Skocz do zawartości

MOTOR KARDAN KLUB


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Paczek ja podzielam zdanie mav lepiej się nie spiesz z tą obdukcją, pamiętaj ze każdy dzień zwłoki to dla ciebie lepiej, przed sądem będzie rozprawa sąd weźmie pod uwagę ilość dni, rehabilitację. To nie ty masz się dostosować do sądu tylko sąd do ciebie! Może ten dziadek nęka żeby szybciej to zakończyć, nie wiadomo. Ale ja bym na twoim miejscu im dłużej tym lepiej!. U mnie na wsi jest taki facet wiek obecnie gdzieś koło 40 nigdzie nie pracował!!! Za czasów PGR zatrudnił się przy maszynach, popracował max 6 miesięcy później poszedł na zwolnienie lekarskie gdzie cięgło się latami, do czasów PGR - twierdził cały czas ze go głowa boli, boli i boli. Lekarze robili różne badania, różne leki przyjmował, nic nie znaleźli. Az w końcu dostał rentę chorobową. Kiedyś moja babcia kolegowała się z jego mamą. Sprzątała jego pokój odsunęli łóżko a tam wiadro tabletek. Taki facet był na tyle mądry ze robił wszystko aby tylko tą ręcinę wyciągnąć. Obecnie ma gdzieś koło 40 wygląda jak 30. Mieszkanie PGR-owskie. Niezależny, co mu więcej trzeba!!! Śmieje się tylko z innych ze muszą harować.

 

No ale to nie ma nic wspólnego z tobą, próbuje tylko powiedzieć ze lepiej poczekać, tym bardziej ze jeszcze nóżka się goi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Przeswit,wciagnales tego intruza z rzeszy?

 

 

Nie jeszcze, nadal się rozglądam, jak są to drogie, ale mam jednego na oku 800 za 2600euro zobacz galerie picasa http://picasaweb.google.com/przeswit1978/2...oszukiwaniuMoto stoi już ponad rok w salonie HD facet dał w rozliczeniu. Ten salon zajmuje się wyłącznie przebudową HD mają kila odlotowych maszyn po świetnym tuningu na rzut oka to nic nie przypomina HD Najtańsze HD to 6rys euro

 

Czesc Przeswit,wciagnales tego intruza z rzeszy?

 

 

No i tak po różnych, opiniach jaki moto wybrać, patrząc na CENĘ bo planuję na to nie więcej jak 3.000 euro. Porównując motorki w tym przedziale cenowym i w swojej klasie. To zdecydowałem się na Intruza. Wiadomo ze chodzą różne opinie pod względem mechaniki itp. Ale myślę jak dla mnie gdzie ja nie przewiduje więcej jak 5tyś max km w sezonie zrobić, to wystarczy taki intruz. Tym bardziej że na 800 nabiorę praktyki itp. jeśli chodzi o choppera. A później można coś większego kupić! No zobaczymy, jak to się potoczy, niestety nie mogę pozwolić sobie na coś większego, mam jeszcze koniki na utrzymaniu, uczelnie, chatę itp. Dlatego zdecydowałem się na Intruza. Są one ładne jakby nie patrzeć z innych moto. Intruz 1400 jest ulubieńcem w przebudowach, rozbudowach itp. wiadomo opinie są podzielone jeśli chodzi o mechanikę jak już mówiłem. Intruz 800 jest może trochę mały ale zawsze mogę stopki wydłużyć. Znowu jeżdżąc w okolicach Nowogardu - wieś Patrząc na drogi to nie da sie więcej jak 100km max 120 Na prostej. Myślę ze mi wystarczy jak na początek 800. A i na zlotach, paradach także nie jeździe się szybko. A jaka jest twoja opinia jeśli chodzi o Intruza bo sam nim jeździsz!!?? Zawsze to lepiej jak sie coś więcej dowie od użytkownika, tak bez ściemniania, czy czarowania itp.

 

A tak na marginesie zobaczcie jak można ładnie intruza przebudować, no mi się podoba co nie znaczy ze wszystkim :icon_mrgreen:

 

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...:MEWA:IT&ih=016

 

Niestety bardzo szybko został sprzedany, Ja szukam coś w okręgu 50km od Osnabruk (Autostrada A30 kierunek Holandia, tranzyt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczek.. z drugiej strony im szybciej pójdziesz na obdukcję tym większe siniaki i opuchlizny a to procentuje. Po moim wypadku też zwlekałam z pójściem na obdukcję aż mi prawie opuchlizny poschodziły a to, że noga bolała to już musieli wierzyć niemal "na słowo". Im większe uszkodzenia (siniaki opuchlizna podane w centymetrach) tym bardziej wiarygodny jesteś dla ubezpieczalni i policji. Ja bym na Twoim miejscu poszła szybko. Potem ewentualnie wysyłają Cię na drugą obdukcję mającą na celu pokazanie jak przebiega rehabilitacja.

To nie do końca jest tak, że im szybciej pójdziesz na obdukcję tym szybciej sprawa się zakończy. ja byłam wysyłana 3 razy na obdukcję. A liczy się i tak długość zwolnienia lekarskiego i czas rehabilitacji (udokumentowanej rehabilitacji) a nie termin kiedy idziesz na obdukcję. zresztą... od obdukcji do wysłania papierów na policję to jeszcze dłuuuga droga.

 

Drodzy Państwo.... KTO IDZIE ODDAĆ KREW do Motocyklowego Banku Krwi w sobotę??

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę tajemnicza osobo, każdą opcję biorę pod uwagę :flesje:

Toż to nasza Madi z forum MZ. Pamiętam o akcji i ja na pewno będę. Pamiętaj, żeby zapodać najpóźniej jutro co i jak z tym jedzeniem, piciem, itp - przed badaniem...

jak zauważyłaś, niektórzy z nas "wypadli z obiegu" na MZ i mogłabyś wrzucić tutaj "Zakres czynności przed użyciem motocyklisty w charakterze krwiodawcy" :P

 

 

Dzisiaj, godz. 19.00 "Szafa" na ul. Boh. Warszawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to nasza Madi z forum MZ. Pamiętam o akcji i ja na pewno będę. Pamiętaj, żeby zapodać najpóźniej jutro co i jak z tym jedzeniem, piciem, itp - przed badaniem...

jak zauważyłaś, niektórzy z nas "wypadli z obiegu" na MZ i mogłabyś wrzucić tutaj "Zakres czynności przed użyciem motocyklisty w charakterze krwiodawcy" :P

Dzisiaj, godz. 19.00 "Szafa" na ul. Boh. Warszawy...

Ach to nasza Madi łaknąca świezej krwi. Mam prośbę do niej, niech da znać czy ja mogę oddać krew, gdy jestem na lekach: Aulin, Ketonal i zastrzyki przeciw zakrzepowi. Bo jeśli nie to poco się tam będę wlukł, jak stary tramwaj. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...