Skocz do zawartości

Gotowy i godny


migdal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:biggrin: Już jestem gotowy i godny do nazywania się motocyklistą ,wkońcu doczekałem się na swoje ukochane cudo.Do tej pory czytałem i obserwowałem forum nie pisałem bo nie miałem prawa nie byłem zmotoryzowany ,ale teraz zaczynam.Właśnie dziś przyjechało do mnie moje cudo i zaczynam na nowo się uczyć jeżdzić ,adrenalina osiągneła apogeum, tylko żeby dekiel wytrzymał .Wieczorkiem zdam relacje z pierwszego dnia . Narka pozdrawiam wszystkich motocyklowych Braci :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: Już jestem gotowy i godny do nazywania się motocyklistą ,wkońcu doczekałem się na swoje ukochane cudo.Do tej pory czytałem i obserwowałem forum nie pisałem bo nie miałem prawa nie byłem zmotoryzowany ,ale teraz zaczynam.Właśnie dziś przyjechało do mnie moje cudo i zaczynam na nowo się uczyć jeżdzić ,adrenalina osiągneła apogeum, tylko żeby dekiel wytrzymał .Wieczorkiem zdam relacje z pierwszego dnia . Narka pozdrawiam wszystkich motocyklowych Braci :biggrin:

GRATULACJE!!! no i szerokosci oczywiscie;)

Drag Star 1100 jest juz "ciut" pod dupą:clap::icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje!!!

 

Z niecierpliwoscia czekam na relacje gdyz nie ukrywam sledzilem Twoje posty na forum.

Z racji podobienstwa wieku, preferencji motocyklowych, podobnych dylematow co do wyboru a takze przerwy w ujezdzaniu 2oo.( Duzo tych podobienstw cos :wink: )

 

Szerokiej i rownej zycze!!

 

 

pozdrawiam

spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzięki za wsparcie a jak minoł pierwszy dzień rewelacja, choć jeżdziłem bardzo krótko ale adrenalina na maksa piękny sprzęt myślę że się polubimy to znaczy on mnie bo ja już go lubie. Dziś dopiero będzie AC ale stawki za......ste kupa wariatów spadam do pracy narka :wink:

Edytowane przez migdal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

migdal, rozumiem, ze nie jesteś w stanie rozstać się z moto i tracić czas przy kompie, ale ciekawią mnie Twoje doświadczenia.

Zrozumiałem, że praktycznie drag jest Twoim pierwszym sprzętem. Jak dajesz sobie radę z jego wagą i momentem obrotowym.

Pytam, bo za chwil parę będę miał podobny ambaras na głowie. Miotałem się przed podjęciem dezyzji, ale miłość do draga wygrała ze wszystkimi lękami.

Daj trochę szczegółowych informacji jak to jest z opanowaniem tego smoka.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...