Skocz do zawartości

Moja honda


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc mam pare różnych pytań . Zamieszczę je w jednym temacie i będziemy dyskutować.

 

Wszystko będe robił zimą:

 

1. Czy znajde kit tuningowy do mojego moto?? (Honda sh50 city expres, 94 rok)

2.Jakie będą jego koszty.

3.Chciałbym zamiast szprych mieć jakieś ładne felgi. Czy kupie takie i za ile (tył musi być skuterrowy czyli otwarte z jednej strony na bęben) mam dość duże koła www.bikepics.com/members/mwichan

4.Jeśli nie będe korzystał z punktu 1 to ile kosztuje szlif (nie wiem czy jest potrzebny bo nie zdejmowalem cylindra ale pytam)

5.Czy opłaca mi sie wkladac cala kase w skuter czy zmienic go na jakis mb czy cos :icon_biggrin: ??

 

 

Jesli zostane przy skuterku to kupie sobie jawke jakas czy simka i zrobie na blysk i bede mial tez biegowac. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.50cc.nl/frameset_eng.htm?zoek_e.asp~CcMainE

 

wbij se w honda i tam czesci troche i to nawet do twojego :icon_mrgreen: ceny rowniez sa :icon_biggrin:

 

poza tym ja bym w to nie inwestowal - lepiej sie przesiasc na cos lepszego :biggrin:

 

pozdro :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ile wycenicie ta honde jak lakier bedzie ideal bo pojdzie do lakiernika na pewno.

 

Bierzesz tyle za ile kupiłeś + do tego koszt lakiernika i tyle ile chcesz zarobić.

Jeśli coś w niego wkładałeś no to dolicz to. Ale zrób to z pewnym umiarem :icon_biggrin:

 

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakierowanie za 70 zł? Chyba jednak trochę drożej... Spróbuj wołać za nia jakieś 1500-1800 zł :-), możliwe, że ktoś się skusi. W końcu to Honda, i w miarę młoda (Simson z tego roku to prawie dwa razy tyle :-/).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ja myślę, że 1000 złotych to byłby max :)

I w ogóle czy ktoś by nie wolał (z zainteresowanych kupnem jakiegoś motoroweru) kupić takinowy za 2 tysiące ?

Lakiernik zależy na jakiego trafisz i jakie będziesz mieć wymagania u niego :)

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za 1800zł to od ręki chyba .

 

chociaz sprzedam ten zalozmy za 1500-1800 (pozytywnie sie nastawiam) to kupie jakas MB5 za 1500zł i jeszcze bym chciał kase na zrobienie tego jak planuje :] nie wiem sam albo moge zamienic na mb hehe

 

no za 1800zł to od ręki chyba .

 

chociaz sprzedam ten zalozmy za 1500-1800 (pozytywnie sie nastawiam) to kupie jakas MB5 za 1500zł i jeszcze bym chciał kase na zrobienie tego jak planuje :] nie wiem sam albo moge zamienic na mb bo na mbx to se neda :) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

MB-5 to i za 1000 wywriesz do rejestracji tak samo MB80 :)

To nie lepiej to sprzedać, dozbierać i tanie jakieś RG kupić ?

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzialem ostatnio jakies rg za 1450zł ale jeszcze nie zarejstrowane a ja sie nie chce w przekrety bawic a wogole to to padlo moglo byc. Nie wiem teraz bede jezdzil a jak wpadnie troche kasy to pomysle o zmainie. Ja tego jeszcze nie zarejtrowalem w Pl. Przetlumaczone wszystko ale teraz poszukuje roboty/kasy na skarbowke i urzad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak odloze z 400zł czy wiecej t osproboje sprzedac Hondziawke za 1800zł to jak pojdzie za 1700zł to juz sie cos kupi. A tymczasem ide spac :)

 

a wogole to moja honda nie jest do remontu :) chyba ze hodzi Ci o jawke o ktorej wspomnialem Jawaku

Edytowane przez mwichan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...