Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zwracam sie z prosba do posiadaczy tego motocykla byc moze juz był ten lub podobny temat na forum ale ja go nie znalazłem :) byłbym wdzieczny jesli ktos mógł by cos powiedziec o tym sprzecie interesuje mnie wszystko dane techniczne wady zalety osiągi itp... z góry dziekuje wszystkim :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

YZF to rewelacyjny motocykl, gdybym kupował 750 z tamtych lat tj 93-94

to na pewno wybrałbym YZF.

To co jest najważniej sze to to że jest to motocykl pozbawiony typowych wad konstrukcyjnych, mówiąc wprost bardzo udana konstrukcja.

Pozatym świetne prowadzenie, nisko położony środek ciężkości.

Silnik prawie taki sam jak w FZR 1000, nawet można przeszczepić z FZRy do YZF, a FZR można tuningować wstawiając skrzynię 6 - biegową od YZF :)

 

 

Hej, jacek1, dzikiYZF, gdzie się podziewacie :flesje: , gość chce trochę info na temat tego motorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moto całkiem spoko muszę przyznać. Zawias upside down, alu rama, wahacz z zastrzałem, silnik z niełym jebnięciem, zaciski sześciotłoczkowe. Lata się spoko!!!

pozdro

 

 

;) :flesje: ;) :biggrin: :lalag: :banghead: :banghead: :banghead: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem :flesje: Jeżeli miałbym kupować teraz YZF to tylko po roku 94. Ma o wiele leprze zawieszenie ( Ohils ) z pełną regulacją i lekko zmieniony kształt owiewek. Od roku chyba 96 są gażniki z czujnikiem położenia przepustnicy. Kastraty można bez problemu małym kosztem odblokować. Ogólnie fajne moto, pozycja za kierą wygodna, na tor i w lekką trasę. U mnie ( i nie tylko ) jest tylko problem z braniem oleju, ale ten typ tak ma. Pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...