Ciebie - ja dalem rade i radze sobie dobrze

4. jak masz zamiar lapac gleby parkingowe to kup honde (podobno sie nie psuja :clap: ) - szkoda R6tki

5. po co sie pytasz jak wiesz?

6. 10.85sek na 1/4mili ponad 200kmh -- chyba OK, co?

7. da rade jezdzic, tylko co to za jazda? Moze zatelepotac w kazdej chwili... kilka razy sie uda, ktoryms razem polecisz. Niestety nie tylko ja popelnilem ten blad i nie kupilem od razu, dostalem nauczke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam R6 i przejechalem raptem 3000tys a oponke juz prawie zamykam i jest to moje prawdziwe 1wsze moto bo wczesniej tez jakies tam jawki czy wski itp. Jak masz olej w glowie i dryg do jazdy to spoko sobie poradzisz, bardzo fajnie sie prowadzi, mocy nie brakuje, jak jest dobrze wyregulowana to wcale mocno nie trzeba krecic zeby dobrze jechala. Nie zaluje ze kupilem na 1wsze moto. Przejechalem sie ostatnio kumpl suzi 750gsxf czy cos takiego, taki pol scigacz pol turystyk i bylo malo.... duze moto, cienkie w zakretach i na gume wcale nie chce isc z gazu :icon_rolleyes:

Wszyscy mi tez radzili tylko GS500 na 1 moto, jak pojechalem go obejzec to powedzialem ze komarkiem nie bede jezdzil :) a na pewn nie dalbym za niego tyle kasy .... wolalbym stara cebre kupic

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Ty masz lat 27 wiec troche inna psychike niz mlody pytajacy ( czy ja) wiec innaczej patrzysz na sprawe jezdzenia. Wiadomo ze bedac mlodym czasami wylaca sie myslenie w trakcie jazdy i liczy sie chwila, ktora moze byc nasza ostatnia chwila przyjemnosci. :icon_rolleyes: Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z simsona przeskoczyłem na CBR600 i jest spoko. Po 200 km wprawiłem się do tego moto. Oczywiście jazdy uczysz się całe życie. Jak masz dobrze pod kaskiem to pojeździsz długo, jak nie to sie zaj.biesz na jakim kolwiek moto, więc kup sobie go bo szkoda wydawać kase na jakiś inny motor jak marzy się o tym jedynym. Jak bedziesz jeździł zawsze pamiętaj do czego ta bestia jest zdolna.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z simsona przeskoczyłem na CBR600 i jest spoko. Po 200 km wprawiłem się do tego moto. Oczywiście jazdy uczysz się całe życie. Jak masz dobrze pod kaskiem to pojeździsz długo, jak nie to sie zaj.biesz na jakim kolwiek moto, więc kup sobie go bo szkoda wydawać kase na jakiś inny motor jak marzy się o tym jedynym. Jak bedziesz jeździł zawsze pamiętaj do czego ta bestia jest zdolna.

Pozdro

 

No to Kolego się szybciuko "wprawiłeś" w motocykl :icon_rolleyes:

200km ... ;) to już możesz upalać na maxa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie że go opanowałem perfekto ale już się dobrze czuje na nim. Na razie zrobiłem nim 1500km więc nie tak dużo. Może głupio sformułowałem te zdanie z "wprawienim", ale chyba wiadomo o co łazi:P

Edytowane przez thomek187
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...