Skocz do zawartości

Bags Connection Racepack


Rekomendowane odpowiedzi

Ja obejrzałem wczoraj Racepack'a. Pojemność jest wystarczająca, jedyny zonk to kwestia, jak to pudło będzie się zachowywać przy wyższych prędkościach.

 

Ręczę, że nie będziesz narzekać. Dwie wyprawy do Brna z Poznania, pierwsza na R6, druga na R1 - żadnych kłopotów praktycznych. Za pierwszym razem miałem nawet namiot, żaden nowoczesny i lekki, normalny, stary namiot, który ważył jakieś 5 kg. Przy dużych prędkościach nie zauważyłem żadnych kłopotów w składaniu się w zakręty czy jeździe między samochodami. Przy jeździe na wprost w ogóle tego nie zauważysz bo zasłaniasz sobą większą część torby. Jak dla mnie się sprawdziła, oczywiście trzeba pamiętać, że to torba gdy jedziesz sam.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Oxforda o pojemności ok 48L po rozłożeniu. Montuje się go na tylne siodło.

A teraz najlepsze w Liberty Motors przecenili go z 360 na 140zł. :bigrazz:

 

A w Intermotors przecenili je (ją ) na 120zł. Niestety mieli TYLKO czerwone. Szare czyli srebrne mieli za 400 i coś tam jeszcze. I tak wzięłem czerwoną :wink: , nawyżej kupię czerwony motocykl :icon_mrgreen: .

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręczę, że nie będziesz narzekać. Dwie wyprawy do Brna z Poznania, pierwsza na R6, druga na R1 - żadnych kłopotów praktycznych. Za pierwszym razem miałem nawet namiot, żaden nowoczesny i lekki, normalny, stary namiot, który ważył jakieś 5 kg. Przy dużych prędkościach nie zauważyłem żadnych kłopotów w składaniu się w zakręty czy jeździe między samochodami. Przy jeździe na wprost w ogóle tego nie zauważysz bo zasłaniasz sobą większą część torby. Jak dla mnie się sprawdziła, oczywiście trzeba pamiętać, że to torba gdy jedziesz sam.

pzdr

Dzięki za opinię. W przyszłym tygodniu kupuję - chyba w połączeniu z tankbagiem engage sport:

http://www.bags-connection.com/ql_tankruck...gage_Sport.html

 

Będzie komplet :bigrazz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By wszystko było jasne :) Ja mam TAKĄ torbę. Pisałem o niej już w pierwszych postach tego tematu. Jak znajdę zdjęcia załadowanej R6 i R1 to wrzucę dziś lub jutro na forum byście mogli to zobaczyć. Acha, kumpel ma taką samą, ładował na CBR 954 a obecnie na K6 - bez problemu (a jego jazda do mojej to jak F16 do samolotu prezydenckiego ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jest już do odbioru razem z tankbagiem. Teraz muszę już tylko ukryć to przed żoną :D

 

EDIT: Zobaczyłem Tankbaga i ... dałem sobie spokój :banghead: - no tak paskudnie wyglądającego TB jeszcze nie widziałem. Za taki wygląd ponad 500 PLN to przesada.

 

Cargobaga sobie kupię, ale tankbag będzie GIVI.

Edytowane przez Kirek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By wszystko było jasne :) Ja mam TAKĄ torbę. Pisałem o niej już w pierwszych postach tego tematu. Jak znajdę zdjęcia załadowanej R6 i R1 to wrzucę dziś lub jutro na forum byście mogli to zobaczyć. Acha, kumpel ma taką samą, ładował na CBR 954 a obecnie na K6 - bez problemu (a jego jazda do mojej to jak F16 do samolotu prezydenckiego ;) )

 

Czyli fajna torba? Jakościowo dobra?

 

Moja jest już do odbioru razem z tankbagiem. Teraz muszę już tylko ukryć to przed żoną :D

 

EDIT: Zobaczyłem Tankbaga i ... dałem sobie spokój :banghead: - no tak paskudnie wyglądającego TB jeszcze nie widziałem. Za taki wygląd ponad 500 PLN to przesada.

 

Cargobaga sobie kupię, ale tankbag będzie GIVI.

 

Kirek, u nas w Poznaniu jest za 349 zł:

 

http://www.powerbike.pl/index.php?str=1091

 

Sam sobie kupię jednak taką bo lepiej wyglądającej już nie znalazłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja kupiłem trochę inną torbę i muszę powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczony. Ma prawie taką samą pojemność jak ta o której piszesz, ale wydaje mi się bardziej taka plecakowa - łatwiej "ułożyć" ją na tylnym siodełku. Ale pewną wadą jest to, że układane w niej rzeczy na pewno trochę się pogniotą. Z drugiej strony na wesele nie jedziemy. Kosztowała mnie 349 zł, więc za te piniądze to naprawdę extra sprawa. Ma wszystkie potrzebne paski, mocowania, "worek" przeciwdeszczowy i naprawdę jest dobrze wykonana.

Importerem tych toreb jest Powerbike a w W-wie dystrybutorem Honda Plaza na malowniczej i Poland Position na Puławskiej w Piasecznie.

daj linka dokładnie to takiej torby jaka masz ??dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj linka dokładnie to takiej torby jaka masz ??dzieki

 

Link do mojej strony jest w słowie TAKĄ w zdaniu "Ja mam TAKĄ torbę." - musisz tylko kliknąć na słowo. Masz również linka w poście Vectora z powerbikiem w treści (to taka sama torba)

 

Czyli fajna torba? Jakościowo dobra?

 

Ja nie narzekam, jechała ze mną w deszczu do Brna a naprawdę leciało z nieba i do tego coś nas opętało i mniej niż 150 na liczniku nie było i nawet nie było kropli wody. Z zewnątrz torba jest zrobiona z materiału podobnego do nieprzemakalnych, starych namiotów (no co, tak mi się skojarzyło - tylko pozytywnie :crossy: ) a od wewnątrz ma nieprzepuszczające coś podobnego do membrany (oczywiście do końca nieprzemakalne to nie jest). W komplecie dostajecie paski do mocowania na moto oraz osłonę przeciwdeszczową do osłony (ale to akurat jest mało praktyczne, trzeba bardzo ściśle nałożyć na torbę bo pod wpływem wiatru robi się spadochron).

Mam nadzieję, że pomogłem

PS acha, nie sądzę by coś się zmieniło, cały towar bags connection w Poznaniu można kupić u chłopaków w Motocyklonie, na Polnej 40. Ja kupowałem 2 lata temu jak były w promocji, to była cena... 249 złociszy :clap:

Edytowane przez R6surfer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecywałem, załączam zdjęcia obładowanej R6 (link TUTAJ. Niestety nie znalazłem zdjęcia z R1 więc tutaj zonk. Ale myślę, że R ze względu na podobną budowę będzie dobrym przykładem, tym bardziej, że jest mniejsza od R1. Mam nadzieję, że komuś pomoże to w decyzji co do zakupu torby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...