Skocz do zawartości

Kawasaki 454 ltd


lucekg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

swoją przygode z jednośladem rozpoczołem w klasie "zerowej" na romecie. później przyszedł czas na WSK, MZ aż zasiadłem na 454 ltd :)

 

nie mam duże go doświadczenia na trasie, ale pisze tutaj w nadziei że ktoś się ujawni z moich okolic i w przyszłym sezonie nie wyrusze sam w trase :biggrin:

 

Jak zamontować kufer w ltd i jakie sakwy kupić i czy nie potrzeba czasem dodatkowego stolarza do sakiew?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja posiadam Kawe LTD od niedawna. Kufer? A czy nie uważasz,że te moto z kufrem będzie troche dziwnie wygądać? Jak masz oparcie, to dorób stelaż i za oparciem wsadzisz skórzaną torbę (niepamiętam nazwy, ale to takie duże okrągłe skórzane). A sakwy?Nie powiem, bo nie jestem sam pewien, widziałem z i bez stelaży, ale nie gadałem z ludzmi którzy są włascicielami tych Kaw.

 

Może tu coś znajdziesz: http://ltd454.proboards41.com/index.cgi

 

A co do spotkania - to moze kiedyś do zobaczenia na trasie. Wymienimy poglądy o naszych moto, ech ta moja padlina... ale ja ją uwielbiam za to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

mi jest potrzebny taki mały kuferek tak zeby piwo było gdzie wozić, ale najpierw musze coś takiego znależć i za rozsądną cenę. Ale bedzie sie jeżdzić w trasy jak zrobie tylko prawko :)

 

zastanawiam sie nad jakąś wycieczką na słowacje albo po nowej uni europejskiej, bez paszportów tak zeby zrobić około 3 tys. km w tydzień jak bede miał kase i prawko to takie rykowisko może uda sie zorganizować

 

też kocham swoje maleństwo, ale przyśpiesza na 6 :icon_rolleyes: z 3tys.obg/min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

 

"Gdzie odbywają sie zloty posiadaczy głównie motocykli kawasaki?"

 

wciąż czekam na motocyklistów, którzy by byli chętni wymienić opinie na kawasaki 454 ltd,

 

piszcie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sakw nie posiadam i w tym roku ich nie będzie, powoli brakuje mi kasy na wszystko. Pooglądaj zdjęcia Kaw na stronach internetowych, na pewno znajdziesz podobające się Tobie sakwy i podobne kupujesz lub zamawiasz na wzór tych ze zdjęcia.

 

 

 

Aha, jak chcesz pogadać to napisz do mnie na gg.

Edytowane przez Lukass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też juz z kasą ledwo nadąrzam, pierwsze praca potem przyjemnośc w moim przypadku właściwa przyjemność będzie za rok/następny sezon. Jak wkopię moje zdjęcia to zamieszcze je tutaj :buttrock:

pozdrawiam wszystkich motocylkistów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam

Mam pytanie jak sprawdzić czujnik temperatury nigdy mi nie działał taki kupiłem z kawą po włączeniu stacyjki tylko delikatnie drgnie i tyle po ściągnięciu kabelka i zetknięciu z masą wychyla się na full

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik możeszsprawdzić omomierzem i jeśli nie ma przejścia to walnięty jednak może mieć przejscie i również być uszkodzony. Aby taki sprawdzić trzeba mieć serwisowkę w której podane są wartości rezystancji przy danej temp. dla takiego czujnika.

W Twoim przypadku wygląda na to że jest walnięty bo już jeden krok diagnostyczny wykonałeś i wiadomo, że zegar i przewody są ok.

 

 

TT

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Mama problem z czujnikiem sprzęgła przy klamce mianowicie chodzi o podłączenie przewodów w kosce kupująć motocykl ten czujnik był zepsuty kupiłem nowy i pozałożeniu jest tak że przy wciśnięciu sprzęgła włączenia biegu następnie powoli zwalniając sprzęgło motocykl gaśnie jeśli by ktoś miał chemat tego podłączenia czyjnika albo może kolory przewodów podłączonych w kosce byłbym wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukniij na schemat. Ten włącznik przy klamce można sobie podarować, szczególnie gdy jest kontrolka luzu.

Jeśli gaśnie przy ruszaniu to może fiksuje włącznik przy kosie ( nr 12 na rysunku side stand switch ), często jest zabrudzony albo może być uszkodzony. Też można go ominąć i uprościć instalację.

Kolory kabli są oznaczone w jęz. angielskim

 

ewentualnie świruje czujnik luzu w skrzyni

 

 

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...