Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak z zupełnie innym tematem. Czy ktoś może wie jaki filtr powietrza będzie pasował do magny vf 500 z 84. Moze pasuje jakiś od innego moto? Mój mechanik zamówił wg katalogu ale nie pasował :( i stwierdził, że w hurtowniach nie chcieli mu sprawdzić rozmiaru :/ jak na razie podjeździłam na rajstopie ale magna się zbuntowała i gaśnie na niskich obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak z zupełnie innym tematem. Czy ktoś może wie jaki filtr powietrza będzie pasował do magny vf 500 z 84. Moze pasuje jakiś od innego moto? Mój mechanik zamówił wg katalogu ale nie pasował :( i stwierdził, że w hurtowniach nie chcieli mu sprawdzić rozmiaru :/ jak na razie podjeździłam na rajstopie ale magna się zbuntowała i gaśnie na niskich obrotach.

Zdolna dziewczyna :cool: przy rajstopie może być trochę za małe podciśnienie w gaźniku dlatego więcej ciągnie powietrza mniej paliwa ale bez oryginalnego filtra bym nic nie regulował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdolna dziewczyna :cool: przy rajstopie może być trochę za małe podciśnienie w gaźniku dlatego więcej ciągnie powietrza mniej paliwa ale bez oryginalnego filtra bym nic nie regulował

wiem na ostatniej wycieczce gasła mi na wolnych obrotach :( problem w tym, że mechanik wyrzucił stary filtr licząc, że nowy wg. katalogu będzie ok a tu kiszka. A podobno w hurtowniach nie chce im się mierzyć czy pasuje jakiś od innego modelu więc liczę że może tu mi ktoś podpowie. A na rajstopie jeździć nie będzie bo za bardzo lubię moje 2oo żeby jej taką krzywdę robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek i ku przestrodze ;) moze kiedyś komuś się przyda taka informacja dot. magny 500 (jakby jednak jakiś właściciel 500 jednak zdecydował sie wymienić filtr). Honda nie produkuje już podobno, k&n HA-3010 dostępny tylko na specjalne zamówienie, a okres oczekiwania 3-5 tygodni. Mi udało sie kupić na ebay z uk ale odetchnę dopiero jak będę go miała w ręku. Jeszcze raz dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej,

mam kolejnego questa ;) może macie jakiś pomysł zanim zacznę mechanika opie... jestem happy bo magna dostała filtr, ale zaczęła gasnąć, czego nie robiła wcześniej :( np. jak ją grzeję i zmniejszam ssanie tak do połowy jest dwójeczka na obrotach i jakoś tak dziwnie nagle 1 i silnik dead :( tak mi zrobiła też jak się między autami w korku ciskałam więc tak jakby na niskich obrotach ...Pytam się was bo nie chcę żeby mi jakąś ściemę mechanicy wciskali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...