Skocz do zawartości

Sierpniowy łykend we Lwowi.


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko wskazuje, że pojedziemy Beata, Michał i ja

Sprzęt jeździ jak by był z innej planety.

Ale prędkość max. ze względu na napęd na kosz

to 90-100. I nie wiem Tomek czy nie należałoby

zrobić grupy szybszej i wolniejszej a spotykać się

w miejscach wyrównania

Z tego co rozmawiałem z Tomkiem to właśnie taki jest plan. Na stacji podzielimy się na dwa tabuny: "szybcy i wściekli" i "wolniejsi i łokrutniejsi" :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

looo, a jakie sa przewidywalne predkosci dla szybkich i wolnych?:icon_mrgreen: zawsze mowie laskom, ze jak spedza ze mna noc to to beda najcudowniejsze 2 minuty ich zycia - wiec zaliczam sie do szybkich?:icon_mrgreen:

 

a tak serio, to predkosc rzedu 120 to szybcy? bo teoretycznie to wiecej niz ural czy polrusak pol reszta z koszem pojedzie, ale moze szybcy to od 140??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaacznosć! Czytać uważnie! Spocznij!

 

Na Ukrainę nie trzeba wiz. Potrzebny jest paszport, prawo jazdy, dowód rejestracyjny z ważnymi badaniami technicznymi, ważne OC i zielona karta. Wiz niet.

 

Podział na grupę szybszą i wolniejszą zostanie przeprowadzony na odprawie.

 

Ekipa liczy na razie ponad 20 osób i prawie 20 maszyn.

 

Uwaga. Będzie konkurs. Otóż przedmiotem rywalizacji będa dekle kanalizacyjne i gazownicze na lwowskich ulicach. Zwycięży ten, kto sfotografuje najwięcej dekli z polskimi napisami. Nagroda - niespodzianka.

 

Zbiórka w piątek o 17.00 na stacji benzynowej Statoil przy ul. Fieldorfa na Gocławiu

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

looo, a jakie sa przewidywalne predkosci dla szybkich i wolnych?:) zawsze mowie laskom, ze jak spedza ze mna noc to to beda najcudowniejsze 2 minuty ich zycia - wiec zaliczam sie do szybkich?:P

 

a tak serio, to predkosc rzedu 120 to szybcy? bo teoretycznie to wiecej niz ural czy polrusak pol reszta z koszem pojedzie, ale moze szybcy to od 140??

 

szybcy: 300 km/h i więcej, wolni: 300 km/h i mniej :icon_mrgreen: :biggrin: a Ty z tego co widzę jesteś z tych szybkich (co prawda w inszej końkurencji ale...zawsze spidi to spidi :P )

...z koszem też da radę....pociągniemy :icon_eek:

 

Baaacznosć! Czytać uważnie! Spocznij!

 

 

Podział na grupę szybszą i wolniejszą zostanie przeprowadzony na odprawie.

 

Ekipa liczy na razie ponad 20 osób i prawie 20 maszyn.

 

[Nagroda - niespodzianka.

[/color]

 

Zbiórka w piątek o 17.00 na stacji benzynowej Statoil przy ul. Fieldorfa na Gocławiu

 

Jest spocznij! :icon_twisted:

To jedyne słuszne rozwiązanie. Przybędziem na stację, zobaczym kto zaś i podzielim. :biggrin:

Niespodziewajka powiadasz...jak znam Ciebie to już się boję tej niespodzianki :buttrock:

Zatem do Piątku najpewniej :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

melduję się w ostatniej chwili bo nie byłem pewnien czy zdążę maszynę poskładać - no ale udało się i właśnie sie pakuję ;D

 

Widzę też że już mamy dobry pretekst do oblewania, Komandir moto zmienił :P :

Motocykl: XJ900 Diversion

 

no to do jutra, pozdro 750 R2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro odbieram wydechy ze spawania, potem się pakuję, i przybywam na miejsce spotkania. Muszę jeszcze tylko dolary jutro kupić.

Co to jest ten siuwax do paliwa? Musze mić do Urala? W sumie to on z tamtych stron, powinien na tamtej benzynie latać...

 

Pozdro 632.98004 H2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: Po pierwsze, nie Komandir, ino Kamandir :crossy:

:) Po drugie, Ural jedzie w swoje strony, zatem paliwo do Ziła mu nie straszne :bigrazz:

:bigrazz: Po trzecie, brać dolary nie mniejsze niż piątki, bo drobnicy nie wymieniają w kantorach.

Wylądujemy we Lwowie w południe, zatem jest obawa że kantory w bankach będą zamknięte, co uniemożliwi wymianę złotówek. Prywatne kantory najczęściej nie wymieniają biletów NBP. Wiem że na podwójnej wymianie się nieco traci, lecz zaopatreznie się w dolce jest najwygodniejsze i najbezpieczniejsze.

 

Mój numer komóry: 692 026 505

Numer mojego plecaka: 605 657 392 - Agnieszka.

 

Ponoć trzeba wykazać na granicy - po ukraińskiej stronie - posiadaniem prezerwatyw :P

Zatem prosze zahaczyć o aptekę, bo z kiosku to można nabyć kinder-niespodziankę...

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Właśnie wszedłem do chałupy. Na razie melduję bezpieczny powrót do domu, resztę wrażeń napiszę później. Było mega, pierwszy szlif, prawie 900km bez usterki... w drodze powrotnej przelotowa 110km/h :icon_razz: ... Trzeba zebrać foty. Na razie idę się odświeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, właśnie wróciłem do domu, uważam że wycieczka była świetna, połowa trasy pokonana w mokrych butach tylko dodaje jej smaku. Lwowskie ulice to raj dla enduromaniaków i osób poszukujkących mocnych wrażeń. Klimat miasta jest wyjątkowy, byłem zdziwiony w jak wielu miejscach można znaleźć polskie akcenty sprzed wojny. Dziękuję Wam za wspaniałą wycieczkę. Zdjęcia wrzucę jak tylko zgram.

Podróż z Lublina z Michałem wymagała ratowania urala butelką spuszczonej benzyny, ale przelotowa 110-120 (w porywach 130) wszystko tłumaczy :icon_razz:

 

pzdr, Adam

 

P.S. Afrykanery odezwijta się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

Ja też wróciłem pół godziny temu

ale najpierw Beata zagoniła mnie

do rozpakowywania zakupów co by się nie potłukły.

Nie wiem jak wam ale mnie nie udało się

znaleść w Lublinie zachwalanej przez Białystok

knajpy. I tak pojechaliśmy dalej na Warszawę

jedząc i tankując po drodze w Orlenie.

Podziękowania dla wszystkich za bardzo dobrą

atmosferę humor i spotkanie z historią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...