Skocz do zawartości

Palenie gumy na skuterze (automat)


kilu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ku*wa..... :) bez obrazy, ale to trochę śmieszny temat... na takim skuterku musisz sie przechylić do przodu, zacisnąć przedni hebel i odkręcić gaz na max-a. to jest cał filozofia :D musisz mieć suchą nawieżchnię pod przednim kołem żeby Ci nie uciekło... jeśli przechylisz sie mocno do przdu i zrobisz to co Ci napisałem to napewno spalisz kapcia :twisted: powodzenia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja was kurna nie rozumiem co jest takiego podniecającego w niszczeniu sobie opony? macie za dużo kasy czy lubicie zmieniac gumy? :evil: równie dobrze mozecie sobie bak przedziurawić i wrzucic tam zapałke. (głupie to ale co tam :))

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, tylko, że tyłe skuterka skacze Ci jak zajączek... jeśli chcesz zdobyć puchar w paleniu gumy to nie wystarczy tylko stanąć w miejscu i spalić kapcia... pewnie niektórzy będą robić przy okazj palenia laczai różne tricki... palenie gumolca z nogami na kierownicy, ,,kółeczka", palenie gumy na baku... i różne takie.. musisz sie dobrze przygotować :) powodzenia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... no nei wiem... jeśli jestem zaawansowany w takich trickach to możesz próbować, ale na początku naucz sie palic gumolca ,,tradycyjnie"... potem możesz kombinować, chyba, ze chcesz szybko przyozdobic swój sprzęcik śladami delikatnego szlifu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Hm kilu odradzam Ci palenie gumy taką 50.

Po co katowac sprzęt ?? Wiesz jak ja spaiłem gume na 50 ccm ??

Dałem moto na podnożki. Zapaliłem odkręciłem manetke na max po czym opusciłem tył, zrobiłem nawet półkole w taki sposób. Ale do dziś zastanawiam się po co ? :roll:

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i następny dres wyrośnie.... bardzo dobry pomysł. Spal gumę. Najlepiej pod blokiem w środku nocy. Może Cię ktoś dogoni ... nie będziesz miał więcej problemu ze skatowanym kapciem i całym sprzętem oblepionym w spalonej gumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...