Skocz do zawartości

Zlot w Debrznie 4,5,6 sierpnia - kto będzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z Debrzna, tzn z trasy do Debrzna, jak to w VFR'ach bywa przy przebiegu ok 45kkm pada regulator napięcia, prądy sie pokończyli i ... 150km busem do garażu. Oczywiście stałem czekając na kolesi z busem i widziałem jak motobracia :icon_razz: mnie mijają i nic, parę godzin na deszczu, tylko jeden kolo na VF750 się zatrzymał, ale pewnie dlatego , że miał grubo po 50'ce - pozdro.

Moto już zdiagnozowane, moduł nie oberwał - mam nadzieję, że się przednio baiwcie

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Juz po zlocie. Ja jak zwykle świetnie sie wybawiłem po pachy. pogoda mi nie przeszkodziła w imprezie. Karzeł chrzest perzeszedł dzielnie i stał sie rasowym motocyklistą:) Ci co nie byli na zlocie to niech żałuja :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawde super zabawa !!!!!!!!!!!! Nie chce mi sie teraz nic pisac, potem moze napisze relacje :) . Pozdro dla calej ekipy z Piły, wszystkich ludzi z forum a w szczegolnosci dla kolezanki Agabusa ktora dzielnie pokonała traske w deszczu i dotarła na zlot. Była jedna z nielicznych a moze jedyna kobieta ktora przyjechała sama na motocyklu. Naprawde szacunek :buttrock:.

 

Palenie rowa Karzeł dzielnie przeszedł tylko potem chłopak sie nie mogl z tego błota domyć :banghead:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawde super zabawa !!!!!!!!!!!! Nie chce mi sie teraz nic pisac, potem moze napisze relacje :crossy: . Pozdro dla calej ekipy z Piły, wszystkich ludzi z forum a w szczegolnosci dla kolezanki Agabusa ktora dzielnie pokonała traske w deszczu i dotarła na zlot. Była jedna z nielicznych a moze jedyna kobieta ktora przyjechała sama na motocyklu. Naprawde szacunek :biggrin:.

 

Palenie rowa Karzeł dzielnie przeszedł tylko potem chłopak sie nie mogl z tego błota domyć :biggrin:.

 

 

no ja tez nie widzialam zadnej motocyklistki-kierowcy.......same plecaki...a sadzilam,ze bedzie okazja pogadac z takowa...moze w przyszlym roku..bo na pewno tez sie wybiore,juz teraz wiem,ze bez wzgledu na warunki pogodowe...a koncert w sobote byl rewelacyjny:)....ale to subiektywne odczucie...wystawiam temu zlotowi 100% pozytywa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez nie widzialam zadnej motocyklistki-kierowcy.......same plecaki...a sadzilam,ze bedzie okazja pogadac z takowa...moze w przyszlym roku..bo na pewno tez sie wybiore,juz teraz wiem,ze bez wzgledu na warunki pogodowe...a koncert w sobote byl rewelacyjny:)....ale to subiektywne odczucie...wystawiam temu zlotowi 100% pozytywa:)

Agabusa zadziwiasz mnie . Bravo! padam do stóp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agabusa zadziwiasz mnie . Bravo! padam do stóp.

 

 

Nie no...wole,zebys tego nie robil, pewnie bym sie niezle zmieszala...hehehehehe:)....W przyszlym roku nie odpuszczaj sobie ....ja moze sie troche nakrecilam, bo pierwszy raz bylam uczestnikiem takiej imprezy,ale jak widzisz wiecej osob sie tak wypowiada na temat Debrzna.

Edytowane przez Agabusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska to był jump!!!!!

Gorzej było z koordynacją w niedzielę i do tego zaszufladkowałem się w połowie drogi do Wałcza ( padła pompka paliwa i dupa, powrót na pace ciężarówki). Jak stałem uziemiony minęło mnie kilku motongowców ale zlali sprawę, odmachali i tyle ich widziałem, he,he. Samo życie...... Za to chętnych do pomocy nie brakowało, policjanci, blaszaki, jeden niemiec na motongu....

Warto było przyjechać, pozdrowienia dla wszystkich, szczególnie dla ludzi z Miastka!!!! Do następnego......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...