Skocz do zawartości

O 14 wybije godzina zero :D


Unicron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje. Kolejny legalny na drogach :icon_razz:

 

co prawda zdałem tylko ja z 17 osób ale i tak się cieszę

Poprostu ty potrafisz jeździć, a oni jaszcze nie do końca. Mam nadzieję że to nie było tylko zwykłe szczęście w twoim przypadku, bo na drodze nie zawsze się go tyle ma - czasem potrzeba jeszcze umiejętności, bo doświadczenie to jeszcze zyskasz.

 

Pozdrawiam i szerokich dróg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy nauczyś sie pisać tematy we właściwych działach. Bo tu nie masz już takiej świetnej statystyki, ciągle coś Twojego muszę przenosić.

 

Pawel

 

PS. Gratulacje

 

oki, sorry, będę bardziej uważał co do wyboru działu,

ale czy to się bardziej nie nadaje do działu "szkoła jazdy..."?- przecież tu nie ma nic o technice, to jest taki luźny post, idealny wg mnie do "przy piwie", ale spox, od dziś wszystko dotyczące egzaminu będę umieszczał w "szkoła jazdy..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puść chłopaka, bo się spóźni na egzamin.

 

Widzisz puściłem w odpowiednim momencie.

 

Tak poza tym to gratulacje. Życzę szerokiej drogi.

 

1/17 niezła statystyka, a mówią, że to łatwy egzamin, zaczynam mieć wątpliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/17 niezła statystyka, a mówią, że to łatwy egzamin, zaczynam mieć wątpliwości...

Jak potrafisz jeździć i masz do tego predyspozycje to napewno zdasz. Jak czujesz to co robisz i lubisz to to 80% sukcesu - reszta zależy od humoru egzaminatora :icon_razz: . Na to nie ma rady chociaż teraz te kamery to naprawdę dużo dają i jest napewno lepiej.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak potrafisz jeździć i masz do tego predyspozycje to napewno zdasz. Jak czujesz to co robisz i lubisz to to 80% sukcesu - reszta zależy od humoru egzaminatora :) . Na to nie ma rady chociaż teraz te kamery to naprawdę dużo dają i jest napewno lepiej.

 

Pzdr.

 

moje odczucia po egzaminie są takie:

- teorii ni trzeba się bać tylko się jej nauczyć :icon_razz: bo tu nie może coś nie pójść jak np. przerobimy i zrozumiemy te ponad 400 pytań

- jazdy to w sumie luz jak się już jeździło na tajfunie (bo ten na którym ja zdawałem to był w dość dobrym stanie, oprócz jednej kwestii, tzn. biegi czasem nie chciały się zredukować)

-gdy koleś widzi, że wiesz o co chodzi to nie gnębi, ja miałem na placu tylko ruszanie ze wzniesienia, slalom i 8, a trasę też miałem krótszą więc ogólnie luz

- na pewno przydatne było też to ze od 3 lat jeżdżę katamaranem

-ogólnie - strach ma wielkie oczy :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unicorn pewnie zdawaliśmy na tym samym Tajfunku :banghead:

Gratulacje ! :icon_razz:

 

Ja miałem egzamin bardzo niedawno bo 13.07 i skrzynia była bardziej kapryśna niż w Tajfunie z jazd.

 

Ogólnie to z ludzi zdających ze mną 3 osoby uczyły się na innych sprzętach i miały trochę problemów z biegami i gazem bo nie sądzili, że to taki słabiak ten Tajfun. Ale wszyscy zdaliśmy :icon_razz:

 

Co do testów to przyznaje rację: nauczusz się -zdasz! Ale w razie wszelkich wątpliwości co do sugerowanych odpowiedzi warto pytać instruktora. Ja miałem 2 książeczki, 2 programy i wszędzie były błędy! A co najlepsze trzy takie niepewne pytania miałem na egzaminie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...