Skocz do zawartości

Tor Poznań 25-27.8


Marcin Osikowicz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też juz tęsknie za torem chociaż jeszcze nie odpoczełem ;) .

Po wykręconym czasie 1.56 będę czekał na nasępną edycje Grandysów żeby poprawić czas.

Chciałem podziękować Andrzejowi (LOBO) :D że mnie namówił na zajebisty wypad na tor.

Dzięki dzięki dzięki było suuuuuuuper...

 

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he no raczej, zajebiście to mało powiedziane było mega zajebiście - Lobo ;) dzięki wielkie że mnie namówiłeś, choć wydałem w ch.j kasy to nie żałuję ani złotówki - jedyne czego załuję to że następni Grandysi dopiero za rok :icon_mrgreen:

 

A właśnie jak jest dokładnie adres tej stronki, na której mają być zdjęcia robione przez tą fotoreporterkę - http://powerbike.pl :D

Edytowane przez Sligier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he no raczej, zajebiście to mało powiedziane było mega zajebiście

również doskonale się bawiłem :icon_mrgreen: nie jestem pewien czy nawiązałem kontakt z któryms z forumowiczów :D

 

ponownie brawa dla Grandysów, za świetną imprezkę ;) :P (progres jest, w porównaniu do ubiegłorocznych-chocby praktyczne laptimery). Podziękowania dla Bartka Wilczyńskiego, dzięki któremu sporo się nauczyłem :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUTAJ są wszystkie wyniki :P

 

również doskonale się bawiłem :icon_mrgreen: nie jestem pewien czy nawiązałem kontakt z któryms z forumowiczów ;)

Bandzior Ty przypadkiem nie wygrałeś grupy C :D - Ja łoiłem jak mogłem niebieskim SV650S (# 73) w B :icon_evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandzior Ty przypadkiem nie wygrałeś grupy C :D - Ja łoiłem jak mogłem niebieskim SV650S (# 73) w B :icon_mrgreen:

...tak się jakoś szczęśliwie złożyło (#31) :icon_evil: :P

 

czyli jednak kogoś z forum spotkałem.

pełen szacun Sligier za czasy wykręcane na SV'ce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak się jakoś szczęśliwie złożyło (#31) :icon_mrgreen: :icon_evil:

 

czyli jednak kogoś z forum spotkałem.

pełen szacun Sligier za czasy wykręcane na SV'ce :D

 

Ja za to zwróciłem uwagę tylko na lansera na jakimś starym Ducati. Nie wiem co on tam w ogóle robił....

Nie wiecie co to za debil. Kurtke miał droższą od tego moto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano!bardzo fajny byl wyjazd. rispect dla naszych swiezych wymiataczy - Arka i GrzegorzaErłan no i dla kolegi z olsztyna na 954rr :icon_evil: :D . szkoda tylko ze oponki tak szybko schodza i troche mnie wku**ia fakt ze nie da sie jakos szybko i sprawnie zmienic opon na grandysach...ale cusz, taki lajf. generalnie bylem w szoku jak ludzie zaczeli dopier**lac na tych treningach, ja ledwo schodzilem do 1.59+. przynajmniej dolaczylem do tych co juz lezeli :icon_mrgreen: stelazyk juz sie spawa, owiewki tez niedlugo bede kleic wiec niniejszym rozpoczynamy wyscig zbrojen przed gixercup2007 ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz może szczegóły? od pewnego czasu jakaś zwinna 600 mi chodzi po głowie... ;)

oj kolego,zwinna szejseta, albo nawet pozdroszejseta, mowie ci to jest to:) na razie nic nie wiadomo. Maniek jedzie teraz na MP i ma sie wypytac Grandysa o jakies szczegoliki, bo z tego co zesmy se ostatnio rozkminili z tym Cupem moze sie wiazac kilka pulapek typu ze trza bedzie nabyc pucharowe kombi i kask, poza tym moga tez ustalic tylko jednego dostawce opon i tu moze byc zonk - wiadomo ze im sie szybciej lata tym oponki szybciej schodza a nie bede placic wiecej niz powiedzmy 1kpln za komplet. z tego co zauwazylem grandysduo przestawili sie z pirelli na dunlopa, wiec istnieje duze prawdopodobienstwo ze trza bedzie smigac tylko na gumach dunlopa co znacznie zmiejsza pole manewru jesli chodzi o kombinowanie i zalatwianie opon w jakiejs w miare atrakcyjnej cenie. bo zakladajac ze chcialoby sie uczestniczyc we wszystkich rundach pucharu i krecic czasy ponizej 1.55 , trzeba by miec przynajmniej 10-12 kompletow, czyli 10-15tysi na same opony...ciezka sprawa. juz zaczynam odkladac kase ;) :biggrin:

 

p.s. bandzior ty mi chyba jakos ostatnio droge zajechales, bodajze na tym lewym za slawiniakiem. tylko nie pamietam czym sie wtedy wozilem - albo mojom szejsetom albo niebieskim erłanem Grzesia.??pamietasz?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kolego,zwinna szejseta, albo nawet pozdroszejseta, mowie ci to jest to:) na razie nic nie wiadomo. Maniek jedzie teraz na MP i ma sie wypytac Grandysa o jakies szczegoliki, bo z tego co zesmy se ostatnio rozkminili z tym Cupem moze sie wiazac kilka pulapek typu ze trza bedzie nabyc pucharowe kombi i kask, poza tym moga tez ustalic tylko jednego dostawce opon i tu moze byc zonk - wiadomo ze im sie szybciej lata tym oponki szybciej schodza a nie bede placic wiecej niz powiedzmy 1kpln za komplet. z tego co zauwazylem grandysduo przestawili sie z pirelli na dunlopa, wiec istnieje duze prawdopodobienstwo ze trza bedzie smigac tylko na gumach dunlopa co znacznie zmiejsza pole manewru jesli chodzi o kombinowanie i zalatwianie opon w jakiejs w miare atrakcyjnej cenie. bo zakladajac ze chcialoby sie uczestniczyc we wszystkich rundach pucharu i krecic czasy ponizej 1.55 , trzeba by miec przynajmniej 10-12 kompletow, czyli 10-15tysi na same opony...ciezka sprawa. juz zaczynam odkladac kase :icon_mrgreen: ;)

 

p.s. bandzior ty mi chyba jakos ostatnio droge zajechales, bodajze na tym lewym za slawiniakiem. tylko nie pamietam czym sie wtedy wozilem - albo mojom szejsetom albo niebieskim erłanem Grzesia.??pamietasz?:D

ok, napisz jeśli dowiesz się czegoś nt. pucharu :D z tego co rozmawiałem z Jackiem G., ma być opcja ogólnodostepna i nie dająca po kieszeni, tylko ciekawe co to oznacza :biggrin:

 

co do 'zajechania'... to do mnie niepodobne, wszak gentelmenem jestem :D nie bywałem zbyt często na torze (to mój pierwszy weekend w tym roku), więc ustalenie "sprawcy" nie powinno nastręczać zbyt wielu problemów ;)

Edytowane przez Bandzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by miec przynajmniej 10-12 kompletow, czyli 10-15tysi na same opony...ciezka sprawa. juz zaczynam odkladac kase

Pięć takich kompletów spokojnie wystarcza na sezon, a ich zużycie nie jest wporst zależne od tempa.

Zapomniałem obowiązkowo jeden komplet wet-ów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięć takich kompletów spokojnie wystarcza na sezon, a ich zużycie nie jest wporst zależne od tempa.

Zapomniałem obowiązkowo jeden komplet wet-ów

no nie wiem. Kasia Kedzior krecac ostatnio czasy okolo 1.54 mowiła, ze po dwoch treningach ma zjechane nowe gumy. dwa treningi na grandysach to raptem godzina jazdy. jak sie chce pałowac na maksa i poprawiac czasy to nie ma bata - kapcie czesto trza zmieniac :biggrin: ja mialem na grandysach zalozone nowki metzelery rennsport mieszanka medium(rs2). nie jezdzilem wszystkich treningow - w piatek dwa, w sobote trzy, i w niedziele trzy. piatek sobota tak raczej lajtowo - 2.02-2.08okr, w niedziele ustanowilem maly rekordzik 1.59+ po czym sie wyjebalem. opony, ktore były nowe maja teraz ładne fioletowe boczki i zrolowane mięcho na krawedziach, wiec nadaja sie juz tylko do jazdy na wprost, a zrobilem na nich raptem 300km. podsumowujac - jesli chce sie miec spokojna glowe to na kazdy wyjazd czy to grandysi czy jakies MP trza miec okolo dwoch kompletow dobrych torowych gum.taki lajf.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie zaliczyłem siedem treningów poniedziałkowych, jedną rundę MMP i zajechałem raptem 1,5 kompletu opon, w tym jeden komplet opon drogowych i połowę zużycia slick-ów. Moje czasy to regularne 2.00-2.03, czasami 1.56. Opony mordują dwie sprawy, żle ustawiona zawiecha oraz małe ciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że nie tyle czasy okrążeń mają wpływ na zużywanie się opon co styl jazdy. Przy wychodzeniu z zakrętu i mocnym odkręcaniu aż do uślizgu opony zużywają się ponad normę. Jak komuś sprawia frajdę jazda na granicy to opony padają błyskawicznie tylko nie zawsze przekłada się to na dobry czas. Pozdrawiam ścigantów. Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Pierdzielimy sobie o zużyciu opon dobrych czasach itd.

 

Mówimy o wydawaniu kilkunastu tysi na przygotowanie moto do jazdy.

 

Może czas pomyśleć o sponsorach ??

 

To nie powinno wyglądać tak, że ludzie inwestują z własnej kasy za to, aby wyszaleć się na torze, aby później spokojnie jeździć po ulicach.

 

I tu zaczynają się problemiki.

 

Każdy sponsor chce coś mieć.

 

Nie wiem czy zauważyliście żadna telewizja nie transmituje wyścigów (nie mówię już nawet o Grandysach). Mistrzostwa Polski są też olewane.

 

Każdy chce sobie pojeździć na torze, ale, za jaką kasę ??

 

Nie dość, że musi wybulić 800 zł za weekend to jeszcze musi sobie przygotować moto lub jechać na swojej jedynej miłości licząc się z jej zgruzowaniem.

 

Długo myślalem nad tym, co robić i co kupić na tor.

 

Teraz już wiem. W pierwszej kolejności trzeba się zająć sprawą medialnego nagłośnienia imprez motocyklowo-wyścigowych.

 

Panowie!!!!!!!!

 

Myślę, że trzeba się spotkać i pomyśleć o przyszolym sezonie i jego organizacji przy browaru.

 

CO WY NA TO ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...