Skocz do zawartości

Czarna lista stacji paliw


Rekomendowane odpowiedzi

Ta lista jest dość wybiórcza, przejechali się do kilku miast na terenie Polski i ztworzyli sensacyjną "czarną listę". Nie sądzę, żeby akurat w lubelskim paliwo odbiegało jakością od innych części kraju.

A co do małych stacji... To one raczej nie chrzczą tego paliwka. Poprostu kupują w najtańszych hurtowniach, aby wytrzymać konkurencję, z dużymi sieciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do małych stacji... To one raczej nie chrzczą tego paliwka. Poprostu kupują w najtańszych hurtowniach, aby wytrzymać konkurencję, z dużymi sieciami.

Ooooo, nie zgodzę się z tobą. Czasem na tych małych stacjach benzyna jest tyle razy chrzczona ile pracowników na stacji pracuje.

Przy okazji, to że stacja jest ze znanym logo, też nie gwarantuje jakości. Koło historycznego Grunwaldu jest stacja RN Rafineria Gdańska (stacja niby patronacka) w miejscowości Frygnowo. W życiu tam nie tankujcie. Moto po zatankowaniu chodzi jakby natychmiast wymagało remontu silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś też zatankowałem na stacji rafinerii gdańskiej w Starej Kiszewie koło Kościerzyny, powiedziałem gościowi zeby lał pod korek ale jak poczułem jej zapach to od razu kazałem przestać lać. To jakaś ciecz paliwopodobna była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam działke na wiosce i tam niedaleko w miasteczku Pszczew jest CPN... mala stacyjka chyba jeden czy dwa dystybutory ruch maly wiec zeby zarobic leją wode pewnie do tej beny bo kilka razy tam niestety musialem zatankowac moj motorek to normalnie przerywal na niskich obrotach i mocy tez mial mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jadąc z kumplem zatrzymaliśmy się na stacji żeby zatankować, tankował tylko kumpel, jak wróciliśmy do domu byłow szystko dobrze, a na drugi dzień kumplowi zaczęło rozpuszczać wężyk paliwowy, tankował gdzieś koło Jasła miejscowości nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś zatankowałem w samochodzie benzynę z przygodnej stacji, po przejechaniu 500m komputer pokładowy zaczął pokazywać lawinowy wzrost zużycia paliwa, skończył się aż na 40l/100km!!! i tak przejechałem w tym dniu 50 km, zyzywając 20 l. Nie mieszkam w Ameryce i nie stać mnie na takie krążowniki (spalające tyle samo), ale ta sytuacja trochę mnie rozśmieszyła. W garażu nie było już tak wesoło, wylałem trochę trefnego paliwa (zostało już niewiele :-) ) a w nim piasek + woda i śladowe ilości benzyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuje tylko na BP lub Statoil, a reszta to shit np. stacja eleclerek mam karnister 20l.Tankuje wskazuje na maszynie 20l patrze na miarke na karnistrze 19.5 l,totalne oszustwo.A karnister naprawdę dobry,specjalny do motocrossu i enduro kupiony w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuje tylko na BP lub Statoil, a reszta to shit np. stacja eleclerek mam karnister 20l.Tankuje wskazuje na maszynie 20l patrze na miarke na karnistrze 19.5 l,totalne oszustwo.A karnister naprawdę dobry,specjalny do motocrossu i enduro kupiony w USA.

 

W USA kupiłeś i ci w litrach miarkę zapodali? Jakoś wierzyć mi się nie chce. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do lubelskich paliw to nie jest dobrze naprawde mieszaja ja jak zatankowałem skuter to pojechałem kawałek tylko na paliwie ktore było w gazniku puzniej zgasła mysle co jest zadzwoniłem po ojca zeby mnie zwiozł patrze w domu wszystko ok podłaczyłem z butelki paliwo z innego CPNu i działa musiałem wyjmowac bak wylewac wszystko:(( i kto mi za to zaplacił??nikt skur*******wo:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...