Skocz do zawartości

Czy kask jest naprawdę niezbędny?


mifa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

to, że gościu miał więcej szczęścia niż rozumu nie zwalnia nas z OBOWIĄZKU noszenia kasku !!!!!!

 

 

Facet zapewne był w szoku...w takich przypadkach nawet złamana ręka nie stanowi "przeszkody" w awanturowaniu się :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Jestem teraz w chicago i jak tu widze ludzi na moto to az zal... np. ostatnio jade autostrada z wujkiem autem mamy jakies 140 kmh a tu gosc na gsx-r kolo nas w krotkich spodniach rekawku z dziewczyna w okularkach.Albo gosc jedzie na H-D niby nie szybko bo mial moze ze 40 mil i pali papierosa... az dziwne ze mu nie zgasl.Czasem widuje tu gosci ubranych jak sie nalezy zeby bylo wmiare bezpiecznie, ale co z tego ze ktos jedzie i 50 kmh jak byle co sie stanie i gosc zginine na miejscu, najlepsze jest to ze na rowerach jezdza w kaskach i ochraniaczach ale coz ameryka jak niektorzy tu mowia '' tu wszystko musi byc inne niz gdziendziej to ameryka''... Pozdro dla Polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj widzialam dwóch gości na R1 w krótkim rękawku, w krótkich spodenkach (centerum Gdyni). I nie zrobiło to na mnie większego wrażenia. Wrażenie by robili pewnie leżąc w szpitalu czekając na przeszczep skóry. Ich sprawa.

Edytowane przez wygadana_bestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj widzialam dwóch gości na R1 w krótkim rękawku, w krótkich spodenkach (centerum Gdyni). I nie zrobiło to na mnie większego wrażenia. Wrażenie by robili pewnie leżąc w szpitalu czekając na przeszczep skóry. Ich sprawa.

 

Od dwóch tygodni jestem w Kopenhadze i jeszcze nie widziałem nikogo choćby w kurtce motocyklowej. Widzę za to codziennie gości bez kasków i jakoś nie widzę w tym nic szczególnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch tygodni jestem w Kopenhadze i jeszcze nie widziałem nikogo choćby w kurtce motocyklowej. Widzę za to codziennie gości bez kasków i jakoś nie widzę w tym nic szczególnego

 

Dokładnie ku..wa tak!!!!!!!!!!. Każdy sobie jeździ jak lubi. Skończcie pier...lić o tym kto co jak powinien - moralizatorzy. Nie wasza dupa, nie wasze kolana - wczoraj pojeżdziłem troche w rękawku i było fajnie. Może lepiej skupcie się na najebanych kierowcach, napierd...lącycch przez komórkę patafianów za kółkiem nie zwracających uwagę co sie wokół dzieje, fiutach jeżdżących zimą na letnich oponach, a latem bez świateł bo ku..wa szkoda żarówki. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Grecji, a szczególnie na wyspach, nie takie rzeczy można zobaczyć.

2oo dużo (moto i skutery), w kaskach jeżdzi chyba mniej niż połowa (jest to karane mandatem ok. 70 EUR ale policja ma wybitnie wyostrzone oko na turystów :)), większość w ubraniu plażowym a prędkości mają dość duże. Trzeba jeszcze pamiętać, że w Grecji przepisy ruchu drogowego są traktowane przes wszystkich kierujących z przymrużeniem oka i nagminnie łamane a więc każda jazda to trochę hazardu i przygody :flesje:, bo nie wiadomo co zrobią inni.

Z ciekawostek - facet na moto, ubrany plażowo, wiozący w charakterze tankbaga zgrzewkę mineralnej w dużych butelkach.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janekk jak bedziesz sam sobie płacił za swoje leczenie i nie zajmował łózka w szpitalu bardziej potrzebującym bo miałes fantazję jechać bez kasku to dopiero bedzie twoja sprawa

 

Generalnie jazda bez kasku, etc to po prostu delikatnie mówiąc brak wyobrażni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...