Skocz do zawartości

Jakie dokumenty na tor crossowy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zamierzam podzwonić po kilku torach crossowych, coby nie można było tam pojeździć za opłatą, ale naszły mnie watpliwości dotyczace regulaminu na takim terenie.

 

Motor niezarejestrowany, ja bez prawka.

 

Czy pozwolą mi jeżdzić na torze po wykupieniu tylko ubezpieczeń OC i NW (tak czytałem w jednym z regulaminów)? Jaka jest praktyka ?

 

Dzieki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem samo OC wykupić i się nie dało :banghead:

Na torze crossowym nie mogą wymagać dokumentów, ponieważ tam jeżdżą zwłaszcza crossy, a one nie posiadają dokumentów.

Zdejmij sobie lampe i też bedziesz miał crossa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa K-S najczęściej wystarcza(ewentualnie ubezpieczenie[nie OC])

 

EDIT: P.S.a po co Ci prawko i rejestracja skoro na tor i tak dowozisz to na przyczepce(-przynajmniej tak powinnło być w wypadku cross'ów i nierejestrowanych moto bez prawa do prowadzenia)

Edytowane przez ptasiorr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa K-S najczęściej wystarcza(ewentualnie ubezpieczenie[nie OC])

 

EDIT: P.S.a po co Ci prawko i rejestracja skoro na tor i tak dowozisz to na przyczepce(-przynajmniej tak powinnło być w wypadku cross'ów i nierejestrowanych moto bez prawa do prowadzenia)

 

 

 

 

Hmm, Dominik Szymański pisze w archiwum:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=22972

 

że prawko jest wymagane na jakiekolwiek zawody, typ prawka w zależności od klasy, pytanie tylko czy na taką jazdę szkoleniową na torze też ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dziwny temat :banghead: A OC na crossa sie da wykupic :-) Ja tak na poczatku miałem a wielu znajomych tak jezdzi dalej. Wykupuje sie polise na nr ramy. Jesli bardzo nie chca dac wam OC to trzeba sie zapytac o inna polise dajaca te same gwarancje i uprawinienia i na tych samych warunkach co OC. No da sie na bank ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na torze obowiązuje jedynie regulamin narzucony przez klub/właściciela terenu. Jest to teren prywatny i możesz tam jeździć na golasa, bez kasku, siedząc tyłem do kierunku jazdy i pijąc browar bo polcja nie może nawet do ciebie podejść bo to już by było wkroczenie na teren prywatny (bez nakazu prokuratora).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na torze obowiązuje jedynie regulamin narzucony przez klub/właściciela terenu. Jest to teren prywatny i możesz tam jeździć na golasa, bez kasku, siedząc tyłem do kierunku jazdy i pijąc browar bo polcja nie może nawet do ciebie podejść bo to już by było wkroczenie na teren prywatny (bez nakazu prokuratora).

 

Zgadza sie ! Co to za pytanie w ogóle? Odpowiedz pomyka wyczerpujaca w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...