Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! chciałam sie zapytac odnosnie tego zlotu jakie atrakcje sa tam przewidziane bo oprócz tej ceny i terminu nic nie wiadomo. :icon_twisted:

Jak przyjedziesz to sie dowiesz.Mysle za prawdziwego motocyklisty nie interesuja atrakcje p[rzewidziane na zlocie,tylko to azeby byc wsrod SWOICH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjedziesz to sie dowiesz.Mysle za prawdziwego motocyklisty nie interesuja atrakcje p[rzewidziane na zlocie,tylko to azeby byc wsrod SWOICH.

 

 

to tez ,ale tak jak juz wczesej pisałem wiadomo bedzie dopiero około 15,08,2006 i nie ma co zapeszac

troszke cierpliwosci a potem zaowocuje to napewno miła niespodzianka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tez ,ale tak jak juz wczesej pisałem wiadomo bedzie dopiero około 15,08,2006 i nie ma co zapeszac

troszke cierpliwosci a potem zaowocuje to napewno miła niespodzianka

 

Hej!od wczoraj narazie jedyna aczkolwiek nie miłą niespodzianka okazało sie zamkniecie przez Stacje Sanitarno-Epidemiologiczna plazy w Stepnicy z powodu dużej ilości bakterii coli w wodzie. Zakaz obowiazuje narazie do odwołania. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!od wczoraj narazie jedyna aczkolwiek nie miłą niespodzianka okazało sie zamkniecie przez Stacje Sanitarno-Epidemiologiczna plazy w Stepnicy z powodu dużej ilości bakterii coli w wodzie. Zakaz obowiazuje narazie do odwołania. :clap:

 

w ogóle się nie stresuj bo my jedziemy tam dla ludzi a nie dla wody ....Jeżeli się nie wykąpiemy w tej i tak nienajczystrzej wodzie to nic się nie stanie. Będzie atmosferka to i będzie zabawa a jak my jesteśmy to jest jedno i drugie. PRZYBYWAJ..... :D :flesje: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle się nie stresuj bo my jedziemy tam dla ludzi a nie dla wody ....Jeżeli się nie wykąpiemy w tej i tak nienajczystrzej wodzie to nic się nie stanie. Będzie atmosferka to i będzie zabawa a jak my jesteśmy to jest jedno i drugie. PRZYBYWAJ..... :flesje: ;) :clap:

Slusznie.Popieram Cie ZANA co ma woda wspolnego ze Zlotem Motocyklowym,bo jak kiedys napisal GENERAL na zlotach nie powinnismy sie myc i spac wogole,wtedy zlot jest zaliczony prawidlowo.Mycie pozostawmy domowym lazienka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slusznie.Popieram Cie ZANA co ma woda wspolnego ze Zlotem Motocyklowym,bo jak kiedys napisal GENERAL na zlotach nie powinnismy sie myc i spac wogole,wtedy zlot jest zaliczony prawidlowo.Mycie pozostawmy domowym lazienka.

 

Hej! co ty tak sie mnie czepiasz?nic nie mozna napisać ani sie o nic zapytać zebys czegos złosliwie nie dowalił!to jest forum na którym mozna sie o wszystko zapytać wieć nie reaguj tak odrazu agresywnie ;) nie jestem motocyklista z prawdziwego zdarzenia tylko miłosnikiem tych pieknych maszyn i jazdy na nich :flesje: sa teraz wakacje, słońce dopisuje wiec czasami mozna byłoby skorzystac z plazy, nie widze nic w tym dziwnego. info podałam dla osób , które jeżdzą na zloty np. z dziećmi. pozdrowienia :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! co ty tak sie mnie czepiasz?nic nie mozna napisać ani sie o nic zapytać zebys czegos złosliwie nie dowalił!to jest forum na którym mozna sie o wszystko zapytać wieć nie reaguj tak odrazu agresywnie ;) nie jestem motocyklista z prawdziwego zdarzenia tylko miłosnikiem tych pieknych maszyn i jazdy na nich ;) sa teraz wakacje, słońce dopisuje wiec czasami mozna byłoby skorzystac z plazy, nie widze nic w tym dziwnego. info podałam dla osób , które jeżdzą na zloty np. z dziećmi. pozdrowienia :)

 

 

Nikt absolutnie się nie czepia..... Dzięki za informacje o wodzie i właśnie my też wyraziliśmy swoje opinie o spedzaniu czasu na zlotach, a może też kiedyś się do nas przyłączysz ? Na motorku lub bez???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! co ty tak sie mnie czepiasz?nic nie mozna napisać ani sie o nic zapytać zebys czegos złosliwie nie dowalił!to jest forum na którym mozna sie o wszystko zapytać wieć nie reaguj tak odrazu agresywnie ;) nie jestem motocyklista z prawdziwego zdarzenia tylko miłosnikiem tych pieknych maszyn i jazdy na nich ;) sa teraz wakacje, słońce dopisuje wiec czasami mozna byłoby skorzystac z plazy, nie widze nic w tym dziwnego. info podałam dla osób , które jeżdzą na zloty np. z dziećmi. pozdrowienia :)

No to Cie usprawiedliwia . "Nie jestem motocyklista z prawdziwego zdarzenia", ale jak z nami poobcujesz to sie niem staniesz i na to wszystko bedziesz patrzec inaczej.Nie pr\zjmuj sie ostrymi tekstami.Ale na forum so twardziele a nie mieczaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytań kilka , jako laik. Co to jest FG? Animal, jaki Klub reprezentujesz? Może trochę historii o nim. Jakimi barwami sie wyróżniacie? I jak już jeden kolega zauważył, może byś się najpierw przedstawił. Bo podejżewam, że kultury Ci nie brak, tylko tak jakoś Ci to umknęło. Pozdrawiam.

 

 

Plakatufka: jestes moim idolem. ;)

Udal ci sie ten tekst! ;)

pozdr dla nerwusow i nie tylko :)

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdr dla nerwusow i nie tylko :)

 

 

witam własnie wrociłem ze zlotu ODLUDOW w NIEMCZECH było JAK ZWYKLE super, poznałem tam ich braci z całego SWIATA i powiem tak TAK WŁASNIE POWINNA BAWIC SIE ZGRANA PACZKA niczego tam nie brakowało(poczawszy od wygodnych sof do siadania pod namiotem z muza

po prysznice) ;)

dlatego tez podjołem wraz z rodzina DECYZJE ze nastepny zlot To STEPNICA bedzie ! POTEM ZALICZAMY NIECHORZE!!!!wiem ze w tym samym okresie jest ZŁOCIENIEC ale tam juz wiadomo czego sie spodziewac A W NIECHORZU NIE-wiec taka a nie inna decyzja ;)

pozdrowiaonka i do zobaczenia TU I TAM -zgranej paczce nie musze powtarzac GDZIE ;)

:P PA PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madriana ale masz pojechanego Avatora :icon_razz: Mam nadzieje że na Stepnice wszystko wypali i się spotkamy

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madriana ale masz pojechanego Avatora :icon_razz: Mam nadzieje że na Stepnice wszystko wypali i się spotkamy

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madriana ale masz pojechanego Avatora :) Mam nadzieje że na Stepnice wszystko wypali i się spotkamy

no ,no ,no BRACIE MUSISZ SIE PRZESMAROWAC BO SIE ZACIOŁES :icon_razz:

a tak poza tym to juz coraz blizej do naszego ZLOCIKU W STEPNICY :biggrin: :biggrin: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madriana ale masz pojechanego Avatora :biggrin: Mam nadzieje że na Stepnice wszystko wypali i się spotkamy

 

 

A dziekuje, dziekuje.

Wrony kracza, ze moja felga jedzie do Polski z pieknej Anglii.... Do czasu Stepnicy powinno byc juz miodzio z miom er-kiem :icon_razz:

Pzdr dla wszystkich :icon_razz:

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyła nam na terenie Szczecina miłośniczka serii Star, czy znacie tą Panią ???

http://forum.motocyklistow.pl/larka-m13887.html

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...