Skocz do zawartości

Toboły na cruiserze


Pepper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z sakwami jest dużo pierdolenia w przypadku mycia motocykla, dlatego tez ich nie lubię. Zamówiłem w firmie Tarbor torbe do szybkego montażu/demontażu na wymiar mojego bagażnika ( solo ). Mieści kurtkę, laptopa, fajki, portfel i komórkę, więc wszystko co niezbedne do jazdy wokół komina. Jak wytrzeźwieję, załacze zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sakwami jest dużo pierdolenia w przypadku mycia motocykla, dlatego tez ich nie lubię. Zamówiłem w firmie Tarbor torbe do szybkego montażu/demontażu na wymiar mojego bagażnika ( solo ). Mieści kurtkę, laptopa, fajki, portfel i komórkę, więc wszystko co niezbedne do jazdy wokół komina. Jak wytrzeźwieję, załacze zdjęcie.

 

A czemu problem? Jeżeli masz dobre sakwy, to po prostu myjesz i tyle (nic do środka nie powinno się dostać).

Miałem Hepco Beckera i myłem jak popadło, łacznie z sakwami. Zero odbarwień, wlewania się wody itp. :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tu znajdzie się rozwiązanie? Z tego co inni mówili bardzo miłe i fachowe podejście do sprawy. Robią prawie wszystko i to na indywidualne zamówienie. Po przystępnych cenach.

 

 

Nie wiem jak w rzeczywistości, ale na zdjęciach to wygląda dość...chałowato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w rzeczywistości, ale na zdjęciach to wygląda dość...chałowato.

 

No właśnie. Pokrywy sakw nie zachodzą na sakwę i sprawiają wrażenie wodo- i kurzoprzepuszczalnych. I, jak dla mnie, zbyt "kowbojski" wystrój.

Śledzę różne wątki o tobołach i chyba jestem coraz bliższy zakupu sakw tekstylnych np. MotoDetail. Tak, żeby zakładac je tylko w miarę potrzeby.

Czy do takich lub podobnych toreb potrzebne są jakieś stelaże, żeby ustrojstwo nie właziło w szprychy?

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...