Skocz do zawartości

KMX 125 rok 2001 kilka pytań.


Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem i jak tematy o różnych 125 to tylko kłótnia który lepszy i nic konkretnego więc zakładam temat bo cały h*j się dowiedziałem.Czy kmx z tego roku ma z tyłu gazowy amor??Czym różni się kmx z tego roku od kmxów z roku 1996-98??Bo jak patrze na zdjęcia to ten ktory mnie interesuje ma chyba amor gazowy a czytałem ze kmxy takowych nie posiadają.Jak bedzie szedł kmx po wywaleniu wszystkiego z dyfuzora po zmianie końcówki na przelotową i jak wiecie co mozna zrobić żeby lepiej szedł bez ładowania kupy siana to napiszcie.Chodzi mi o ten sprzęt.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M190742

Edytowane przez na koło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KMX ma 26KM i waży 121kg, chodzi lepiej niż DT , na przyspieszenie i na predkosc wygrywa..... KMX z tego roku ma amor gazowy.... ja mam 1999 i mam gazowy......

 

1996...1998 od nowszych roznią sie bakiem (nowsze mają takie osłony plastikowe a starsze nie... no i starsze chyba nie mają gazówki z tyłu.....

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój był z 2001 i miał gazówkę, ogólnie sprzęt dobry ale jak się go w pełni odblokuje to czynności serwisowe zwiększają się 2-3 krotnie tzn. szybciej pada napęd, sprzęgło jest zasłabe i też szybko pada, przedni hampel nie jest rewelacyjny, zawieszenie takie sobie ale nie jakaś padaczka (u mnie często dobijało). Jak się chce to można na nim zaszaleć.

Mój miał wybebeszony dyfuzor i tłumik, odblokowan elektronikę, coś tam w gaźniku, itp itd

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hamulec przedni to zasłaby jak dla mnie, zawieszenie mi nie dobija, lancuch to mam chyba jakis lipny bo tak sie naciagnal ze skruciłem go o 2 oczka, dwa tygodnie temu a wczoraj znów musiałem go naciągac... zebaty sie narazie trzymają , sprzeglo też , zobaczymy co bedzie dalej ale ogolnie jestem z z niego bardzo zadowolony..

 

Ja miałem blokade tylko na elektryce to sobie sciągnałem, na gazniku nic nie ma a do dyfuzora nie zaglądałem ale smiga dobrze wiec mysle ze lepiej juz nie bedzie, jak biore DT to jest chyba juz wszystko odblokowane....

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed tym komisem który oferuje tego KMXa. Miałem z nimi długą przeeprawę i gdyby nie ojciec oblatany w prawie to miałbym duży kłopot. Dokładnie sprawdzaj dokumenty jakie ci dają i nie daj sobie wmówić że cośtam jest nie potrzebne chyba że tak ci powiedzą w wydziale komunikacji. Jestem prawie pewien że na umowie kupna sprzedaży nie będzie wzmianki o ich komisie a umowa będzie między tobą a poprzednim właścicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj oglądac tego kmxa z ogloszenia wynika że jest w idealnym stanie a okazało sie że jest to szrot cały malowany i to jeszcze jak ochydnie niema linki od obrotomierza tarcze hamulcowe do wymiany tylnia opona tez, widać że byl to motocylk z toru i ma zalożone inne plastiki, słabo zapala brak kierunków łańcuch i zębatki tez pewnie niedlugo do wymiany łożyska w kolach tez mają luz ogulnie to nieplecam tego motocykla jak i równiez innych motocykli z ich salonu bo są w kiepskim stanie a ceny strasznie wygurowane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory że podłączam sie do tematu ale mam pytanie Czy ktos moze oblukał tego Kmx'a bo widze go dosc długo na allegro http://www.allegro.pl/item117058928_kawasaki_kmx_125.html

Wogule napiszcie co sądzicie o tym egzemplarzu.

Edytowane przez mortal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...