Skocz do zawartości

Praktyka kat. A


cenderr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...
a plyn hamulcowy sprawdzasz na nozce z kierownica skierowana do lewej i odczytujesz najnizszy poziom.

Sorry że po tak dlugim czasie, ale

dzisiaj miałem egzamin, skorzystałem z rad jakie podaliście, ale również z tej z cytowanego fragmentu, jak się okazuje jest ona błędna. Egzaminator powiedział że w CBF250 sprawdza się poziom na motocyklu stojącym prosto, i z kierownicą na wprost.

Na szczęście był to jedyny błąd jaki popełniłem :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jeszcze takie pytanko . egzamin mam 19 maja. a moje pytanie to czy trzeba sie upewniac na ósemce i slalomie? bo niektorzy pisza ze mozna niby kukac w lusterka albo nawet nic nie robic tylko plynnie to przejechac i to wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jeszcze takie pytanko . egzamin mam 19 maja. a moje pytanie to czy trzeba sie upewniac na ósemce i slalomie? bo niektorzy pisza ze mozna niby kukac w lusterka albo nawet nic nie robic tylko plynnie to przejechac i to wystarczy?

 

 

w kazdym osrodku egzaminacyjnym ustalaja to wg "widzimisie". Przepisy tego nie precyzuja. Dlatego najlepiej zapytaj po prostu egzaminatora czy masz jechac z kierunkami czy bez, bo np na kursie uczyli cie bez a znajomi mowili ze jednak trzeba i tyle. Lepiej 2 razy spytac niz raz cos zrobic zle i oblac przez jakas bzdure.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O upewnianiu itd powiedział mi examinator przed przystąpieniem do examinu. Zrobił nam takie 5 minutowe pogaduchu czego oczekuje.

 

I zgadzam się z ,,kioRa" >>> PAMIĘTAJCIE O TABLICY bo też to miałem :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zapomnę jak jeden fiut pozwolił mi przejechać cały placyk... 8mka, slalom itd.. potem powiedział, żebym zrobił wszystko jeszcze raz... bo był błąd. No to dawajta.. znowu wsio zrobiłem... i koleś do mnie z tekstem że ósemka idealna i wszystko byłoby na 5, gdybym się upewnił przed ruszaniem czy nic nie jedzie. A w moim przypadku bedzie powtórka... fakin szit...

 

Noż k... sie zagotowałem normalnie. Mógł pajac powiedzieć...

 

Na szczęście za następnym razem poszło gładko i bezboleśnie. Raz się tylko spociłem jak hyhy na mieście miałem zawrócić na ulicy i mi przy zakręcaniu zgasł :smile: :bigrazz: a wiedziałem ze podparcie dyskwalifikuje totalnie... no i dawaj kręcę starterem elektrycznym.... załapał.. ja tu już się pocę bo moto mi się kładzie... rura.. i jakoś poszło. :lalag:

 

Pozdrawiam serdecznie ...

Edytowane przez Priest666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zapomnę jak jeden fiut pozwolił mi przejechać cały placyk... 8mka, slalom itd.. potem powiedział, żebym zrobił wszystko jeszcze raz... bo był błąd. No to dawajta.. znowu wsio zrobiłem... i koleś do mnie z tekstem że ósemka idealna i wszystko byłoby na 5, gdybym się upewnił przed ruszaniem czy nic nie jedzie. A w moim przypadku bedzie powtórka... fakin szit...

 

Noż k... sie zagotowałem normalnie. Mógł pajac powiedzieć...

 

Na szczęście za następnym razem poszło gładko i bezboleśnie. Raz się tylko spociłem jak hyhy na mieście miałem zawrócić na ulicy i mi przy zakręcaniu zgasł :D :icon_arrow: a wiedziałem ze podparcie dyskwalifikuje totalnie... no i dawaj kręcę starterem elektrycznym.... załapał.. ja tu już się pocę bo moto mi się kładzie... rura.. i jakoś poszło. :icon_arrow:

 

Pozdrawiam serdecznie ...

 

gdzie zdawales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...