Skocz do zawartości

Bags Connection Racepack


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Forumowiczów miał do czynienia z taką torbą i może się na jej temat wypowiedzieć? A może ktoś z Was widział takie cudo w którymś ze stołecznych sklepów? Jeśli tak, prosiłbym o namiary.

Otóż zobaczyłem coś takiego w lipcowym "Motocyklu" na str. 132 i zastanawiam się, czy czegoś takiego nie nabyć - odciążyłbym topcase (i stelaż...) podczas dalszych wojaży.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja kupiłem trochę inną torbę i muszę powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczony. Ma prawie taką samą pojemność jak ta o której piszesz, ale wydaje mi się bardziej taka plecakowa - łatwiej "ułożyć" ją na tylnym siodełku. Ale pewną wadą jest to, że układane w niej rzeczy na pewno trochę się pogniotą. Z drugiej strony na wesele nie jedziemy. Kosztowała mnie 349 zł, więc za te piniądze to naprawdę extra sprawa. Ma wszystkie potrzebne paski, mocowania, "worek" przeciwdeszczowy i naprawdę jest dobrze wykonana.

Importerem tych toreb jest Powerbike a w W-wie dystrybutorem Honda Plaza na malowniczej i Poland Position na Puławskiej w Piasecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja kupiłem trochę inną torbę i muszę powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczony. Ma prawie taką samą pojemność jak ta o której piszesz, ale wydaje mi się bardziej taka plecakowa - łatwiej "ułożyć" ją na tylnym siodełku. Ale pewną wadą jest to, że układane w niej rzeczy na pewno trochę się pogniotą. Z drugiej strony na wesele nie jedziemy. Kosztowała mnie 349 zł, więc za te piniądze to naprawdę extra sprawa. Ma wszystkie potrzebne paski, mocowania, "worek" przeciwdeszczowy i naprawdę jest dobrze wykonana.

Importerem tych toreb jest Powerbike a w W-wie dystrybutorem Honda Plaza na malowniczej i Poland Position na Puławskiej w Piasecznie.

A Bardzo Ci ta torba poszerza motocykl? Jeździłeś z nią między samochodami? Być może rozejrzę się za nią (na zdjęciach prezentuje się całkiem okazale), jak tylko będę miał chwilę wolnego.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Bardzo Ci ta torba poszerza motocykl? Jeździłeś z nią między samochodami? Być może rozejrzę się za nią (na zdjęciach prezentuje się całkiem okazale), jak tylko będę miał chwilę wolnego.

 

Właśnie o to chodzi, że nie - jest tak szyta, że zwęża się ku tyłowi i na mojej R6 mieści się wspaniale. Miałem ten problem, że mam bardzo mało miejsca na tylnym siedzeniu i niewiele tak naprawdę toreb tam się mieści a ta jest znakomita. Poza tym boczne kieszenie łączą się z główną (środkową) poprzez przeszycie, czyli "zwisają" na bocznych częściach zadupka i trochę się rozszerzają w dolnej części więc właściwie można powiedzieć, że chowają się pod zadupkiem, tym bardziej, że z przodu mają ucha przez które przeciągasz paski do mocowania. Jak dobrzez ściągniesz to bardziej wystają ci kolana podczas wolniejszej jazdy niż torba :icon_razz: Mocwania do pasków są świetne, bo mają metalowe zaciski więc prędzej Ci pęknie, niż puści zacisk :icon_mrgreen: :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, musze podjechac do Polandposition i przymierzyc je do mojej Aprilki

Nisko na boki opadaja? Niestety mam wysoko poprowadzone wydechy i torba moze sie lekko przypalic :)

Z tym zwisaniem to przesada - napisałem, że jak je ściągnąć paskami to prawie chowają się pod zadupkiem. Ale najlepiej je przymierzyć bo inaczej możesz być niezadowolony. Ale sądzę, że mimo wszystko nie powinny się ocierać o tłumik/iki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurcze, musze podjechac do Polandposition i przymierzyc je do mojej Aprilki

Wreszcie mam chwilę wolnego i również zamierzam na dniach wybrać się do PP, uprzednio upewniwszy się telefonicznie, czy w ogóle mają te torby.

 

W dalszym ciągu czekam na wszelkie informacje dotyczące zestawów bagażowych. :(

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam chwilę wolnego i również zamierzam na dniach wybrać się do PP, uprzednio upewniwszy się telefonicznie, czy w ogóle mają te torby.

 

W dalszym ciągu czekam na wszelkie informacje dotyczące zestawów bagażowych. :evil:

 

 

Witam,

 

I jak ?? Jestem ciekaw czy maja....chce skoczyc nad morze i potrzebuje w cos zapakowac "szczoteczke do zebow" na GSXR750 :(

 

Ta wydaje sie niezla ....no i cena nie powala :-)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak ?? Jestem ciekaw czy maja....chce skoczyc nad morze i potrzebuje w cos zapakowac "szczoteczke do zebow" na GSXR750 :evil:

Jeszcze do nich nie dzwoniłem. Dopiero w sobotę wybiorę się na rekonesans po warszawskich salonach i sklepach z akcesoriami. Miejmy nadzieję, że uda mi się dostać upragnioną torbę. I może jakiś kask? :(

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do nich nie dzwoniłem. Dopiero w sobotę wybiorę się na rekonesans po warszawskich salonach i sklepach z akcesoriami. Miejmy nadzieję, że uda mi się dostać upragnioną torbę. I może jakiś kask? :(

 

Ja dzwonilem dzisiaj. W Poland Position nie maja - zamowili jakies inne. W Honda Plaza sa - 499PLN :evil:

 

Pzdr

 

W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwonilem dzisiaj. W Poland Position nie maja - zamowili jakies inne. W Honda Plaza sa - 499PLN :icon_razz:

Niewykluczone, że jutro podskoczę do HP na Malowniczą w celu dokonania oględzin rzeczonej torby i ewentualnie jej zakupienia. Mam nadzieję, że za tę cenę nie wcisną mi chłamu.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone, że jutro podskoczę do HP na Malowniczą w celu dokonania oględzin rzeczonej torby i ewentualnie jej zakupienia. Mam nadzieję, że za tę cenę nie wcisną mi chłamu.

 

Bylem dzisiaj, jest od reki i wyglada na prawde OK!!

 

Ja nabylem Rearbag ....38l, jest super, do mojego moto jak ulal :-) :icon_razz:

 

Pozdrawiam

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Hondzie na Malowniczej, obejrzałem torby, poprzymierzałem i stwierdziłem, że najbardziej pasuje mi torba Cargobag (Racepack jest strasznie kobylasta, poza tym nie układa się najlepiej na kanapie Bandziora). W związku z tym mam pytanie, czy ktoś z Was może posiada torbę i może podzielić się uwagami na jej temat. Wybaczcie mi mą upierdliwość. :buttrock:

 

PS Torby jeszcze nie kupiłem, gdyż chcą za nią o wiele więcej, niż wynosi cena podana w reklamie na str. 54 sierpniowego numeru "Motocykla", tak więc będę ją próbował wyrwać taniej. Jak się nie uda, to trudno. :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Widziałem Cargobag w salonie Hondy, kosztowała coś ok 360zł. Zastanawiam się nad zakupem takiej torby do Warriora.

Torba ma jedną wadę (a moze zaletę?) - zajmuje miejsce pasażera.

Teoretycznie można coś do niej doczepić jeszcze na górze, ale zastanawiam się też czy taka konstrukcja będzie stabilan. Lekki śpiwór moze da radę, ale namiot ważący 3,5kg to już chyba jest za ciężki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...