Skocz do zawartości

Tor Poznań


mikitl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc decyzja zapadła. Jutro koło 11.00 ruszam, no chyba, że będzie lało. Mam nadzieję że 2 podejście się uda i nie będę musiał czekać do 3 podejścia. Do zobaczenia zatem.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu nie bylo ekipy, wiec se wczoraj sam polecialem. Pogoda dopisala, sloneczko swiecilo i bylo z 50 maszyn. Spory ruch na torze , co chwile wyprzedzanie, ale ani jednej gleby nie widzialem. Szans nie daly mi tylko 2 R1 z pucharow i jeden Srad 1000.

 

Jesli ktos jest chetny na jakis nast. poniedzialek - piszcie. Z tym ze ja teraz biore sprzeta na przyczepke (a mieszcza sie 2)

 

 

:) a ja nie mam amortyzatorow :)

Ale w nastepnym sezonie... nie podaruje. Jeszcze zanim kupilam motur to planowalam, ze pojade nim na tor, wiec.... nie podaruje :) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i byly my na Torze i calkiem zacnie bylo. W prawdzie rekordu nie pobilem, ale chociaz nauczylem sie podpierac sprzeta kolanem w zlozeniu zeby sie nie polozyl. Latanko fajne , wyprzedzilem z 35 motorkow ;) Szkoda tylko ZXRki , bo plasticzki sie poszly jeee.....

 

No i szacun dla Mikocha za 2:00 :) na pierwszy raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pojade XV ale mam pytanie jak długi jest odcinek prostej?? :>

 

Tak z 15 sekund potem trzeba heblować ;)

 

No i byly my na Torze i calkiem zacnie bylo. W prawdzie rekordu nie pobilem, ale chociaz nauczylem sie podpierac sprzeta kolanem w zlozeniu zeby sie nie polozyl. Latanko fajne , wyprzedzilem z 35 motorkow smile.gif Szkoda tylko ZXRki , bo plasticzki sie poszly jeee.....

 

No i szacun dla Mikocha za 2:00 smile.gif na pierwszy raz

 

No dzięki :) skromnie liczyłem za pierwszym razem na 2:05 ale się w końcu rozpędziłem do tych 2:00

Byłem tylko mocno zdziwiony ilością gości wolniejszych ode mnie. Z pojazdów w klasie V2 uciekłeś mi tylko TY.

Nie dorwała mnie nawet aprilla RSV.

No i zawsze myślałem że prześwit w VTR jest niebotyczny...............................Myliłem się. Jest stanowczo za mały. :)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś wybiera się na trening poniedziałkowy dnia 18 września b.r. ?

 

Pogoda ma sprzyjać (wg obecnych prognóz), a że może to byc ostatnia okazja do odwiedzenia toru w tym roku... :icon_mrgreen:

 

Lecisz na kolach czy przyczepka?? Bo jak przyczepka to może bym się przyczepił do przyczepki ;) Kto wie?

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecisz na kolach czy przyczepka?? Bo jak przyczepka to może bym się przyczepił do przyczepki :flesje: Kto wie?

jadę na oklep :smile: mam po środku opon od cholery zbędnego bieżnika :D

 

aczkolwiek jakby się udało zorganizowac busa/przyczepkę, nie protestowałbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś kolejne 700km na koła, było przezarąbiaście!!!

 

ekip sporo, paciaków także. najwięcej gleb przed trybunami oraz na obu patelniach.

opona na (moje) zakończenie sezonu torowego rytualnie zjechana do zera :icon_razz:

 

ps.

Miłosz, żałuj, oj żałuj :notworthy:

 

pps.

szkoda Tomku-vel Mamucie, że tym razem nie udało nam się zgrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś kolejne 700km na koła, było przezarąbiaście!!!

 

ekip sporo, paciaków także. najwięcej gleb przed trybunami oraz na obu patelniach.

opona na (moje) zakończenie sezonu torowego rytualnie zjechana do zera :icon_razz:

 

ps.

Miłosz, żałuj, oj żałuj :notworthy:

 

pps.

szkoda Tomku-vel Mamucie, że tym razem nie udało nam się zgrać.

 

Witam! Niestety pozostaje nam tylko żałować. Może następny rok przyniesie jakieś zmiany na lepsze. I z większą "paczką" pojeździmy na torze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...