Skocz do zawartości

Nasze motorki


Kamil07
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja nigdy niegrałem w gry . Kompletnie sie tym nieinteresuje i osoby kture graja w wieku 20 lat to uważam za osoby troche niepowazne. Co to frajda pojeżdzić sobie motorkiem patrząc sie w ekran . Albo co to za sztuka w grze jeżdzić na kole sztuka to zrobić to na żywo............. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj niestety, jak kupiłem charta, to sie dowiedziałem, że prawdziwa jazda ma niewiele wspólnego z superbike 2000, albo motocross madness... ;) Ale napewno daje dużo wiecej przyjemności i wiecej kosztuje... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy niegrałem w gry .

Ja też jakoś niezbyt często gram w cokolwiek. Kiedyś grywałem w Drivera, Motocross Madness, ostatnio (rzadko, ale jednak) Midtown Madness i czasami w różne tetrisy i arkanoidy. Ale...

 

Kompletnie sie tym nieinteresuje i osoby kture graja w wieku 20 lat to uważam za osoby troche niepowazne.

... nie jestem aż tak konserwatywny i nie uważam, że można być na coś "zbyt dorosłym". Znam osoby dwudziestoletnie i starsze, które interesuje się tym co ja (poza motocyklami) - vide mój profil. I wcale nie są dziecinni, część nawet już niedługo zmieni stan cywilny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P tak arcer tylko wytlumacz mi prosze jaki przekaz niesie twoj awatar.mi sie kojarzy z pol glowkiem :icon_question:

Dibo, "profil" i "avatar" to dwie różne sprawy. Jeśli nie potrafisz tego odróżnić, to nie dziwię się, skąd to skojarzenie. :P Kolejny dwunastocylindrowy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty interesujesz sie myszka Mickey i te sprawy? HEHE Dobre. ;) Dzisiaj oglądałem z moją dziewczyną dobranocke, własnie Disney leciał, bo sie nudzilismy w chacie, a padało i na moto sie nie chciało wychodzić, chociaż jak wiadomo: NIE MA POGODY NIE NA MOTOR, SĄ TYLKO ŹLE UBRANI MOTOCYKLIŚCI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to już tylko mocherowe berety i seriale typu moda na sukces... ;)

 

A poważnie: Jej bardzo sie podobają jak całe rodzinki smigaja na chopperach, wiec ona dostanie chopperka, ja jekiegoś turystyka, albo Nakeda i bedziem zwiedzać świat... :P Taka przyszłość mi sie marzy... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne że dziewczyna się wkręciła w temat i jak mówisz: "...wie co dobre..."

 

a co do Twojego podpisu markos to znam coś piękniejszego od ciszy. dźwięk przy którym mógłbym codziennie budzić się i zasypiać. Jest to legendarny HEMI 426. zapraszam na oficjalną stronkę www.hemi.com . wejdź w multimedia/audio, wybierz sobie szóstke i delektój się przecódnym głębokim dźwiękiem bulgoczących ośmiu garów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne że dziewczyna się wkręciła w temat i jak mówisz: "...wie co dobre..."

 

a co do Twojego podpisu markos to znam coś piękniejszego od ciszy. dźwięk przy którym mógłbym codziennie budzić się i zasypiać. Jest to legendarny HEMI 426. zapraszam na oficjalną stronkę www.hemi.com . wejdź w multimedia/audio, wybierz sobie szóstke i delektój się przecódnym głębokim dźwiękiem bulgoczących ośmiu garów.

 

 

fajna "muza" :clap: tylko dziwnie to coś chodzi :( normalnie jak ...Żuk ;) nie wiadomo czy chodzi czy już zgasł ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...