Skocz do zawartości

Kolejny śmiertelny wypadek :(


senio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na trasie siekierkowskiej jest zdaje się ograniczenie do 70 km/h?

 

mowiac o ograniczeniach to musisz sie niezle naszukac i przejechac ladny kawal drogi zeby sobie 100 pociagnac, o 160 nie wspominajac. Chodzilo mi o to ze "jazda 160 po terenie zabudowanym" nie zawsze musi byc gorsza od jazdy 160 poza nim

Ale masz racje, jest tam ograniczenie do 70, ale dawno nie widzialem nikogo jadacego tam zgodnie z przepisami :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przestańcie te posrane świeczki stawiać i krzyże z nawiasów robić bo się rzygać chce.

Agabusa pozostaw swoje nędzne opinie dla siebie.

Czytacie te tematy o śmierci i mam wrażenie że do nikogo nie trafia nic.

Tylko świeczki i inne obrazki. Zero zastanowienia i analizowania, dlaczego do takiej sytuacji doszło.

 

 

częsciowo masz racje bo swieczki to tylko klikniecie w odpowiedz i nabicie sobie kolejnego posta, chociażbyście cos napisali wysilcie się bo zginął człowiek....

 

Witam! Jaki nasz człowiek!!! ! Gościu , który w terenie zabudowanym jedzie 160 km/h nigdy powtarzam nigdy nie bedzie moim kolegą. To debil do nieskończoności! Żal mi tylko jego rodziców. A on niech siedzi zawieszony w przestworzach i bierze przykład z prawdziwych motocyklistów! Pozdrawiam.

 

i co łyso ci? taki mądry się robiłeś... a jednak prawda jest inna nie jechał 160 jechał ok. 80 dalej twierdzisz ze jest DEBILEM??? A może jest nim ktoś inny... kto domyśl się SAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co łyso ci? taki mądry się robiłeś... a jednak prawda jest inna nie jechał 160 jechał ok. 80 dalej twierdzisz ze jest DEBILEM??? A może jest nim ktoś inny... kto domyśl się SAM

 

Tu bym trochę przystopował... Kierował się wcześniejszą wiadomościa, z której wynikało, że jechał 160, a w terenie zabudowanym to przegięcie. Może się mylę ? W sumie mam tylko 17 lat, więc jeszcze nie mam połowy Twojego doświadczenia i pewnie głupoty gadam.

 

Szkoda człowieka... jednak sam się prosił o nieszczęście...

Edytowane przez Iluminat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...