Skocz do zawartości

wał korbowy-regeneracja...?? DR 650..


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana samego łożyskowania to reanimacja tylko. Jak już to nowa korba, może być aftermarket np. HotRods czy inne, i przekucie takiej korby w stary wał. My tak zawsze robimy i zawsze jest OK, niezależnie czy to użytkowy sprzęt czy wyczyn. Nie widzę sensu reanimacji skoro wał już i tak trzeba rozkuć, a potem znowu trzeba będzie robić, to szkodliwe dla wału, tyle razy rozkuwać. Zrobić raz a dobrze i mieć z głowy.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w japoni sworzen chodzi w glowce i tloku plywajaco bez zadnych tulejek czy lozysk, zabezpieczonych tylko segerami na koncach otworu w tloku.

Nie wiem jak wyglada stopa w DR, ale podejrzewam ze jest to lozysko toczne, ktorego bieznia wewnetrzna jest sworzen walu, a zewnetrzna otwor lozyska.

Jedyne sensowne rozwiazanie to zakup calosci od dealera, zadne regeneracje przez polskich rzemieslnikow nie wchodza dla mnie w gre. Wynika to stad ze do tej pory nie ma w Polsce warsztatu bedacego w stanie zregenerowac stope korbowodu do Junaka w taki sposob zeby pochodzila te 30 - 50 tys km, co tu mowic o DR.

 

Adam M.

 

http://www.moto-market.waw.pl/autoszlif-olszewski/index.htm

http://www.kozieranski.com.pl/o_firmie.php

 

Firmy ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...