Skocz do zawartości

Nasze motorki


Kamil07
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mało tego.... dzwonia na policje co chwile, ostatnio była u nas policja codziennie, teraz sie troche uspokoiło... ale trzeba było sąsiadke zj**ć i dodac, że jej pies też chodzi luźno po dworzu i ze tez nakablujemy (jamnik HAHA)... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Twojej sprawy MOTO><CUBIX to ja mam podobny problem. Jeżdżę Vespą drugi sezon i w trzecim chciałbym już coś mocniejszego. Problemem jest tylko kasa. Vespy nie chce sprzedawać bo jest zbyt bliska mojemu sercu, ale ... nie chce nic mówić...

Chciałbym sprowadzić Kawe ZX6-R '97-'98, ale zobaczymy jak to wyjdzie. 3majcie za mnie kciuki :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jamnik HAHA)... :/

Ty się z jamników nie śmiej !!

Btw. byłam we wtorek w Wejherowie ;) Przy czołgu bo robiłam zdjęcia.

 

Chciałbym sprowadzić Kawe ZX6-R '97-'98, ale zobaczymy jak to wyjdzie. 3majcie za mnie kciuki :icon_rolleyes:

Oj Kawa to marzenie mojego życia ^^

3mamy kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sąsiedzi na razie gwoździ nie rzucają, ale jak się dzisiaj oglądali za mną! A to dlatego, że wyjechałem pierwszy raz na ulice miasteczka swoim nowym nabytkiem - Hondą NS-1! Własnych fotek nie mam, ale są w ogłoszeniu: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M255966. Jest trochę do roboty, ale wytargowałem znacznie niższą cenę niż w ogłoszeniu - pomimo tego, zę poza mną byli też klienci z oddalonego o ponad 250 km Biłgoraja! Troche mi ich szkoda, ale sam się chłopak przyznał, że nie jeździ dopiero od tygodnia, a ja miałem 6 tygodni abstynencji. Honda jest za***ista! :-).

 

Ale mam kilka potrzeb - mianowicie:

1. Jakie są wymiary akumulatora w tym sprzęcie? Jeśli ktos bybły tak miły, prosiłbym o link do aukcji/sklepu

2. Potrzebuję szyby przedniej owiewki . Jedna jest na otoMoto, ale to już niestety nieaktulane - gdyby ktoś miał namiary, niech pisze

3. Brakuje mi linki do prędkościomierza . Możliwe, że pasuje od obrotomierza, albo z jakiegoś innego modelu (podobno od obrotomierza z NSR) - ja na razie nie przekładałem, więc prosiłbym o jakieś informacje nt. możliwości dopasowania

4. Przydałoby się założyć nowy klosz tylnej lampy . Skąd by go wziąć?

5. Nie mam zwierciadła prawego lusterka . Nie wiem, czy ma być sferyczne, czy zwyczajne, więc proszę o jakieś info. Chętnie bym takie zakupił, chyba, że można dorobić szkło (mam obudowę, brakuje samego szkiełka)

6. Gdzie w necie można dostać opony i zestaw napędowy do tego sprzętu? I w jakiej cenie?

 

No i pewnie wyjdzie na to, że nadziałem się na tę legendarną dostępność części :-)... Tylko nie piszcie "szukaj na allegro", bo robię to ciągle - chodzi mi o sklepy i handlarzy.

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ladnie Arcer :icon_rolleyes: ja popytam, bo w okolicy mam takich kolesi co sprowadzaja takie psrzety i ostatnio mieli owiewke do nski chyba. A teraz moje pytanko, jaka masz na tyle opone (wymiary).

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcer śliczna!! :icon_rolleyes: :) ;) ;)

Zgadzam się że ładniutka ;)

 

Marta byłas przy czołgu i nic nie mówiłaś?? ;) JA go mijam 3 razy dziennie jak jeżdze... :lapad:

No bo to taki spontan wypad był :lapad: dojechałam przez przypadek do jakiegos nadleśnictwa gdzieś w lesie ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo :icon_rolleyes: Ja też mam jamnika i go nie upilnujesz bo on przez oczko w siatce przechodzi ;) nie no ale wszdzie znajdzie wyjscie ... wiec sasdziei z 10 domow dalej mowia ze za dobrze sie nasze psy znaja :)

 

Co do gwoździ... heh mi sasiedzi nie robia problemow (sta to w szczegolnosci starsze osoby) najwyzej slychac jak bliska sasiadka podglasnia radio (jedyne sluszne) wiec ... jak kuba bogu tak bog kubie ;)

 

koniec wywody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym bardzo zobowiązany za części. Oponka z tyłu: 120/70 (Michelin A89). W zamian za to info prosiłbym o wymiary akumulatora. I jeszcze parę informacji:

- skąd wziąć szybkę do prędkościomierza (jest trochę pęknięta) - można dorobić u szklarza? Podobnie z lusterkiem

- Ile litrów ma zbiornik paliwa, a ile rezerwa?

- Ile wlezie do dozownika? Wlałem list oleju, a jeszcze nie sięgnęło do wybrzuszenia ani szyjki wlewu

- U was też tak dymi? Pewnie mam źle ustawiony dozownik, bo powyżej 5 tys. obrotów robi się zadyma. A na pewno nie wlałem mixolu :-).

 

Byłbym bardzo zobowiązany za części. Oponka z tyłu: 120/70 (Michelin A89). W zamian za to info prosiłbym o wymiary i pojemność akumulatora. I jeszcze parę informacji:

- skąd wziąć szybkę do prędkościomierza (jest trochę pęknięta) - można dorobić u szklarza? Podobnie z lusterkiem

- Ile litrów ma zbiornik paliwa, a ile rezerwa?

- Ile wlezie do dozownika? Wlałem list oleju, a jeszcze nie sięgnęło do wybrzuszenia ani szyjki wlewu

- U was też tak dymi? Pewnie mam źle ustawiony dozownik, bo powyżej 5 tys. obrotów robi się zadyma. A na pewno nie wlałem mixolu :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta a w Kościerzynie już byłaś :evil: ? Od Gdyni daleko to nie jest :evil:

 

 

hehe. w kościerzynie kiedyś domek na wzgórzu miałem. ale już kilka lat temu dziadek sprzedał posiadłość bo troche za daleko mieliśmy z Poznania... a szkoda, bo fajnie tam było.

 

 

arcer jak będziesz miał foty to zapodaj bo już ogłoszenia nie ma... nie załapałem sie :(

z tego co piszesz to masz troche do robienia przy sprzęcie, ale życzę powodzonka. napewno się uda :evil:

Edytowane przez Fr3di
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio Arcer gratuluje! po przesiadce z Charta to napewno wielka roznica! Zapodaj foty bo ogłoszonka juz nie ma!

 

A to ze do porobienia to nic takiego... ja tez kupilem DeTke do poprawek i teraz wiem co mam a moto sie odwdziecza za wlozona moja prace no i kase :(

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...