Skocz do zawartości

Co sądzicie o tym KTM??


Rekomendowane odpowiedzi

czym rózni sie roll gaz od normalnego chciałbym to wiedziec dokładnie bo nie wiem czy sobie nie kupic:)

rolgaz to poprostu nazwa tego czym dodajesz gazu w motocyklu :buttrock: rolgazy były i są równiez w WSK MZ simson motorynka pony, CBR i 99,9% motocykli :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhaha a ile litrów miesci sie w baku ktm sx 125 i jak daleko moge nim odjechac kiedy mi sie skonczy bezyna i czy mozna mu zaufac ze nie zgasnie nigdzie wpi......... daleko od domu i nie bede musiał go pchac a jak by mi jeszcze sie zózka zmiany biegów rozwaliła był by na 2 czy któryms biegu i musiał bym go pchac nie wiadomo ile kilosów :buttrock::D moze mi ktos odpowie na te pytania?:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7,5l starczy na około 60km

Jak Ci sie urwie lewarek na niestosownym biegu to zmienisz go kombinerkami (które zapewne wiekszość z nas wozi w "nerce" albo plecaczku) chwytającc za resztke wystającego wałka :buttrock: na np 2 biegu mozna dojechac wszedzie.

A tak wogule to głupi ten Twoj post i bez składu :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhaha a ile litrów miesci sie w baku ktm sx 125 i jak daleko moge nim odjechac kiedy mi sie skonczy bezyna i czy mozna mu zaufac ze nie zgasnie nigdzie wpi......... daleko od domu i nie bede musiał go pchac a jak by mi jeszcze sie zózka zmiany biegów rozwaliła był by na 2 czy któryms biegu i musiał bym go pchac nie wiadomo ile kilosów :D:D moze mi ktos odpowie na te pytania?:D

 

 

tak przygotuj moto żebyś był pewien że nie nawali, ja wymieniałem w swoim każdą najmniejszą pierdółkę na nową jak padła, dzięki czemu bez obaw jeździłem nawet 70km od domu

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze powiesz mi co przed sezonem musze szczególnie obejrzec na co zwrócic uwage co moze mi siasc?????

Silnik Ci moze siąść jak nie wymieniasz tłoka i korby według zaleceń :biggrin: czyli conajmniej co 40 - 50h tłok a korba drugie tyle. :icon_razz: w croissie wszystko musi być dopięte w silniku na ostatni guzik! Silnik ma chodzić jak nowy jak coś zaczyna stukać to z reguł y oznacza ze przekroczyłes "dozwoloną" liczbę motogodzin.

Zawsze pilnuj naciagu i stanu łańcucha i myj motocykl po kazdej jezdzie i patrz czy rama, felgi i elementy zawieszenia nie są pekniete itp. Generalnie o crossa trzeba nadzwyczajnie dbać i musisz pilnować poprostu wszystkiego. Wtedy mozesz mieć pewność ze nigdy Cie motocykl nie zawiedzie :wink:

Pozdr!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam zbliza sie juz sezon a ja chciałbym wiedziec co musze zrobic jesli chce sobie przygotowac mojego ktma do sezonu. chce go przygotowac perfekcyjnie jak narazie to kupiłemcaly zestaw cylinder tłok... i co dalej.......................?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co kupowałes cylinder? :crossy: ile kosztował? zmien jeszcze krorbę, łozyska i uszczelniacze i bedziesz miał silnik jak nowy. Nie zaszkodzi zobaczyc rowniez na sprzegło (ale to naturalna kolej rzeczy przy wymiane korby). Zobacz na łańcuch i zębatki czy nie są już zęby pozawijane :P popatrz na stan tacz i klocków chamulcowych i czy nie ma luzów na łozyskach piast i w głowce ramy i w wachaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600zł za nowy cylek to jakoś mało. Do takich podstawowych czynności to wymień świece na nową, nowy olej w skrzyni, nowy płyn chłodniczy i nową świece. Jak dawno nie wymieniałes to można płyn hamulcowy wymienić. A te "duże" wymiany to tak jak Gawron pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...