Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Paczek kategorycznie NIE, nie wiadomo jaka osoba dostanie twoja krew może być wrażliwa na ketoprofen i salicylany występujące w ketanolu. No i jeszcze zaszczyki które przyjmujesz, Nawet nie ma mowy! Także nie powinnaś oddawać krwi, obecnie ona się nie nadaje! Możesz przyjechać do krwiodawstwa to samo powie ci Pani dr. (a warto się pokazać bardzo ładna ta kobitka - młoda :icon_mrgreen: )

Ketoprofen (inaczej ketanol) stosuje się ostrożnie u pacjentów z chorobą wrzodową żołądka i dwunastnicy, w krwawieniach z przewodu pokarmowego, w upośledzonej czynności wątroby i nerek oraz u pacjentów leczonych przeciwzakrzepowo pochodnymi kumaryny. Podobnie do innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych, ketoprofen może maskować zwiastuny i objawy ostrej infekcji. Dlatego tez dostajesz zastrzyki :buttrock:

 

Paczek czy aż tak cię boli ze dostajesz ketanol? ja zaczołbym od czegoś słabszego gdzie jest łagodnieszy dla naszego organizmu, no ale cóż lekarze prosto z grubej rury!

Edytowane przez przeswitNowogard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczek kategorycznie NIE, nie wiadomo jaka osoba dostanie twoja krew może być wrażliwa na ketoprofen i salicylany. No i jeszcze zaszczyki które przyjmujesz, Nawet nie ma mowy! Także nie powinnaś oddawać krwi, obecnie ona się nie nadaje! Możesz przyjechać do krwiodawstwa to samo powie ci Pani dr. (a warto się pokazać bardzo ładna ta kobitka - młoda :buttrock: )

No to może i tak pojadę :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj, z mojej Padaczki XS wypruto flaki. Zęby ma całe, kły zeszlifowano, może już będzie ok z "jedynką". Szykujecie się?? Jak humorki?? :buttrock: :icon_mrgreen:

 

Paweł się teraz nie rozbierze, roztył się pewnie biedak w łóżku...

 

jejku.... Przeswit, aleś pociągnął!! Dobre, dobre!! A nie pochwaliłeś się, że z Ciebie taki medicinus specjalitatus... hi, hi...

Edytowane przez mav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj, z mojej Padaczki XS wypruto flaki. Zęby ma całe, kły zeszlifowano, może już będzie ok z "jedynką". Szykujecie się?? Jak humorki?? :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

 

Ja się nie szykuje bo i nawet boeingiem bym nie zdążył :buttrock: Mav może by tak jakaś konferencje na przyszłość zorganizować dla nieobecnych, czy z poza Szczecina, wystarczy tylko mikrofon, laptop + net! No ale cóż marzenie :D :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie szykuje bo i nawet boeingiem bym nie zdążył :crossy: Mav może by tak jakaś konferencje na przyszłość zorganizować dla nieobecnych, czy z poza Szczecina, wystarczy tylko mikrofon, laptop + net! No ale cóż marzenie :wink: :biggrin:

ha ha a teraz juz tu bedziemy prosze sie logowac! :bigrazz: :P

 

http://www.motocyklista-zachodniopomorski....47405874e82be4d

 

mysle ze wiecej juz forum nie bedzie potrzebnych do utrzymania kontaktu ha ha :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha a teraz juz tu bedziemy prosze sie logowac! :biggrin: :crossy:

 

http://www.motocyklista-zachodniopomorski....47405874e82be4d

 

mysle ze wiecej juz forum nie bedzie potrzebnych do utrzymania kontaktu ha ha :biggrin:

Jesteście genialni! :biggrin: Jak to zrobiliście? :biggrin:

Właśnie się zarejestrowałem.

Aga zajrzyj w link podany przez generała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha a teraz juz tu bedziemy prosze sie logowac! ;) :flesje:

 

http://www.motocyklista-zachodniopomorski....47405874e82be4d

 

mysle ze wiecej juz forum nie bedzie potrzebnych do utrzymania kontaktu ha ha ;)

 

 

 

no tu mi się bardzo podoba na tym nowym M-Z-tylko niech shoutbox zostanie takim śmietnikowym GG.Reszte strony może być poważna i na temat ale Shoutbox zostawcie gawędziarzom,kochankom,wariatom i LINDZIE!!! A niech ludzie gadają !!!! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GLindo, tak będzie!! Shoutbox dla ludu. Tematy w forum będą już konkretne... Mam nadzieję, że wszystko zaskoczy!!

Zapraszamy wszystkich chętnych, nawet zwierzęta, przedmioty, UFO i co lub kto jeszcze zapragnie. Prosimy o wyrozumiałość, bo stronka w budowie!!

Edytowane przez mav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,to ja: MADI :bigrazz: Jeszcze trochę to będę miała nick: Krwiopijca :bigrazz:

 

Paczek.... To prawda, nie możesz oddać krwi :wink: ale Pani doktor faktycznie przeurocza.

http://picasaweb.google.pl/adrianasmigiels...295633478955314

 

a teraz NIEZBĘDNIK ODDAWACZA KRWI

 

Przed oddawaniem krwi nie należy jeść tłustych potraw ani przetworów mlecznych. Picie alkoholu rozpoczęte wieczór wcześniej zakończcie, proszę, o rozsądnej godzinie. :flesje: Teraz kilka słów, które na TYM forum - mam nadzieję - nie zostaną opacznie zrozumiane :banghead:

Czasem się zdarza, że po oddaniu krwi ktoś sie może czuć słabiej, może być mu zimniej niż zwykle i spada koncentracja. Jest się też sennym. Jeśli ktoś wie/podejrzewa, że tak może być właśnie z nim zalecam przyjechanie samochodem (choć baaardzo to zmartwi Panie pielęgniarki). Samochód mniej wymaga od kierowcy i więcej błędów wybacza. Zresztą wiecie zapewne o czym mówię...No i cieplej w nim jest :bigrazz:

Po oddaniu krwi i tak chwilę tam spędzimy na jedzeniu i przechwalaniu się kto jak szybko oddał swój bezcenny płyn więc będzie chwila, żeby ocenić swoje możliwości prowadzenia pojazdu bądź też dojść do siebie.

 

Więcej info o Bankach Krwi tutaj:

http://forum.motocyklistow.pl/Bank-Krwi-Sz...kie-t64459.html

 

gdzieś tam jest nawet link do relacji w TV :clap:

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witajcie

Kasiu -Rusty organizujemy Sylwestra - skontaktuj się z nami czy chcesz być.

 

 

do sylwestra juz blisko ha ha

http://www.motocyklista-zachodniopomorski.pl/

 

Z OKAZJI ZBLIZAJACYCH SIE SWIAT ZYCZE WSZYSTKIM MIłYCH,ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ,A W NOWYM 2008 SEZONIE MOTO SZCZESLIWYCH POWROTOW DO DOMU

POZDRO OD rodzinki de'ROKER

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...