Skocz do zawartości

Czarna lista stacji paliw


Rekomendowane odpowiedzi

***** z tym ktoś powinien zrobić porządek! Jak można dawać mandaty 500zł za chrzczenie paliwa. W Niemczech taka stacja w tydzień byłaby zamknieta.

Jak dla mnie taka stacja powinna być wyraźnie oznaczona jak czarny punkt na drodze. Żeby każdy kierowca widział gdzie wjeżdża. Wtedy takie stacje w mig by zniknęły. W końcu nikt o zdrowych zmysłach nie tankowałby dobrowolnie na takiej stacji.

Na liście znalazły się 2 stacje z mojego miasta. Właściciele jednej z nich zostali niedawno aresztowani za duże przekręty związane właśnie z paliwem.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie taka stacja powinna być wyraźnie oznaczona jak czarny punkt na drodze. Żeby każdy kierowca widział gdzie wjeżdża. Wtedy takie stacje w mig by zniknęły. W końcu nikt o zdrowych zmysłach nie tankowałby dobrowolnie na takiej stacji.

Na liście znalazły się 2 stacje z mojego miasta. Właściciele jednej z nich zostali niedawno aresztowani za duże przekręty związane właśnie z paliwem.

 

tak, tyle się gadało już jakiś czas temu o tym chrzczeniu paliw, o skali precedensu i co? zrobili coś? tylko nas w ch#ja, bo te sankcje jakie teraz są to brak słów, z resztą jak odnośnie wielu rzeczy w tym kraju, ehhhh...

 

tankuję na BP, statoil, shell, neste, slov-naft - (chyba nic nie pominąłem) - reszta to niestety interes wysokiego ryzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tyle się gadało już jakiś czas temu o tym chrzczeniu paliw, o skali precedensu i co? zrobili coś? tylko nas w ch#ja, bo te sankcje jakie teraz są to brak słów, z resztą jak odnośnie wielu rzeczy w tym kraju, ehhhh...

 

tankuję na BP, statoil, shell, neste, slov-naft - (chyba nic nie pominąłem) - reszta to niestety interes wysokiego ryzyka

Zrobili tak samo jak np ostatnio z kibolami na stadionach. Na szumie medialnym się skończyło.

Ja jeśli jeżdżę po stałych trasach to tankuję zawsze w tych samych wypróbowanych miejscach. Nie ma co ryzykować.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankuje zawsze na Orlenie we Mszczonowie lub po drodze na stacji Jet przed Siestrzenią. NIGDY nie miałem najmniejszych problemów ani z samochodem, ani z motocyklem.

 

Natomiast kiedys po zatankowaniu w Żabiej Woli (obecnie Shell)

ledwo odjechałem 20 metrów od dystrybutora. dalej samochód pojechał na lawecie oczywiście na koszt stacji Było to po nocnej ulewie i podobno woda dostała się "niechcący"

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Stacje na wlocie do Warszawy trasy e-7 Niby Rafineria Gdańska to wszystko jednego właściciela i też nie polecam. Kiedyś zatankowałem malucha to mi gaźnik ciekł każdą możliwą szczelinką

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rawicz miasto biznesu i rozpusty :biggrin: od tamtejszych stacji petrochemi płockiej oraz rafinerii gdańskiej trzymajcie sie z daleka bo sam rozpuszczalnik tam leją... PRZYKŁAD tankowałem tam kilka razy bo paliwo tańsze rzeczjasna i podczas lekcji wskażnik paliwa dziwnie sam opadał wiem wiem paliwo trzoche paruje ale bez przesady nie pól litra!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz kupilem 5l benzyny i motor nie chcial odpalic wszystko trenowalem stary zmien paliwo zmienilem 3 kopy chodzi mala stacja teraz niby tam jest paliwo z orlenu wiec jakos napewno lepsza

 

a Tak to zawsze tankuje na orlenie wyjazd na szczecin

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos tej mojej sytuacji... gdy część paliwa (a raczej rozpuszczalnika) wyparowała pojechałem na BP bo tylko 70 metrów od szkoły i zatankowałem 1l słownie "jeden" troche siara ale wydaje mi sie że na tym litrze zajechałem dalej niż na 2l z petrochemi :flesje:

Edytowane przez Micha_3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siemanko !

 

W lecie tankowalem na orlenie. Mam komputer pokladowy, kontroluje za kazdym razem spalanie, i wiem ile pali.

 

Otorz do zbiornika w/g komputera i znanego mi zuzycia, moglo wejsc 15 litrow. po skonczeniu tankowania licznik dystrybitora pokazywal 16,9 l. Zapytalem pracownika. odpowiedzial, ze wszystko jest w porzadku.

 

W aucie mialem podobne zdarzenie, tez Orlen. W zbiorniku mialem ponad 5 l ( oprocz rezerwy ). Zbiornik z rezerwa ma 55 l a zatankowalem na Orlenie w Slupsku 54 l Wykrecono mnie na ponad 7,5 l.

 

Na paliwie Orlenu robie o 100 km mniej niz na paliwie Shela lub BP ( pelen zbiornik 50 l )

 

3. Dlatego auto i moto tankuje tylko na Shel'u chyba, ze jestem w drodze i nie mam wyboru.

 

Karac zlodzieji Paliwa i jego przewalaczy, bezwarunkowo zabierac koncesje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...